Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 17:24:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 239486 пъти)
 
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #405 -: декември 05, 2007, 10:43:06 »

Vanis, и аз имам тази миялна и поне засега съм доволна  smile

еее момичета щом е изпобвана тази Мидея ще вземем да я купим !!!! smile

Ава малеее колко много сайтове, обещавам някой по-свободен ден да ги разгледам ! мерси страхотна си !!! smile
Ние само чакаме да кажат че мястото е подходящо и ще я вземем yahoo
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: декември 05, 2007, 10:44:54 »

На момичетата, които се двоумят за съдомиялни машини, само мога да кажам че откакто я имам се родих направо. Моят съвет е - не мислете много много, а купувайте и то по възможност (ако мястото позлволява) - голяма! Моята е за вграждане - 45 см. на Зануси и ми е подарък от колегите от университета за сватбата. Много съм доволна, мие много добре, а също и полира - всичко излиза излъскано  Bravo И най-вече остава ми време за мен самата и за милото... heart
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: декември 05, 2007, 11:13:22 »

Vanis, и аз имам тази миялна и поне засега съм доволна  smile

еее момичета щом е изпобвана тази Мидея ще вземем да я купим !!!! smile

Ава малеее колко много сайтове, обещавам някой по-свободен ден да ги разгледам ! мерси страхотна си !!! smile
Ние само чакаме да кажат че мястото е подходящо и ще я вземем yahoo


Ванис я кажи как така подходящо място? че ние прекарвахме специално ВиК тръби за водата , да знам докато е време и е рушнат все още бокса !!!! smile момичета споделете !!!! моля
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #408 -: декември 05, 2007, 11:34:23 »

Ванис я кажи как така подходящо място? че ние прекарвахме специално ВиК тръби за водата , да знам докато е време и е рушнат все още бокса !!!! smile момичета споделете !!!! моля

Ели,ами единия вариант е да е на по високо(над пералнята)-но трябва да се разбива в стената  и да се добавят нови тръби,а не ни се иска вече.Другия вариант е под мивката където ще е бойлерчето (там трябваше да има кошче за боклук но мисляда му намеря друго място)и чакаме да ни кажат дали ще се събере там,ако се събере я взимаме.Защото там ще се наложи само да се купува двойна тръба от мивката с която да се върже съдомиялната.Оф  Ели незнам дали го обясних разбираемо... crazy
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: декември 05, 2007, 12:55:59 »

Ели,при свекърва ми е сложена съвсем близо до мивката!!!При нея мивката е поставена в ъгъла и миялната е в съседния шкаф!!!Имам в предвид не точно под мивката,а непосредствено до нея!!!Много сложно го обясних,но се надявам да си ме разбрала!!! blush Така е много удобно,поне според мен!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: декември 06, 2007, 09:07:52 »

ами казах го това вчера на мойто мило !!!! smile тъй като и ние ще купуваме допълнително бойлерче, което се поставя под мивката и ми се иска да е в близост и миялната, но все още за кухнята нищо не е поръчано и ще я измислим някак !!!! smile

а иначе да ви се похваля, вчера ходихме с милото да купим на майка ми подарък и той ми каза да си избера нещо за 8 декемви ако искам от магазина, ако не от другаде и аз си избрах на BRAUN 3 в 1 пасатор, блендер и миксер и съм много щастлива от факта ! още една придобичка за апартамента !!!! и много се кефя на подаръка макар и да не е лично за мен, тъй като по принцип подаръците си я гримче или парфюмче, но този път реших да съм рационална и много се кефяя  yahoo yahoo yahoo даже и той не повярва как се кефих на този уред хи хи хи lol
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: декември 11, 2007, 14:29:52 »

искам да ви споделя нещо много красиво girl_in_love
аз чак почнах да измервам дали ще се събере в нас,много ми хареса Oh my ...


* diwan.jpg (88.83 KB, 533x400 - видяно 280 пъти.)
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #412 -: декември 11, 2007, 14:32:30 »

ауу маслинка,невероятно красиво е,не само диваните и всичко около тях и под тях Bravo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: декември 11, 2007, 17:08:16 »

Вижте аз на каква дневна съм хвърлила око,но.........няма да стане моята pardon


* IMG_1035.jpg (37.59 KB, 450x300 - видяно 269 пъти.)
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: декември 11, 2007, 17:09:40 »

искам да ви споделя нещо много красиво girl_in_love
аз чак почнах да измервам дали ще се събере в нас,много ми хареса Oh my ...
Нещо такова искам и аз  girl_in_love, много е красиво!
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: декември 11, 2007, 17:14:02 »

Вижте аз на каква дневна съм хвърлила око,но.........няма да стане моята pardon


Сиска това са ми любимите дивани - много харесвам раздути, разплути, огромни, широки и т.н. ................дивани, на които да ти е кеф и да си легнеш! А защо няма да стане твоята? Пожелавам ти го от сърце да успеете да си вземете такъв!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: декември 11, 2007, 17:18:30 »

sabina те не диваните са ми проблема girl_wink
На мен ми се иска като цяло така да изглежда дневната ми........и тези стълби които водят към спалнята :girlsigh:Красота........
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: декември 11, 2007, 17:20:33 »

sabina те не диваните са ми проблема girl_wink
На мен ми се иска като цяло така да изглежда дневната ми........и тези стълби които водят към спалнята :girlsigh:Красота........


Съжалявам, ти си написала, че става въпрос за дневната ама на мен ми се отплесна погледа в диваните! give_rose girl_in_love
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: декември 11, 2007, 17:29:24 »

Аз винаги съм си мечтала за такава дневна  girl_in_love широка, с камина...стълби... да има място, място...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 07, 2008, 12:40:58 »

В тази връзка искам да попитам нещо!Знае ли някой от вас,колко горо-долу излизат на кв.м тези окочени тавани с лунички и разни фигури?Съзнавам,че това много зависи сигурно от това как ще изглежда самият таван,но все пак ако някой е правил нека сподели!!! blush
забравих че бях обещала да споделя:купува се на квадратен метър,най-евтинито е 12лв доо..... много,луничките са по 4-5 лв нашите,ама то има и допълнителни кабелчета,ключета много подробности и вече зависи колко ще ти вземе майстора за монтажа
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines