Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:01:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За сънищата! Сънувате ли и как?  (Прочетена 49332 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 12, 2007, 14:52:13 »

и аз тази нощ сънувах сватбата - доста се ядосвах  smile сънувам, че е денят на сватбата, а се сещам , че в понеделника преди сватбата не сме занесли изследванията в гражданското, защото въобще сме забравили да си ги направим. Няма такова тръшкане насън, казвам ви  laugh laugh laugh laugh laugh
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 12, 2007, 19:15:18 »

Ох аз сега сънувам разни бременни и т.н., но се надявам всичко да е наред с мен и бебчо като му дойде времето!!! blush
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 12, 2007, 19:19:24 »

и аз тази нощ сънувах сватбата - доста се ядосвах  smile сънувам, че е денят на сватбата, а се сещам , че в понеделника преди сватбата не сме занесли изследванията в гражданското, защото въобще сме забравили да си ги направим. Няма такова тръшкане насън, казвам ви  laugh laugh laugh laugh laugh

Ха,ха, това и аз съм го сънувала!  :laugh:Но ние не ги бяхме занесли,защото не бях ходила да ми взимат кръв(ами то толкова ме е страх crazy)!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 12, 2007, 19:21:48 »

и аз тази нощ сънувах сватбата - доста се ядосвах  smile сънувам, че е денят на сватбата, а се сещам , че в понеделника преди сватбата не сме занесли изследванията в гражданското, защото въобще сме забравили да си ги направим. Няма такова тръшкане насън, казвам ви  laugh laugh laugh laugh laugh

Миличка, спокойно, всичко ще е наред!!! good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 12, 2007, 21:20:34 »

аз не съм я сънувала сватбата си nea,но иначе често си сънувам и винаги след това си проверявам сънищата и се случват такива неща след това за които съм прочела в съновника *THUMBS*много хора не им вярват,но аз не съм от тях засега се навързват нещата.......
Активен
vel2008
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #65 -: ноември 10, 2008, 10:00:54 »

От няколко дена сънувам ПАРИ все ги печеля на хазарт , не че вярвам в такива неща но се помъчих да разтълкувам съня си с помощта на съновник ето какво пише :
спечелиш - щастие в любовта ще имаш.
Справка тук
http://orakulbg.com/
Май ще се окаже,че Гладна кокошка просо сънува и това са пълни глупости
Вие какво мислите сънищата наистина ли се сбъдват ?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 10, 2008, 10:16:11 »

Ами не знам, но на мен ми се сбъдват и много ми познават сънища, който все едно го преживявам наистина в съня си. Не знам точно как да го обясня.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 10, 2008, 10:53:53 »

Ами аз твърдо вярвам,че сънищата означават нещо,но какво точно немога да кажа ....
Много често ми се случва дежа-вю  Girl_hide
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 10, 2008, 12:04:23 »

Аз вярвам на 100%, моите сънища много познават..... но само лоши неща
или поне до сега съм се научила да разчитам само тях. Сънувам почти всяка нощ и то толкова невероятни неща smile, въпреки че много бързо ги забравям  Sleep
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 13, 2008, 19:47:24 »

аз сънувам почти всяка вечер, но не ми се иска да повярвам в сънищата, защото понякога сънувам лоши / рядко но / които не ми се иска да се сбъдват
 
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #70 -: ноември 14, 2008, 07:51:10 »

Аз вярвам на 100%, моите сънища много познават..... но само лоши неща
или поне до сега съм се научила да разчитам само тях. Сънувам почти всяка нощ и то толкова невероятни неща smile, въпреки че много бързо ги забравям  Sleep

И аз съм така ,ако е нещо да се ядосвам винаги съня ми е верен.Иначе сънувам и то направо филми,но напоследък ме боли глава след сън.Даже тази сутрин събудих от един кофти сън с главоболие.Ето например преди 2-3 дни сънувах светлина идваща от една свещ,казаха ми ,че е за хубаво тази светлина.Знам ли.Дано да е така.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 14, 2008, 10:36:43 »

Аз също санувам всяка вечер незная на какво се дължи това снощи даже сънувах един ужасно голям паяк  angry аз най много от тях ме е страх
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #72 -: ноември 14, 2008, 15:29:19 »

Аз също санувам всяка вечер незная на какво се дължи това снощи даже сънувах един ужасно голям паяк  angry аз най много от тях ме е страх

ето какво означава сънят ти -Да видите паяк в съня си, означава че се чувствате като аутсайдер в някаква ситуация или че искате да стоите настрана от привлекателна и примамлива ситуация. Паяка също е символ на женската сила. Ако убиете паяк ви предвещава нещастие и обща несполука.Ако видите паяк, който плете паяжина в съня ви, означава че усърдната ви работа ще бъде възнаградена. Скоро ще бъдете повишени в работата си или отличени за свършена трудна задача. Паяците се свързват с изобретателността поради паяжините, които плетат. Отрицателното им значение обаче е че може да се чувствате „заплетени” или притиснати от някой във връзката ви с него. Представлява контролираща и потискаща сила. Може да чувствате че някой човек или ситуация буквално изпива силите ви.Ако видите паяк, който се катери по стена в съня си, означава че желанията ви скоро ще бъдат реализирани.Ако сънувате че сте ухапани от паяк, означава че сте в конфликт с майка си или друга доминантна женска фигура в живота ви.
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #73 -: ноември 19, 2008, 17:32:52 »

Аз когато сънувам кошмари на следващия ден се карам с някого. На право ме е страх, когато сънувам такива гадости.
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 20, 2009, 16:50:51 »

Бях чела някъде, че   за да е напълно отпочинал човек на сутринта НЕ трябва да е сънувал. Пи мен е точно обратното - аз винаги сънувам. Ако се случи да не сънувам, то не се чувствам напълно заредена като чели на следващия ен. Сънищата ми са много разнообразни от анимационни и плюшени мечета живеещи в къщички с карирани перденца по дърветата, та чак до ужаси.
Имама съм и доста случаи в които съм се смеела на глас сънувайки някоя щуротия, както се случи тази сутрин например  laugh
До преди някоя година често сънувах как летя по по стълбите надолу или някъде по улиците   Aviator
Най ме дразни когато се поопитвам да викам  или да ударя някой - никога не се е получавало.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines