Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:07:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 227966 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: февруари 12, 2007, 23:57:05 »

Много хубава кухня, didibaby!!! Bravo

Мерси, Bulechka! Но аз не съм направила почти нищо още с нея, защото почти всичко което се вижда на снимката-уреди, шкафове, барплот си идва стандартно с апартамента. Оттук нататък започва обзавеждането. scratch one-s head
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 13, 2007, 18:44:59 »

Много хубава кухня, didibaby!!! Bravo

Мерси, Bulechka! Но аз не съм направила почти нищо още с нея, защото почти всичко което се вижда на снимката-уреди, шкафове, барплот си идва стандартно с апартамента. Оттук нататък започва обзавеждането. scratch one-s head

Стискам палци!!! Успех!!! good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #17 -: февруари 21, 2007, 15:12:18 »

didibaby много ми хареса кухнята,раздвижена е и е просторна.Освен това ми хареса осветлението и по специално лампичките.Такива подобни и ние ще сложим. Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #18 -: февруари 21, 2007, 16:30:11 »

didibaby много ми хареса кухнята,раздвижена е и е просторна.Освен това ми хареса осветлението и по специално лампичките.Такива подобни и ние ще сложим. Wink

О да, ние най-вече заради кухнята избрахме този апартамент.  smile Моята половинка като го видя и каза: Това е, другаде никъде не отивам...и така...
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 23, 2007, 10:24:05 »

Привет на всички,

Аз съм съвсем новоизлюпен новобранец във фроума - наскоро го открих и страшно много ми харесва!
Включвам се в тази тема, защото съм на вълна обзавежданеи ме е подхванала с пълна пара! С моето съкровище ще се нанасяме в абсолютно празен апартамент и затова полето ни на действие е изключително широко. Преди месец поръчахме кухнята и нямам търпение да стане готова - обещават ни да е в началото на март! Все още обаче се колебая за цветовете на стените, фаянса и всичко останало.... Но така като гледам, може би мойте цветове са жълто, оранжево, червено и златисто... Иначе за мебелировката, май се ориентирам към класическия стил на дървените мебели в цвят златна ябълка...
Ще се радвам да намеря тук много общи нещица, за които да обменяме мнения... Много е вълнуващо!
За мен лично подготовката на собствения ни дом е изключителна емоция! ПОжелавам на всички да изпитат това чувство! Още повече, че ние все още живеем по отделно и затова нямам търпение да си "стъкмим уютно гнезденце"!

ПОздрави и до скоро!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 23, 2007, 10:33:14 »

Дабре дошла  Harmonia! give_rose Успех в Подреждането на новият ви дом! girl_wink И аз с нетърпение чакам да дойде този момент и при нас,но за съжаление ще трябва да изчакам още поне година! cray
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 23, 2007, 11:29:56 »

Благодаря, Desislavka!

и аз доста време почаках, докато дойде този момент! Заедно сме вече повече от 4 години любов заедно и едва миналата година се решихме на подобна стъпка...Все  пак си е сериозен ангажимент...Не можеш да си вдигнеш "парцалките" когато ти хрумне...И трябва да си сигурна в желанията си! Въпреки, че кой знае какво му готви съдбата...

Благодаря още веднъж!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 23, 2007, 12:34:07 »

Добре дошла при нас, Harmonia, надявам се тук да намериш отговори на въпросите си и подготовката за сватбата ти да е още по-приятна и вълнуваща!!! girl_in_love
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 23, 2007, 13:31:35 »

Добре дошла при нас, Harmonia, надявам се тук да намериш отговори на въпросите си и подготовката за сватбата ти да е още по-приятна и вълнуваща!!! girl_in_love

Благодаря, Bulechka!

Ние засега не сме мислили за сватба. Първо ще поживеем заедно известно време и тогава може би... LOVING marriage Въпреки, че ако трябва да съм честна, след като вече позакръглихме годинките, а пък и доста походихме на сватби напоследък, все повече ми минава подобна идея през главицата... Ще видим...Засега съм под емоцията да обзаведа нашето местенце...

А този сайт и форумите, и вие сте просто чудесни...give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 23, 2007, 14:03:17 »

Добре дошла при нас, Harmonia, надявам се тук да намериш отговори на въпросите си и подготовката за сватбата ти да е още по-приятна и вълнуваща!!! girl_in_love

Благодаря, Bulechka!

Ние засега не сме мислили за сватба. Първо ще поживеем заедно известно време и тогава може би... LOVING marriage Въпреки, че ако трябва да съм честна, след като вече позакръглихме годинките, а пък и доста походихме на сватби напоследък, все повече ми минава подобна идея през главицата... Ще видим...Засега съм под емоцията да обзаведа нашето местенце...

А този сайт и форумите, и вие сте просто чудесни...give_rose

О, извинявам се! blush Тогава съм сигурна, че обзавеждането на "вашето местенце" ще е забавно и вълнуващо!!! good
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 26, 2007, 15:56:59 »

Добре дошла при нас, Harmonia, надявам се тук да намериш отговори на въпросите си и подготовката за сватбата ти да е още по-приятна и вълнуваща!!! girl_in_love

Благодаря, Bulechka!

Ние засега не сме мислили за сватба. Първо ще поживеем заедно известно време и тогава може би... LOVING marriage Въпреки, че ако трябва да съм честна, след като вече позакръглихме годинките, а пък и доста походихме на сватби напоследък, все повече ми минава подобна идея през главицата... Ще видим...Засега съм под емоцията да обзаведа нашето местенце...

А този сайт и форумите, и вие сте просто чудесни...give_rose

О, извинявам се! blush Тогава съм сигурна, че обзавеждането на "вашето местенце" ще е забавно и вълнуващо!!! good

Определене е много емоцио-изстискващо yahoo и от положителна гледна точка, и от отрицателна - вчера направо се побърках с майсторите за банята Oh my ..., но това е друга тема... Иначе нямам търпение вече да се нанесем...
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #26 -: февруари 26, 2007, 16:33:12 »

Това са страхотни тенденции според мене


* 5.jpg (23.94 KB, 500x297 - видяно 517 пъти.)

* 2.jpg (108.52 KB, 1280x826 - видяно 507 пъти.)

* 6.jpg (15.96 KB, 400x300 - видяно 491 пъти.)

* dnevna zebra.jpg (61.54 KB, 561x350 - видяно 478 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 26, 2007, 16:36:42 »

На мен са ми по-като за офис тези!!!
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #28 -: февруари 26, 2007, 17:52:44 »

Здравейте и от мен! и аз съм на вълна обзавеждане, апартаментът ни е абсолютно празен, още на мазилка и вече започнахме да се борим с майсторите. Искаме жилището да е готово за сватбата (м.май), много се вълнувам, даже май повече отколкото за сватбата  pleasantry От няколко дни ходя по разни фирми за кухни, давам размерите, те правят проект и чакам да ми кажат ценичките. Според вас колко върви средно една вградена кухня (знам, че зависи от размери, материал и т.н.) ?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 26, 2007, 17:54:39 »

Абе хубави са си ама някак не са ми уютни  sad
Аз обичам по-топлите нюанси без кафяво. Само дето нашата спалня свеки я е направила в светло кафяво  hysteric
Ама ще има ремонт  Mad girl
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines