Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:54:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За сънищата! Сънувате ли и как?  (Прочетена 49353 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 04, 2007, 21:27:02 »

Точно така мила Танче не ги мисли, че така по-трудно ще дойдат. Определено когато постоянно се мисли за деца създаването им става трудно. Имах една позната която в деветия месец по препоръка на личната и лекарка пила антибиотик и бебенцето починало преди да се роди. После години наред си втълпяваха, че неможе да забременее, така и стана после се отчуждиха двамата с мъжа и, и така.
Така, че не ги мисли тия неща и ще стане.
Пожелавам ти ги. Поне едничко да е ама да е здравичко и да сте щастливи. LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 05, 2007, 11:13:17 »

Точно така мила Танче не ги мисли, че така по-трудно ще дойдат. Определено когато постоянно се мисли за деца създаването им става трудно. Имах една позната която в деветия месец по препоръка на личната и лекарка пила антибиотик и бебенцето починало преди да се роди. После години наред си втълпяваха, че неможе да забременее, така и стана после се отчуждиха двамата с мъжа и, и така.
Така, че не ги мисли тия неща и ще стане.
Пожелавам ти ги. Поне едничко да е ама да е здравичко и да сте щастливи. LOVING

Благодаря ти, Юле!!! Така е, права си, колкото повече се мисли едно нещо толко по-нестава - за всичко е така!!! Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 09, 2007, 00:22:28 »

Аз много често сънувам реки,води,планини и все се изкачвам и разни такива неща.Но това ми е постоянен сън.Най-често сънувам вода!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #48 -: март 09, 2007, 00:48:38 »

А аз откакто споделих тук, че имах кошмари за сватбата, оттогава не съм сънувала нито един! Май помогна да споделя...и да ми паднат грижите от сърцето. dirol
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 09, 2007, 13:02:51 »

А аз откакто споделих тук, че имах кошмари за сватбата, оттогава не съм сънувала нито един! Май помогна да споделя...и да ми паднат грижите от сърцето. dirol

Диди, радвам се, че вече нямаш кошмари!!! girl_in_love
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 13, 2007, 16:48:06 »

Ох и аз постоянно сънувам кошмари,свързани със сватбата!Ама най-различни и някой път много гадни!Чак като се събудя  cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 14, 2007, 13:53:07 »

Ох и аз постоянно сънувам кошмари,свързани със сватбата!Ама най-различни и някой път много гадни!Чак като се събудя  cray

Деси, миличка, успокой се! Wink Преди да заспиш си мисли за нещо хубаво, може и за сватбата, но си я представяй така, както искаш да бъде!!! girl_in_love Дано ти мине! DANCE
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 12, 2007, 02:51:05 »

Хора, може би ще ме сметнете за луда, но веднъж сънувах съвсем непознат човек и след няколко седмици се запознах с него и станахме страшно добри приятели. Случвало ли ви се е нещо подобно?  scare2 Вярвате ли в такива съдбовни предзнаменования? Вярвате ли в паранормалното?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 12, 2007, 02:52:40 »

Хора, може би ще ме сметнете за луда, но веднъж сънувах съвсем непознат човек и след няколко седмици се запознах с него и станахме страшно добри приятели. Случвало ли ви се е нещо подобно?  scare2 Вярвате ли в такива съдбовни предзнаменования? Вярвате ли в паранормалното?
Ами аз преди два дни сънувах човек , бивш колега с който не сме поддържали кой знае какви приятелски отношения и не сме се виждали 6-7 месеца.На другия ден той ми се обади  Oh my ... и каза че е съвсем наблизо и иска да пием кафе  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 12, 2007, 04:00:02 »

Олееееееееее, сериозно ли. Същото ми се случи наскоро и на мен. Обадих се на една стара приятелка, с която не сме се виждали от 3 години да я поканя на сватбата и тя каза, че предната нощ ме е санувала! И това вече ако не е паранормално....  scare2
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 12, 2007, 07:56:00 »

Олееееееееее, сериозно ли. Същото ми се случи наскоро и на мен. Обадих се на една стара приятелка, с която не сме се виждали от 3 години да я поканя на сватбата и тя каза, че предната нощ ме е санувала! И това вече ако не е паранормално....  scare2
на мен също ми се е случвало,или пък сънувам някого когото не съм виждала отдавна и непременно му звънкам,все едно ме подсеща.... crazy ....но има нещо определено.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 12, 2007, 09:12:11 »

Ох, аз всяка нощ сънувам сватбата, но тази беше кошмарна. Сънувах как водещата я няма, а изпратил някакъв смотан DJ, доста си поплаках в съня, но сега гледам в съновника, че плача било на хубаво
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 12, 2007, 09:20:06 »

 hystericлелееееееееее момичета, по- спокойно с тия сватби, че ще се психясаме без време... crazy crazyТова вече, може би е от преумора да координираш и планираш goldi .Всичко ще бъде даже по-добре от най-смелите ти мечти... good good
« Последна редакция: май 12, 2007, 09:25:20 от pleasure » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 12, 2007, 09:23:36 »

Ами явно напреженито ми относно водещата и DJ идва от това, че нашата сватба е вечерна, а тя на същият ден има да води и обедна сватаба, но аз понеже много държа да е тя и затова се притеснявам дали ще успее да дойде за моята. Тя ме увери че няма да има проблем, но аз съм една паника
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 12, 2007, 09:34:06 »

Точно два пъти досега съм сънувала нещо,свързано със сватбата(а по принцип хич не й се шашкам,много ми е приятно даже,но...)-веднъж,доста отдавна-сънувах,че съм в къщата на баба ми и чакам да ме вземе младоженеца и...установявам в последния момент,че нямам букет  shok (а и рокля  нямах,но това хич не ми направи впечатление crazy ),реших да отида до пазара да си купя някакви цветя,а то-нищо-само две-три сергийки и само някакви увехнали цветчета.... Girl_sing Girl_sing

Странно е,че тази тема днес я виждам за първи път,защото точно снощи пак сънувах сватбата...този път пхроблема беше с роклята-беше кошмарна crazy -донесоха ми я в деня на сватбата,беше ми къса-до средата на прасеца,бюстието нямаше нищо общо с това,което исках,а полата...цялата отпред беше лилава с някаква кошмарна жълта дантела olele olele olele

Но,което е най-странното-мъж ми веднъж беше сънувал и той laugh -че нямаме халки,естествено,всичко това се случва в деня на сватбата!
 star star star
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines