Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:19:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 239517 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: януари 17, 2008, 09:32:54 »

ели  Bravo,
страхотно е замислено и ще стане много добре.
аз също харесах много червените плочки за банята, в началото се птитеснявах как ще стои, но стана много добре и червеното е много приятно за гледане.
Комбинацията на бяло и черно с червен акцент е много добра! С непърпение чакам да видя какво се е получило. girl_wink

радвам се , че ти харесва,  някои казват, че ще стане много тъмно за всекидневна , но нас така ни хареса и няма връщане назад, единственото в момента което ни спира е студеното време,тъй като трябва да се изгради бара, и в бокса да се лее един вид плоча, и да се сложи гранитогрес, другото е лесна работа smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: януари 17, 2008, 09:35:21 »

споко ще станат нещата - стискам палци:)
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #467 -: януари 17, 2008, 10:39:38 »

Ели, страхотно си го описала  good и успях да си го представя дори  Wink
Ще потърся в моята "колекция" от снимки с интериори да видя дали няма да намеря нещо подобно да ти пусна.
А в тези цветове, които описваш - черно, червено, бяло ... в тези цветове сме замислили нашата бъдеща спалня  smile но се колебаем между ва варианта - основно черно и бяло в мебелите и стените, а червеното като акцент или трите цвята и в мебелите и в стените .... ще видим, не мога да намеря такава спалня за да си я представя по-добре. Иначе като тип мебели, ще следваме едни готови неща от Чучолайн.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: януари 17, 2008, 10:43:24 »

ей Кате на мен много ми хареса една червена спалня и акцента е страхотен !!! само не знам това би трябвало да е с боя и някакъв готов шаблон crazy


* 004511124.jpg (42.23 KB, 640x478 - видяно 337 пъти.)
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #469 -: януари 17, 2008, 10:49:04 »

Ели, явно посещаваме едни и същи сайтове с тебе  Wink тази спалня я срещнах в един руски сайт за дизайн - render.ru А това си е шаблон за тавана. Мисля че в Декор Център предлагат такива.
Ели, а какви тапети ще слагате??? Много харесвам текстилните, някой им казват и винилни тапети. Тях също гледахме в Декор Център. Ако някой вече е минал по този път с тези тапети, нека сподели опит. Как стоят на стената, лесно ли се поддържат ...
А по-голяма част от събраните ми дизайни е вкъщи, за това довечера ще мога кача снимки. Ето сега още нещо в черно и бяло и малко зебра  Wink


« Последна редакция: януари 17, 2008, 10:52:05 от Katitka » Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: януари 17, 2008, 10:51:36 »

Ели мила - много хубаво си го описала - пожелавам ви в най- скоро време да го реализирате.
Искам само да ти кажа нещо - ако ще боядисвате в червено (неразбрах с тапети или с боя ще го правите) - червения цвят се постига много трудно - става с по-вече нанасяния - ние в  хола модула докато го направим - т.е. докато постигнем цвета се озорихме доста - 8 пъти го повтаряхме.
 Offtopic още малко инфо за боите-  колкото по-тъмен е цветът - толкова по скъпа е самата боя - и по трудно се постига smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: януари 17, 2008, 10:53:55 »

ей, момичета,
много ми харесват вашите идеи.
дори ме хваща яд, че приключих с цветовите решения.
Но нищо още няколко годинки и ще ремонтираме:) girl_wink само да не ме чие милото:)
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #472 -: януари 17, 2008, 11:07:15 »

ivaiva, най-хубавото е че времето е пред нас  Wink винаги става така и като се наситим на това, което имаме, искаме ново ... а живот и здраве, желание и възможности - ще си го направите пак един ден   good в това съм сигурна  Wink

Ето например, сега ще ви покажа другата ни идея за спалня, която ми е мечта направо, но поради по-малката функционалност, която би се получила, предпочетохме друг вариант. Ще ги кача последователно. Това беше № 1:


А ето го и варианта в нашите цветове:


Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: януари 17, 2008, 11:10:05 »

katitka - страхотно е!!!!!!!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #474 -: януари 17, 2008, 11:10:28 »

Но тъй като си представихме колко много дрехи и други неща имаме, които трябва да се съберат в някакви шкафове все пак и които шкафове при горния вариант няма да имаме налични, стигнахме до решението да използваме ето това за модел:


Ето вижда се как около телевизора е пълно с пространство и шкафове и може да се събере още много в тях  smile

И така стигнахме до тук, въпреки че първия вариант на спалня е направооооо  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: януари 17, 2008, 11:24:05 »

ей Кате страшни са !!! smile

ами ние поръчахме немски водят се ПВЦ тапети !!!! по 20 лв. ролката, слагали се много лесно !!!!!!!! и всичко ще е тапети, а цветята няма как да ви ги обясня но основния фон е бял и просто са очертани с черно, ако някой е гледал този каталог с тапети няма начин  да не го е забелязал !!!!

СЕлвет мила с милото поне в хола не искахме шпакловки и боя, тъй като червеният цвят е един от най-скъпите, а и ни е страх да не се напука всичко !!! до сега не съм видяла шпакловка и  в приятели и в офиси , която да не е напукана !!! изградената ни тераса хем я правиха септември и то всичко се изчакваше да изсъхне е вече напукана  !!! за това решихме с тапети !!!
а иначе нашата спалня ще е синя !!!! smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #476 -: януари 17, 2008, 11:36:26 »

Чела съм,че светло синьото и зеленото са най-подходящи за спалня,защото са успокояващи цветове.Нашата е в зелено.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: януари 17, 2008, 12:00:39 »

Eli,
ние съшо сме с тапети навсякъде:
в хола и трапезарията са винилни
в спалнята са пвц
сещам се и ти за какви говориш, ако се напасват обаче става малко по-трудно слагането.
иначе са страхотни
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: януари 17, 2008, 14:29:21 »

Eli,
ние съшо сме с тапети навсякъде:
в хола и трапезарията са винилни
в спалнята са пвц
сещам се и ти за какви говориш, ако се напасват обаче става малко по-трудно слагането.
иначе са страхотни

за цветята ли се сещаш? от тях ще пускам само две ленти на комина , така лесно ще ги напаснем !!!!!! smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: януари 17, 2008, 14:47:33 »

да, точно и милото искаше,
едни цветя на едната стена, едни клоки на другата, ама на мен не ми се напасваше, а щеше да стане доста добре.
избрахме еднотипен вариант: бежаво със ситни тъмно кафяви (към бронзови) точици, много е уютно.

а новите качествени тапети наистина се слагат лесно:)
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines