Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:25:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За сънищата! Сънувате ли и как?  (Прочетена 49308 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 22, 2009, 15:13:26 »

Аз сънувам почти постоянно. Много от сънищата ми се сбъдват съвсем реално в живота, което понякога е доста странно, дори плашещо.
Напоследък сънувам често и бащата на милото, който почина миналата година.
Сънищата ми са реалистични, цветни и много емоционални, събуждам се изтощена обикновено.
Активен
sweet_star_00
Регистриран

Публикации: 0


« Отговор #76 -: март 06, 2011, 14:00:06 »

здравейте ,исках да ви попитам какво значи когато сънуваш човек който знаеш кой е но не го познаваш и нямаш нищо общо с него.сънувам го всеки път на различно място в различна ситоациа smile доста е странно smile
   
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 20, 2011, 11:32:08 »

Аз сънувам рядко...някои от сънищата ми се сбъдват, точно като в съня...обикновено, когато ще ми се случи нещо го сънувам...
Сънувах, че съм в кръчма и се запознавам с мъж на име Ивайло, кйто беше с перфектно тяло и имаше по-тъмно петно на гърбът...след 2 седмици излеезнах на кръчма и се запознах с...Иво (Ивайло) добре сложен и...с родилно петно на гърбът, мъжът ми. Сънувах, че съм бременна в месеца в който разбрах, че съм бременна, във втория месец сънувах че е момиче с кафеви очички, и е така, сънувах преди години, че ме нападат, че ме приемат да уча, че си намирам работа...Не всички сънища, които сънувам се сбъдват, но винаги когато се събудя, знам кой сън от кои е....Това не съм го споделяла, защото ме е страх да не ми се присмиват, но знам, че каквато и промяна да ми предстои първо ще го сънувам...

здравейте ,исках да ви попитам какво значи когато сънуваш човек който знаеш кой е но не го познаваш и нямаш нищо общо с него.сънувам го всеки път на различно място в различна ситоациа smile доста е странно smile
   Затова незнам какво да ти кажа...ако аз го сънувам този човек, при мен ще значи само едно...или ще се запознаем или извън сънищата много мисля за този човек....
Активен
naydenantonov80
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #78 -: юни 02, 2011, 17:27:32 »

Напоследуък сънувам само лоши неща. С Наближаване на сватбата стават се по-лоши. Майка ми твърди че е на хубаво. Дано не се сбъднат.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: септември 19, 2011, 11:48:33 »

Някъде бях чела, че за да не се сбъдне съня, веднага след събуждане трябва да се пусне чешма /да има течаща вода/ и да се каже 3 пъти "няма да се случи....../кратко описание/". Аз го правя и поне малко ме успокоява. При мен сънищата си имат различно значение, от това, което намирам в съновниците. Когато сънувам нещо, записвам го и следя дали ще се случи нещо. За 3-4 съня има повтаряемост на събитията. Неприятна работа, когато са лоши. При хубавите, дори и нищо специално да не се случи, цял ден съм много щастлива.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 19, 2011, 19:05:37 »

Постоянно сънувам, но рядко помня сънищата си. Запомня ли ги - винаги се сбъдва значението им, било то лошо или добро. Понякога така "прорукувам"' какво ще стане не само с мен, но и с близките ми. Girl_hide Не винаги, обаче значенията са като тези в съновника.
Една моя колежка от универистета беше много шашната, когато след една ваканция, щом я видях и започнах да оглеждам ръката й за пръстен. Беше се сгодила и още не беше казала на никого, но от мен скрито-покрито няма  sarcastic
Друга моя колежка не искаше да знае до последно пола на детето, което ще роди. Една седмица преди раждането се обадих да й кажа, че ще роди момче и няма да го кръсти с имената, които сме коментирали. Така и стана.

Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #81 -: септември 19, 2011, 20:03:37 »

Доколкото съм чувала сънищата са нещо изживяно било то в минал живот или предстоящо. Човек помни едва 90% от сънят си. Но аз имам чуството, че помня много повече от тези 90%.
Lionelsa и аз съм като теб. Много мои сънища са се сбъдвали. Б
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #82 -: септември 19, 2011, 20:07:00 »

Доколкото съм чувала сънищата са нещо изживяно било то в минал живот или предстоящо. Човек помни едва 90% от сънят си. Но аз имам чуството, че помня много повече от тези 90%.
Lionelsa и аз съм като теб. Много мои сънища са се сбъдвали. Почти никой не ми вярваше, но след като се убедят, че казаното от мен става реалност започнаха да вярват. Незнам за хубаво или за лошо е, но понякога се плаша от тези неща.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 19, 2011, 20:17:41 »

А аз се запознах с бившо гадже,което преди това бях сънувала,без да познавам.И най-интересното е,че не бе от моя град.Да кажеш,че съм го виждала,не съм,голям физиономист съм.  tease
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #84 -: септември 23, 2011, 17:33:31 »

Сънят дава отговори, но трябва да го запомниш или си запишеш някъде, защото бързо се забравя в забързаното ежедневие.  Yes
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 24, 2011, 18:14:34 »

Ако се събудиш в RЕМ-фазата, само тогава си помниш съня. Аз доста от сънищата си ги помня! А лошото е, че сънувам много кошмари!  sad Все нещо не преследва и ме души... Иначе и аз съм имала доста пророчески сънища. И смятам, че е вярно, че сънищата във вторник и петък се сбъдват. Познавала съм доста важни за семейството ми събития. Едно-две добри, но повечето лоши.  sad
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 25, 2011, 14:56:11 »

Снощи сънувах нещо. меко казано. доста странно.
Смъртта ме преследваше (някакъв мъж), но аз все бягах и се криех. Накрая ме настигна и започнахме да си говорим. Каза ми, че това трябва да се случи и че дори мога да си избера как да умра, защото е благосклонно настроен. Знаех, че е прав и му казах, че искам да умра, докато спя и да не усетя нищо. Той ме докосна и каза, че точно така ще стане - само трябваше да заспя. Спомням си, че бях в някаква къща - имаше доста хора там, сред които и баща ми, но те не знаеха какво ще се случи. Спуснах всички възможни пердета - помещението беше доста голямо, загасих лампите, изгасих им телевизора - не бяха особено доволни, и им казах, че искам да спя. Преди да заспя, обаче, разбрах, че е умряла моя приятелка на име Роси (в реалния живот не я познавам crazy) и разбрах, че тя вече е там и трябва по-бързо да заспя, за да мога да приключа с това веднъж завинаги и да я измъкна оттам заедно със себе си. След като заспах и умрях се озовах на някакво странно място - трябваше да вървя по някаква тъмна улица и да си избера място за къщата - тръгнах и гледам: 50 долара на квадратен метър; следващия парцел: 60 долара на квадратен метър; следващия парцел: 70 долара - разбрах, че колкото по-нататък вървиш, толкова повече се увеличават цените, а вече не можеш да се върнеш назад. Взех този парцел и си направих къща и почнах да я боядисвам (къщата беше мнооого тъмно зелена, почти черна в началото - не знам в какъв цвят щях да я боядисам). В това време дойде Роси и реших, че е време да тръгваме. Изходът беше охраняван, имаше и решетка и много капани. Само че там имаше някакви полицаи, които решиха, че ще ни помогнат - тук вече ми е малко мъгливо какво точно стана, но в крайна сметка излязохме, бяха минали 2 дена, но честно казано никой не се учуди - очакваха ме - ММ и бебка - обясних на ММ какво е станало набързо и се събудих...

Супер шантав сън... Въобще не знам дали значи нещо...  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #87 -: ноември 25, 2011, 15:58:52 »

Ако сънуваш жив човек да умира, значи му е "умряло злото"  smile - така зная. По моите тълкования, натрупан яд /към някого или нещо/в теб, ще се разсее. Това за съжаление ще стане след доста напразни притеснения и дори може леко да се разболееш. Пък може и нищо да не значи crazy!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 25, 2011, 20:46:03 »

Интересно. Благодаря за тълкуванието - ще видим дали ще се окаже вярно!  girl_wink
Активен
Monny
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #89 -: декември 28, 2011, 11:43:54 »

Аз сънувам почти всяка нощ, но на сутринта почти никога не си спомням какво точно съм сънувала.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines