Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 21:27:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 239506 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 08, 2008, 18:18:51 »

ей, момичета ние се преместихме в новата къща и не съм ви споделила още снимчици, но обещавам довечера да поснимам и да кача - много добре се получи yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 09, 2008, 09:54:07 »

ей, момичета ние се преместихме в новата къща и не съм ви споделила още снимчици, но обещавам довечера да поснимам и да кача - много добре се получи yahoo

е мила честито !!!! smile много се радвам за вас !!! и даже мъничко ви завиждам, но благородно ! smile

да покажеш снимчици !!! smile нашето преместване май пак ще се отложи с няколко месеца, в този студ нищо не може да се прави и в момента сме в застой за съжаление sad
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 09, 2008, 10:48:22 »

да студа е проблем, но ние доста се понапънахме и на 24ти дек влязохме в новата къща smile
« Последна редакция: януари 09, 2008, 12:21:36 от ivaiva » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 09, 2008, 11:36:43 »

да студа е пробле, но ние доста се понапънахме и на 24ти дек влязохме в новата къща smile

бравоооооо !!!! ние в момента ще правим инсталацията и ще чакаме времето, че ще трябва да се изливат замаски , за да се изравнява пода, а за целта нали тярбва да е топличко !!! много ни бави тази зима кофтииииииииииииииии
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: януари 09, 2008, 12:09:39 »

Ivaiva,  честито за новата къща! Много здраве, щастие и любов и като решите и редица дечица да ви радват!  Bravo  heart danceg Емоцията е невероятна! Ние като се преместихме преди около половин година с милото и бяхме на седмото небе - нищо, че имаше още някои нещица за довършване!

Ели, стискам палци  *THUMBS*да не се наложи да отлагате твърде дълго, че знам какво е  - ужас!  bad ние на три пъти по няколко месеца отлагахме поради независещи от нас причини   diablo
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 09, 2008, 12:24:14 »

Да миличка, постоянно има нещо за довършване няма начин
ние още нямаме пердета, банята още няма всички шкафчета и аксесоари.
масата и столовете ще дойдата на 10 февр., но сме  с едни назаем
и т.н. и т.н., а за двора да не говоря
толкова много има да се прави още, но малко по малко
важното е, че сме вътре yahoo
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #426 -: януари 10, 2008, 00:19:54 »

Ива да ви е честита новата къща  give_rose give_rose give_rose Да ви носи много радост, да е изпълнена с вашата любов и няколко дечица да я огласяват със зънлив детски смях  give_rose Boy bath Kinder Не се притеснявай- щом сте се нанесли значи ще я довършите  girl_wink То винаги има нещо за довършване (ние вече 5 месец живеем в апартамента, но още има неща за довършване  Wink - така че лека полека и ще си я видите в завършен вид  good По- важното е, че вече сте там  yahoo yahoo
Ели пожелават ви ремонта да мине леко и без много ядове и да пренесете възможно най- скоро в новия си дом  give_rose give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 10, 2008, 13:53:53 »

ей, момичета ние се преместихме в новата къща и не съм ви споделила още снимчици, но обещавам довечера да поснимам и да кача - много добре се получи yahoo
честита ви нова къща и да я напълните с много дечица Kinder Kinder puppets обичайте се
И аз като се сетя че от март месец ще се почва ремонта на апартамента в който ще живеем направо crazy crazy ама милото май повече се притеснява от мен като му дойде времето ще ви питам за това онова по ремонта ако може да ми давате някои съвети smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 10, 2008, 14:07:38 »

благодаря ви милички.
Много ми стана приятно като прочетох и обещавам още тази вечет да поснимам.
dafni,
въоръжи се с търпение още от сега и не се ядосвай за нищо.
при мен например сега пердетата снощи ходихмне да ги взимаме и всицхките са здраво объркани - сега ще ги прешиват, преправят ужаси. Но май хич не сеядосвам вече - каквото мога правя:)

Стискам палци и ще давам съвети: Wink
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 10, 2008, 14:34:36 »

Ива честита нова къща! Пожелавам ви много хубави моменти в нея!  give_rose Какво стана със снимките?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #430 -: януари 14, 2008, 14:07:18 »

Хей ivaiva, успя ли да наснимаш тук-там из новата къща  photograph чакаме материалче когато си готова  Wink

А аз пускам един линк с разни снимки на интериори, дано са полезни на някого  pleasantry аз поне си "откраднах" няколко идейки  girl_wink

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191687&view=1&photo=1
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: януари 14, 2008, 14:37:50 »

снимах и довечера ще кача
има разни неще, които не са съвсем готови
ама ще ви ги разказвам
пък вие ще си представяте Wink
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 14, 2008, 14:42:03 »

Благодаря,Катитка,папката изглежда голяма и интересна,ще има да разглеждам...дали има детски стаи там?
И като отвори темата да ви се похваля тук,че ние вчера,повече от две години откакто купихме първата ни придобивка за новия дом-страхотен килим от естествена вълна,взехме,че си го сложихме Bravo браво на нас!Всъщност не смеехме да го слагаме докато Стела беше малка,защото е много рунтав,алергии и т.н.,но вече си го сложихме под трапезната маса и ни е много хубавко и уютно  danceg и като се сетя с какъв мерак си го купихме и толкова пари дадохме за него..,ето го


ivaiva,и аз ще чакам снимчици!Нищо,че не е готово всичко...и при нас има неща,които тепърва ще правим-входното антре и някакви нещица вместо секцийка в хола...
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 14, 2008, 14:49:32 »

Роси,
супер е килимът - точно в мой стил.
ние още сме с една стара маса и столове на заем
ама на 10 феб ще имаме и дветеsmile
« Последна редакция: януари 14, 2008, 15:17:13 от ivaiva » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #434 -: януари 14, 2008, 15:00:45 »

Rossistela има детски стаи на 3-та и 4-та страници от линка  good Аз съвсем случайно ги открих, написах само "интериор" в този сайт и куп неща ми излезнаха, всъщност нормално да е така  blush та ако напишеш само детска стая, може би и още ще изкочат  Wink Ето малко от бързата търсачка:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=159274&photo=1
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=158689&photo=5
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=91441&photo=5
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164305
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=120777&photo=2

Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines