Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:01:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За сънищата! Сънувате ли и как?  (Прочетена 49355 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 12, 2007, 18:15:18 »

А за влияенето върху съня-ама да, приятните все гледам да ги удържавам максимално, даже си ги и доукрасявам.
И накрая три дни яли пили и се веселили,нали?Хубави преживявания са привтните сънища и после цял ден не стъпваш на земята от радост.
А какво ще кажете за мокрите сънища? girl_wink
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #31 -: февруари 12, 2007, 18:28:43 »

Оо, такива шантави като моите сънища няма.
Абсолютният номер едно сценарий е как изпускам самолет!!!  crazy Тревогата, напрежението, ужаса го изживявам в съня си поне веднъж седмично. Ето снощи пак, бях някъде (в Свищов май) и трябва да ида с влака до София. Добре, ама влакът тръгва твърде късно, и ще си изпусна самолета в София. Голяма паника настава... какво стана така и не разбрах, но следващия кадър в съня ми е как пътувам в първа класа във влака обаче то от луксозно по-луксозно. Викам, ееей, какви са хубави станали БДЖ.  И тогава, моля ви, в ръцете си се оказа, че държах моето зародишче - ама такова малко примерно 10 см и то някъкво рита рита такова и аз му се радвам  Oh my .... По едно време ми хрумва, че то всъщност не може да живее толкова малко отвънка и си го бутнах обратно в корема  pardon. Изплаших се нещо да не съм му направила и все го побутвах да ме рита отвътре  crazy Ей такива глупости фамозни сънувам всяка божа вечер. А, и снощния сън беше цветен, честно казано никога не сънувам в цвят.  Girl_sing
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 12, 2007, 19:11:04 »

Сънувала съм цветни сънища единият беше толкова странен. Бяхме с милото(тогава бяхме обаче само приятели) на плаж ама пясъка много странен с червено-кафяв цвят. Водата беше кристално чиста с много мънички рибки, а аз искаха да вляза в морето. Понеже много ме е гнус от камъните и водорасли а там имаще такива и го карам да ме дърпа бяз да стъпвам. В следващия момент сме в някаква планина и се изкачваме по една пътека с направени в камъка стълби. Цветовете на камъните пак червено-кафеви    а на самите стълби на края има някакви малки птиченца които си седят там, кръглички и не летят.    Много тъп сън като сюжет, но да бяхте го сънували за да видите цветовете.  Oh my ...
Сънувала съм, че бягам от скелети и се крия в някакви изоставени  сгради  sarcastic ама ми помага един добър скелет   
А за кошмарите мммм май няма да пиша. Много са лични. Като филми са. Мога да напиша книга...  LAUGHTER
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 12, 2007, 19:46:09 »

Аз винаги сънувам цветно и толкова реалистично... направо поякога като се събудя и се чудя къде съм? shok

Наскоро сънувах много странен сън, ама беше и съпер кратък!!! shok Та значи сънувам си аз нещо о изведнъж две дечица мънички и красиви като ангелчета - момиченце и момченце - се питат едно друго кое да дойде при нас, а аз ги поглеждами и им казвам: "Ами, елате и двамата!" и край, съня свърши... shok Чудя се какво ли значи?! girl_in_love Ама беше толкова хубавоо...... girl_in_love
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 12, 2007, 22:40:46 »

Близнаци Танче, близнаци 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 13, 2007, 18:44:08 »

Близнаци Танче, близнаци 

 girl_in_love Би било чудесно и осбено, ако са  baby_girl и baby_boy puppets
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 22, 2007, 12:36:08 »

Ама, защо никой не пише тук? Girl_sing
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 25, 2007, 19:10:58 »

Ами аз не пиша защото спя по 4-5 часа на нощ и нямам време да сънувам :(А ако въобще сънувам ставам толкова бързо че забравям какво съм сънувала Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 28, 2007, 18:57:40 »

Аз пак пиша тук, за да споделя един сън, много хубав сън, поне за мен girl_in_love!!! Миналата нощ сънувах две малки дечица, едно момиченце с лента на главицата, пухкави бузки и чипо носле и едно момченце с руси косици (къдрави), пухкави бузки и чипо носле - толкова си приличаха... girl_in_love Ах, как ми се иска някой да ми разтълкува тези сънища Girl_hide, ама не като от съновник! nea

Ако някой има представа какво знааи този сън и/или предишния, моля да ми каже!!! secret
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #39 -: март 01, 2007, 14:51:12 »

Бременна жена или малки деца когато сънуваш знам че означава =пречка или проблеми,това е тълкувание по по-стар съновник.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 02, 2007, 15:33:30 »

Скъпа Танче ти май често ги сънуваш тия дечица, а? Аз ти казах близнаци.  good Ахааам.
Просто толкова много ги мислиш, че ти се явяват на сън.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 04, 2007, 10:32:04 »

Bulechka ясно е че ги сънуваш защото много мислиш за тях и ги чакаш с нетърпение.И знам че когато сънищата са провокирани от прекалените мисли за нещо  не могат да бъдат показателни.Т.е. като пише навсякъде че да сънуваш малки дечица не е на хубаво това си е вярно,но в твоя случай не е така ,защото ти постоянно мислиш за близначетата.Ех така искренно ти пожелавам да ги имаш! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 04, 2007, 13:41:41 »

Скъпа Танче ти май често ги сънуваш тия дечица, а? Аз ти казах близнаци.  good Ахааам.
Просто толкова много ги мислиш, че ти се явяват на сън.

Bulechka ясно е че ги сънуваш защото много мислиш за тях и ги чакаш с нетърпение.И знам че когато сънищата са провокирани от прекалените мисли за нещо  не могат да бъдат показателни.Т.е. като пише навсякъде че да сънуваш малки дечица не е на хубаво това си е вярно,но в твоя случай не е така ,защото ти постоянно мислиш за близначетата.Ех така искренно ти пожелавам да ги имаш! yahoo

Ееех, момичета, май сте прави, толкова много искам близнаци  baby_girl и baby_boy, че...
fiibi_bg, благодаря за пожеланията!!! kiss2
Ще се опитам да не мисля толкова!!! pardon Благодаря ви за подкрепата!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 04, 2007, 19:21:52 »

И аз съм така!Само,че аз всяка нощ сънувам сватби,булченски рокли,цветя и т.н!!! *crazy*Понякога наистина ми писва!Сигурно последните дни преди сватбата ще съм съм вече пълно ха-хо! sarcastic
« Последна редакция: март 04, 2007, 19:34:48 от anisp » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 04, 2007, 19:25:50 »

Аз пък относно сватбата не съм имала и един сън - нищо!!! shok Само аз ли съм била така?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines