Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:22:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За сънищата! Сънувате ли и как?  (Прочетена 49139 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: февруари 08, 2007, 20:21:15 »

Аз пък относно сватбата нищичко не съм сънувала, нито преди, нито след нея!!! pardon

Ами то така е по-добре, Bulechka!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 08, 2007, 20:32:00 »

Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 09, 2007, 11:31:51 »

Лелеее тъкми си мислех, че съм единствената луда която сънува кошмари за сватбата.
didibaby  снощи сънувах за пореден път, че роклята която ми пращат от булчинския салон не е тази която искам а някаква много грозна и това в деня на сватбата. Можете да си представите как се събудих тогава. Скачам в леглото и дишам учестено, изпотих се. Направо ще полудея докато я видя готова.  Плачещо момиче Най- големите ми страхове са за роклята дали ще стане както трябва.  Cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 09, 2007, 11:39:12 »

Лелеее тъкми си мислех, че съм единствената луда която сънува кошмари за сватбата.
didibaby  снощи сънувах за пореден път, че роклята която ми пращат от булчинския салон не е тази която искам а някаква много грозна и това в деня на сватбата. Можете да си представите как се събудих тогава. Скачам в леглото и дишам учестено, изпотих се. Направо ще полудея докато я видя готова.  Плачещо момиче Най- големите ми страхове са за роклята дали ще стане както трябва.  Cray

Спокойно, миличка, всичко ще бъде наред и роклята ти ще е точно такава каквато я искаш!!! girl_wink good girl_in_love
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #19 -: февруари 09, 2007, 13:51:17 »

Да са призная и аз имах малко сватбени кошмарчета crazy
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #20 -: февруари 09, 2007, 14:40:49 »

Аз пък изобщо нямах сватбени кошмари, бях си пъъълно спокойствие преди това. Само вечерта преди сватбата имах малко температура  ROFL, ама то си е отделно  dance
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #21 -: февруари 09, 2007, 14:52:55 »

 girl_wink Хехе, спокойно Wink
След кошмарите винаги идва едно невероятно вълшебно изживяване  pleasantry
Може би дори кошмарите правят действителния миг след това още по-красив  pardon
Споко, всичко ще е наред  yahoo
А и да стане някой фал сега може да ви се реве, ама след време ше падате под масата като се сещате и разказвате за това  ROFL blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 09, 2007, 16:38:58 »

Аз кошмари за сватбата не съм сънувала.Най-честият ми кошмар е свързан с работата-все някакви проблеми имам да решавам.Тази нощ например сънувах че бензиностанцията е избухнала.Шантава работа! crazy
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #23 -: февруари 09, 2007, 17:37:18 »

Аз кошмари за сватбата не съм сънувала.Най-честият ми кошмар е свързан с работата-все някакви проблеми имам да решавам.Тази нощ например сънувах че бензиностанцията е избухнала.Шантава работа! crazy

Оле, fiibi, при теб цял екшън се получава! girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 09, 2007, 21:13:37 »

Аз кошмари за сватбата не съм сънувала.Най-честият ми кошмар е свързан с работата-все някакви проблеми имам да решавам.Тази нощ например сънувах че бензиностанцията е избухнала.Шантава работа! crazy

Оле, fiibi, при теб цял екшън се получава! girl_impossible
Ами по цял ден като ми е супер натоварено и то си дава отражение върху сънищата.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 10, 2007, 18:23:09 »

Аз кошмари за сватбата не съм сънувала.Най-честият ми кошмар е свързан с работата-все някакви проблеми имам да решавам.Тази нощ например сънувах че бензиностанцията е избухнала.Шантава работа! crazy
Оле, fiibi, при теб цял екшън се получава! girl_impossible
Ами по цял ден като ми е супер натоварено и то си дава отражение върху сънищата.

Ами, да, така е!!! good Сънищата са отражение на това, което става около нас през деня!!! pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 11, 2007, 18:36:10 »

Ако някой иска да събува нубави сънища, да погледне това преди да заспи!!! girl_wink

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 11, 2007, 18:40:35 »

А случвало ли ви се е да сънувате ,да се събудите и да насочите продължението на съня си в друга посока?На мен често.Особенно ако е кошмар.Заспивам и започвам да си мисля за нещо хубаво и се получава.А когато сънувам нещо хубаво не искам да се събуждам и стискам очички и се правя че не чувам телефона! tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 11, 2007, 19:31:02 »

Ооо, да!!! И на мен много пъти ми се е случвало това, даже вече не му отдавам значение!!! pardon Аз мога и да влияя на развоя на съня си, например, ако съувам нещо, което знам, че не е на хубаво, веднага пренасочвам действието в друга посока!!! girl_in_love
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #29 -: февруари 12, 2007, 17:05:10 »

На някой им избухва бензиностанцията, а пък аз сънувах, че ни потъва кораба, на който са ни контейнерите  tease Но това беше по в началото, когато наистина ми беше ужасно натоварено на работа, сега вече  Blush А за влияенето върху съня-ама да, приятните все гледам да ги удържавам максимално, даже си ги и доукрасявам.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines