Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:14:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 239512 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: януари 15, 2008, 16:03:12 »

Ива домът ви е много красив и уютен простооо нямам думи Oh my ... очарована съм поздравления give_rose give_rose
влюбих се в холовата гарнитура можеш ли да ми кажеш от каде сте я взели и за колко,а можеш ли да ми споделиш по колко вървят миалните машини,че ми се ще да си купим ние а все още не сме тръгнални по магазините да търсим,извинявам се че ви занимавам с глупусти ама pardon
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: януари 15, 2008, 16:06:19 »

благодаря, сладурче, много си мила
за другите неща ще пиша на лични, че иначе ще ни изтрият за реклама.
smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: януари 15, 2008, 16:33:36 »

Така е Ivaiva права си парите никога не стигат,той милото снощи ми вика аз всичко искам да направя та като те заведа там да е оправено danceg,ама не става така всичко постепенно все пак парите не растат по дарветата  Girl_hide и аз искам така ама неможе pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: януари 15, 2008, 16:34:53 »

Дафни така е !!!!! ние се шашнахме с този ремонт !!! smile и кредит теглихме допълнителен и май пак няма да стигнат !!!! sad преди малко направо ме застреляха с цената на труда за цялата баня !!! ебаси и хората вземат си пари за това, че ще трябва да качват торбите с вар до 4 етаж !!!! представяте ли си направо паднах и това беше включено в офертата, не стига че труд за всичко, още малко и за това, че ще трябва да се почеши по време на работа, да не казвам по-цинични думи
« Последна редакция: януари 15, 2008, 16:36:45 от Ели . » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: януари 15, 2008, 16:39:19 »

момичете, от сега се примирете с това и се опитайте да не се ядосвате.
няма начин да се мине без това - неизбежно е
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: януари 15, 2008, 16:40:17 »

Дафни така е !!!!! ние се шашнахме с този ремонт !!! smile и кредит теглихме допълнителен и май пак няма да стигнат !!!! smile
Ели знам как е то и ние ще теглим ссега кредит иначе по друг начин нестава  pardon добре че не е цяла къща,а апартамент чеее тогава незнам какъв кредит трябваше да теглим  Oh my ... shok .А вие в къща ли сте или апартамент Girl_hide
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: януари 15, 2008, 16:43:22 »

Е при нас хубавото е че братовчед му няма да му вземе пари за поставянето за дограма,защото имат фирма за поставяне,и той ще ни сложи плочките в банята,той милото може да слага ламинат и да обръща прозорци е поне за майстори няма да даваме пари което си е доста спестяване
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: януари 15, 2008, 16:46:34 »

Е при нас хубавото е че братовчед му няма да му вземе пари за поставянето за дограма,защото имат фирма за поставяне,и той ще ни сложи плочките в банята,той милото може да слага ламинат и да обръща прозорци е поне за майстори няма да даваме пари което си е доста спестяване

ами ние сме в апартамент !!!!!!, но теглихме и допълнителен за ремонта !!!!

иначе и при нас татко обръща прозорците, с милото ще слагат ламината в детската, (в другите стаи ще циклим), плочките в коридора и бокса също двамата ще ги слагат, свекъра ще прави инсталацията !!!!!

ама то си има още куп разходи !!!! smile и питайте няколко фирми и по няколко майстора, тъй като имат големи разлики
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: януари 15, 2008, 16:50:51 »

Цитат
ама то си има още куп разходи !!!!  и питайте няколко фирми и по няколко майстора, тъй като имат големи разлики 
 
 
 
Благодаря Ели ще попитаме  smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #459 -: януари 16, 2008, 23:16:52 »

Ели, ако не се лъжа, харесваше "зебра" като десен. Виж на какво попаднах за дневна:


Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: януари 16, 2008, 23:52:26 »

Красота!  girl_in_love Останаха ми очите!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: януари 17, 2008, 09:13:01 »

Кате това е страхотно, стига да имах толкова голяма дневнааааа !!! smile

сега ще ви обясня как ние сме го замислили да стане !!!! нашата холова е плюшена зебра като подлакътниците и долната част отпред само е черно !!! smile дългата стената , на която ще бъде холовата гарнитура ще е червена и тази срещу нея също ще е червена, като на другата ще бъде малка модулна секциийка (бяла и венге) с телевизора и дивиди-то !!! smile остава една стена с комин, комина ще бъде бял на оформени черни цветя, а стената (малката) черна, на която съм замислила да слагам наши снимки !!! и  срещу малката стена ще е бара, който разделя хола от бокса !!!!! вече сме поръчали тапетите, които са много хубави smile надявам се ви харесва нашата идея!!! тавана ще е релефен  бял, а пода светъл паркет (циклен), като под масата мисля да сложа малко правоъгълно зебрено килимче и то вече е полу-поръччано. ще има доста лампи, за да нее мрачно, а иначе имаме много голям прозорец от към страната на бокса и няма да е тъмно през деня, тъй като е южна страна !!!!! и съм замислила да направя много малки възглавнички червени и зебрени, но това вече по-нататъка !!! ние това да осъществим пък ще  му дойде реда на другото !!!!!!!!!!
« Последна редакция: януари 17, 2008, 09:14:59 от Ели . » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: януари 17, 2008, 09:21:07 »

цветовете на дивана ще са разделени по този начин, като дивана е обикновенна тройка, стената ще е червена , само че червено като горната снимка, на малката стена, където е червеното се пада нашия комин , който  ще е на цветя, а останала част от стената ще е черна , но като разположение на стаята ще е такова , само че тези рамки евентуално ще са на черната страна !!!!! дано сте разбрали нещо от моите обяснения !!! smile паркета и тавана съвпадат


* 004496120.jpg (26.92 KB, 365x447 - видяно 253 пъти.)
« Последна редакция: януари 17, 2008, 09:23:07 от Ели . » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: януари 17, 2008, 09:21:37 »

а ето такова червено ще ни бъдат стените


* 004934321.jpg (17.8 KB, 300x400 - видяно 2525 пъти.)
« Последна редакция: януари 17, 2008, 09:23:22 от Ели . » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: януари 17, 2008, 09:25:52 »

ели  Bravo,
страхотно е замислено и ще стане много добре.
аз също харесах много червените плочки за банята, в началото се птитеснявах как ще стои, но стана много добре и червеното е много приятно за гледане.
Комбинацията на бяло и черно с червен акцент е много добра! С непърпение чакам да видя какво се е получило. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines