Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:13:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За сънищата! Сънувате ли и как?  (Прочетена 49310 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: февруари 05, 2007, 17:12:26 »

За сънищата
Колко е хубаво сутрин да се събудиш след един хубав сън, но ако е бил кошмар -надали деня ти ще е приятен!!!


Но какво значат сънищата дали имат някакво значение за бъдещето ти или са просто плод на фантазията ти?? Ще разберете по долу...

Сънищата се сбъдват в четвъртък срещу петък!!

Но това дали ще се сбъднат зависи и от формата на луната:

ако тя е нарастваща--ще се сбъдне

ако тя е смалявяаща се-няма да се сбъдне

ако е новолуние-сънят ти е станал в далечното минало-та дори и в минал живот

ако е пълнолуние-също сънят няма никакво значение-няма да се сбъдне.
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #1 -: февруари 05, 2007, 18:21:20 »

Аз сънувам, ама на сутринта не ги помня...  dirol
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 05, 2007, 18:23:37 »

Аз сънувам много и цветно, а понякога са толкова реални, че като се събудя и няколо секунди се чудя какво става!!! girl_in_love

Иначе помня повечето си сънища, някои с всяка подробност!!! Curtsey look
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 05, 2007, 19:09:03 »

Ох снощи така ме боля коремчето, че сънувах кошмари.  cray  Когато съм болна сънувам винаги едни и същи кошмари. А доста често когато сънувам някого когото ня съм виждала отдавна ги виждам след най-много ден  smile  Моите сънища често са свързани с това което се е случило през деня.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 05, 2007, 21:14:33 »

Аз сънувам много и цветно,направо както се изразява милото цели филми.Понякога ги помня,понякога не.Но съм много емоционална и честно плача или се смея на сън.Относно това дали се сбъдват обаче съм чувала единствено,че петък срещу събота сънищата се сбъдвали.Иначе това за фазите на луната не го знаех!
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 08, 2007, 00:09:16 »

Всяка нощ и за сажаление ги помня  crazy. Сънувам цели филми (ужаси и трилъри) змии, умиращи хора, убиици, катастрофи, цунамита и ......  Mad girl. А имам и страх от тъмно  Плачещо момиче
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #6 -: февруари 08, 2007, 11:14:29 »

Аз също много сънувам,цели филми,в повечето случаи кошмари.Понякога ги помня понякога не.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 08, 2007, 12:37:18 »

Олелеее, само аз ли не сънувам кошмари? Oh my ...
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 08, 2007, 15:35:18 »

Значи си спокойна Таничка.
 Аз сънувам кожмари когато нещо ме тревожи или съм болна.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 08, 2007, 15:59:03 »

Значи си спокойна, Таничка.
Аз сънувам кожмари когато нещо ме тревожи или съм болна.

Дааа, права си!!! girl_in_love

Е, и аз понякога имам кошмари, но то се случва няколко пъти в годината!!! secret
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 08, 2007, 18:21:03 »

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 08, 2007, 20:00:04 »

Ето още един хубав сън... Sleep Baby

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 08, 2007, 20:10:29 »

Аз много рядко сънувам кошмари! :girl_wink:Сега сънувам предимно милото,но това е защото го няма при мен!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #13 -: февруари 08, 2007, 20:14:51 »

Хммм, аз вече няколко пъти сънувах кошмари за сватбата- единия път, цветята ми не бяха готови, другия път, залата не беше украсена...направо лудост... blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 08, 2007, 20:18:30 »

Аз пък относно сватбата нищичко не съм сънувала, нито преди, нито след нея!!! pardon
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: февруари 08, 2007, 20:21:15 »

Аз пък относно сватбата нищичко не съм сънувала, нито преди, нито след нея!!! pardon

Ами то така е по-добре, Bulechka!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 08, 2007, 20:32:00 »

Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 09, 2007, 11:31:51 »

Лелеее тъкми си мислех, че съм единствената луда която сънува кошмари за сватбата.
didibaby  снощи сънувах за пореден път, че роклята която ми пращат от булчинския салон не е тази която искам а някаква много грозна и това в деня на сватбата. Можете да си представите как се събудих тогава. Скачам в леглото и дишам учестено, изпотих се. Направо ще полудея докато я видя готова.  Плачещо момиче Най- големите ми страхове са за роклята дали ще стане както трябва.  Cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 09, 2007, 11:39:12 »

Лелеее тъкми си мислех, че съм единствената луда която сънува кошмари за сватбата.
didibaby  снощи сънувах за пореден път, че роклята която ми пращат от булчинския салон не е тази която искам а някаква много грозна и това в деня на сватбата. Можете да си представите как се събудих тогава. Скачам в леглото и дишам учестено, изпотих се. Направо ще полудея докато я видя готова.  Плачещо момиче Най- големите ми страхове са за роклята дали ще стане както трябва.  Cray

Спокойно, миличка, всичко ще бъде наред и роклята ти ще е точно такава каквато я искаш!!! girl_wink good girl_in_love
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #19 -: февруари 09, 2007, 13:51:17 »

Да са призная и аз имах малко сватбени кошмарчета crazy
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #20 -: февруари 09, 2007, 14:40:49 »

Аз пък изобщо нямах сватбени кошмари, бях си пъъълно спокойствие преди това. Само вечерта преди сватбата имах малко температура  ROFL, ама то си е отделно  dance
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #21 -: февруари 09, 2007, 14:52:55 »

 girl_wink Хехе, спокойно Wink
След кошмарите винаги идва едно невероятно вълшебно изживяване  pleasantry
Може би дори кошмарите правят действителния миг след това още по-красив  pardon
Споко, всичко ще е наред  yahoo
А и да стане някой фал сега може да ви се реве, ама след време ше падате под масата като се сещате и разказвате за това  ROFL blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 09, 2007, 16:38:58 »

Аз кошмари за сватбата не съм сънувала.Най-честият ми кошмар е свързан с работата-все някакви проблеми имам да решавам.Тази нощ например сънувах че бензиностанцията е избухнала.Шантава работа! crazy
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #23 -: февруари 09, 2007, 17:37:18 »

Аз кошмари за сватбата не съм сънувала.Най-честият ми кошмар е свързан с работата-все някакви проблеми имам да решавам.Тази нощ например сънувах че бензиностанцията е избухнала.Шантава работа! crazy

Оле, fiibi, при теб цял екшън се получава! girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 09, 2007, 21:13:37 »

Аз кошмари за сватбата не съм сънувала.Най-честият ми кошмар е свързан с работата-все някакви проблеми имам да решавам.Тази нощ например сънувах че бензиностанцията е избухнала.Шантава работа! crazy

Оле, fiibi, при теб цял екшън се получава! girl_impossible
Ами по цял ден като ми е супер натоварено и то си дава отражение върху сънищата.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 10, 2007, 18:23:09 »

Аз кошмари за сватбата не съм сънувала.Най-честият ми кошмар е свързан с работата-все някакви проблеми имам да решавам.Тази нощ например сънувах че бензиностанцията е избухнала.Шантава работа! crazy
Оле, fiibi, при теб цял екшън се получава! girl_impossible
Ами по цял ден като ми е супер натоварено и то си дава отражение върху сънищата.

Ами, да, така е!!! good Сънищата са отражение на това, което става около нас през деня!!! pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 11, 2007, 18:36:10 »

Ако някой иска да събува нубави сънища, да погледне това преди да заспи!!! girl_wink

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 11, 2007, 18:40:35 »

А случвало ли ви се е да сънувате ,да се събудите и да насочите продължението на съня си в друга посока?На мен често.Особенно ако е кошмар.Заспивам и започвам да си мисля за нещо хубаво и се получава.А когато сънувам нещо хубаво не искам да се събуждам и стискам очички и се правя че не чувам телефона! tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 11, 2007, 19:31:02 »

Ооо, да!!! И на мен много пъти ми се е случвало това, даже вече не му отдавам значение!!! pardon Аз мога и да влияя на развоя на съня си, например, ако съувам нещо, което знам, че не е на хубаво, веднага пренасочвам действието в друга посока!!! girl_in_love
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #29 -: февруари 12, 2007, 17:05:10 »

На някой им избухва бензиностанцията, а пък аз сънувах, че ни потъва кораба, на който са ни контейнерите  tease Но това беше по в началото, когато наистина ми беше ужасно натоварено на работа, сега вече  Blush А за влияенето върху съня-ама да, приятните все гледам да ги удържавам максимално, даже си ги и доукрасявам.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 12, 2007, 18:15:18 »

А за влияенето върху съня-ама да, приятните все гледам да ги удържавам максимално, даже си ги и доукрасявам.
И накрая три дни яли пили и се веселили,нали?Хубави преживявания са привтните сънища и после цял ден не стъпваш на земята от радост.
А какво ще кажете за мокрите сънища? girl_wink
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #31 -: февруари 12, 2007, 18:28:43 »

Оо, такива шантави като моите сънища няма.
Абсолютният номер едно сценарий е как изпускам самолет!!!  crazy Тревогата, напрежението, ужаса го изживявам в съня си поне веднъж седмично. Ето снощи пак, бях някъде (в Свищов май) и трябва да ида с влака до София. Добре, ама влакът тръгва твърде късно, и ще си изпусна самолета в София. Голяма паника настава... какво стана така и не разбрах, но следващия кадър в съня ми е как пътувам в първа класа във влака обаче то от луксозно по-луксозно. Викам, ееей, какви са хубави станали БДЖ.  И тогава, моля ви, в ръцете си се оказа, че държах моето зародишче - ама такова малко примерно 10 см и то някъкво рита рита такова и аз му се радвам  Oh my .... По едно време ми хрумва, че то всъщност не може да живее толкова малко отвънка и си го бутнах обратно в корема  pardon. Изплаших се нещо да не съм му направила и все го побутвах да ме рита отвътре  crazy Ей такива глупости фамозни сънувам всяка божа вечер. А, и снощния сън беше цветен, честно казано никога не сънувам в цвят.  Girl_sing
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 12, 2007, 19:11:04 »

Сънувала съм цветни сънища единият беше толкова странен. Бяхме с милото(тогава бяхме обаче само приятели) на плаж ама пясъка много странен с червено-кафяв цвят. Водата беше кристално чиста с много мънички рибки, а аз искаха да вляза в морето. Понеже много ме е гнус от камъните и водорасли а там имаще такива и го карам да ме дърпа бяз да стъпвам. В следващия момент сме в някаква планина и се изкачваме по една пътека с направени в камъка стълби. Цветовете на камъните пак червено-кафеви    а на самите стълби на края има някакви малки птиченца които си седят там, кръглички и не летят.    Много тъп сън като сюжет, но да бяхте го сънували за да видите цветовете.  Oh my ...
Сънувала съм, че бягам от скелети и се крия в някакви изоставени  сгради  sarcastic ама ми помага един добър скелет   
А за кошмарите мммм май няма да пиша. Много са лични. Като филми са. Мога да напиша книга...  LAUGHTER
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 12, 2007, 19:46:09 »

Аз винаги сънувам цветно и толкова реалистично... направо поякога като се събудя и се чудя къде съм? shok

Наскоро сънувах много странен сън, ама беше и съпер кратък!!! shok Та значи сънувам си аз нещо о изведнъж две дечица мънички и красиви като ангелчета - момиченце и момченце - се питат едно друго кое да дойде при нас, а аз ги поглеждами и им казвам: "Ами, елате и двамата!" и край, съня свърши... shok Чудя се какво ли значи?! girl_in_love Ама беше толкова хубавоо...... girl_in_love
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 12, 2007, 22:40:46 »

Близнаци Танче, близнаци 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 13, 2007, 18:44:08 »

Близнаци Танче, близнаци 

 girl_in_love Би било чудесно и осбено, ако са  baby_girl и baby_boy puppets
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 22, 2007, 12:36:08 »

Ама, защо никой не пише тук? Girl_sing
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 25, 2007, 19:10:58 »

Ами аз не пиша защото спя по 4-5 часа на нощ и нямам време да сънувам :(А ако въобще сънувам ставам толкова бързо че забравям какво съм сънувала Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 28, 2007, 18:57:40 »

Аз пак пиша тук, за да споделя един сън, много хубав сън, поне за мен girl_in_love!!! Миналата нощ сънувах две малки дечица, едно момиченце с лента на главицата, пухкави бузки и чипо носле и едно момченце с руси косици (къдрави), пухкави бузки и чипо носле - толкова си приличаха... girl_in_love Ах, как ми се иска някой да ми разтълкува тези сънища Girl_hide, ама не като от съновник! nea

Ако някой има представа какво знааи този сън и/или предишния, моля да ми каже!!! secret
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #39 -: март 01, 2007, 14:51:12 »

Бременна жена или малки деца когато сънуваш знам че означава =пречка или проблеми,това е тълкувание по по-стар съновник.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 02, 2007, 15:33:30 »

Скъпа Танче ти май често ги сънуваш тия дечица, а? Аз ти казах близнаци.  good Ахааам.
Просто толкова много ги мислиш, че ти се явяват на сън.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 04, 2007, 10:32:04 »

Bulechka ясно е че ги сънуваш защото много мислиш за тях и ги чакаш с нетърпение.И знам че когато сънищата са провокирани от прекалените мисли за нещо  не могат да бъдат показателни.Т.е. като пише навсякъде че да сънуваш малки дечица не е на хубаво това си е вярно,но в твоя случай не е така ,защото ти постоянно мислиш за близначетата.Ех така искренно ти пожелавам да ги имаш! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 04, 2007, 13:41:41 »

Скъпа Танче ти май често ги сънуваш тия дечица, а? Аз ти казах близнаци.  good Ахааам.
Просто толкова много ги мислиш, че ти се явяват на сън.

Bulechka ясно е че ги сънуваш защото много мислиш за тях и ги чакаш с нетърпение.И знам че когато сънищата са провокирани от прекалените мисли за нещо  не могат да бъдат показателни.Т.е. като пише навсякъде че да сънуваш малки дечица не е на хубаво това си е вярно,но в твоя случай не е така ,защото ти постоянно мислиш за близначетата.Ех така искренно ти пожелавам да ги имаш! yahoo

Ееех, момичета, май сте прави, толкова много искам близнаци  baby_girl и baby_boy, че...
fiibi_bg, благодаря за пожеланията!!! kiss2
Ще се опитам да не мисля толкова!!! pardon Благодаря ви за подкрепата!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 04, 2007, 19:21:52 »

И аз съм така!Само,че аз всяка нощ сънувам сватби,булченски рокли,цветя и т.н!!! *crazy*Понякога наистина ми писва!Сигурно последните дни преди сватбата ще съм съм вече пълно ха-хо! sarcastic
« Последна редакция: март 04, 2007, 19:34:48 от anisp » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 04, 2007, 19:25:50 »

Аз пък относно сватбата не съм имала и един сън - нищо!!! shok Само аз ли съм била така?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 04, 2007, 21:27:02 »

Точно така мила Танче не ги мисли, че така по-трудно ще дойдат. Определено когато постоянно се мисли за деца създаването им става трудно. Имах една позната която в деветия месец по препоръка на личната и лекарка пила антибиотик и бебенцето починало преди да се роди. После години наред си втълпяваха, че неможе да забременее, така и стана после се отчуждиха двамата с мъжа и, и така.
Така, че не ги мисли тия неща и ще стане.
Пожелавам ти ги. Поне едничко да е ама да е здравичко и да сте щастливи. LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 05, 2007, 11:13:17 »

Точно така мила Танче не ги мисли, че така по-трудно ще дойдат. Определено когато постоянно се мисли за деца създаването им става трудно. Имах една позната която в деветия месец по препоръка на личната и лекарка пила антибиотик и бебенцето починало преди да се роди. После години наред си втълпяваха, че неможе да забременее, така и стана после се отчуждиха двамата с мъжа и, и така.
Така, че не ги мисли тия неща и ще стане.
Пожелавам ти ги. Поне едничко да е ама да е здравичко и да сте щастливи. LOVING

Благодаря ти, Юле!!! Така е, права си, колкото повече се мисли едно нещо толко по-нестава - за всичко е така!!! Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 09, 2007, 00:22:28 »

Аз много често сънувам реки,води,планини и все се изкачвам и разни такива неща.Но това ми е постоянен сън.Най-често сънувам вода!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #48 -: март 09, 2007, 00:48:38 »

А аз откакто споделих тук, че имах кошмари за сватбата, оттогава не съм сънувала нито един! Май помогна да споделя...и да ми паднат грижите от сърцето. dirol
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 09, 2007, 13:02:51 »

А аз откакто споделих тук, че имах кошмари за сватбата, оттогава не съм сънувала нито един! Май помогна да споделя...и да ми паднат грижите от сърцето. dirol

Диди, радвам се, че вече нямаш кошмари!!! girl_in_love
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 13, 2007, 16:48:06 »

Ох и аз постоянно сънувам кошмари,свързани със сватбата!Ама най-различни и някой път много гадни!Чак като се събудя  cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 14, 2007, 13:53:07 »

Ох и аз постоянно сънувам кошмари,свързани със сватбата!Ама най-различни и някой път много гадни!Чак като се събудя  cray

Деси, миличка, успокой се! Wink Преди да заспиш си мисли за нещо хубаво, може и за сватбата, но си я представяй така, както искаш да бъде!!! girl_in_love Дано ти мине! DANCE
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 12, 2007, 02:51:05 »

Хора, може би ще ме сметнете за луда, но веднъж сънувах съвсем непознат човек и след няколко седмици се запознах с него и станахме страшно добри приятели. Случвало ли ви се е нещо подобно?  scare2 Вярвате ли в такива съдбовни предзнаменования? Вярвате ли в паранормалното?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 12, 2007, 02:52:40 »

Хора, може би ще ме сметнете за луда, но веднъж сънувах съвсем непознат човек и след няколко седмици се запознах с него и станахме страшно добри приятели. Случвало ли ви се е нещо подобно?  scare2 Вярвате ли в такива съдбовни предзнаменования? Вярвате ли в паранормалното?
Ами аз преди два дни сънувах човек , бивш колега с който не сме поддържали кой знае какви приятелски отношения и не сме се виждали 6-7 месеца.На другия ден той ми се обади  Oh my ... и каза че е съвсем наблизо и иска да пием кафе  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 12, 2007, 04:00:02 »

Олееееееееее, сериозно ли. Същото ми се случи наскоро и на мен. Обадих се на една стара приятелка, с която не сме се виждали от 3 години да я поканя на сватбата и тя каза, че предната нощ ме е санувала! И това вече ако не е паранормално....  scare2
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 12, 2007, 07:56:00 »

Олееееееееее, сериозно ли. Същото ми се случи наскоро и на мен. Обадих се на една стара приятелка, с която не сме се виждали от 3 години да я поканя на сватбата и тя каза, че предната нощ ме е санувала! И това вече ако не е паранормално....  scare2
на мен също ми се е случвало,или пък сънувам някого когото не съм виждала отдавна и непременно му звънкам,все едно ме подсеща.... crazy ....но има нещо определено.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 12, 2007, 09:12:11 »

Ох, аз всяка нощ сънувам сватбата, но тази беше кошмарна. Сънувах как водещата я няма, а изпратил някакъв смотан DJ, доста си поплаках в съня, но сега гледам в съновника, че плача било на хубаво
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 12, 2007, 09:20:06 »

 hystericлелееееееееее момичета, по- спокойно с тия сватби, че ще се психясаме без време... crazy crazyТова вече, може би е от преумора да координираш и планираш goldi .Всичко ще бъде даже по-добре от най-смелите ти мечти... good good
« Последна редакция: май 12, 2007, 09:25:20 от pleasure » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 12, 2007, 09:23:36 »

Ами явно напреженито ми относно водещата и DJ идва от това, че нашата сватба е вечерна, а тя на същият ден има да води и обедна сватаба, но аз понеже много държа да е тя и затова се притеснявам дали ще успее да дойде за моята. Тя ме увери че няма да има проблем, но аз съм една паника
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 12, 2007, 09:34:06 »

Точно два пъти досега съм сънувала нещо,свързано със сватбата(а по принцип хич не й се шашкам,много ми е приятно даже,но...)-веднъж,доста отдавна-сънувах,че съм в къщата на баба ми и чакам да ме вземе младоженеца и...установявам в последния момент,че нямам букет  shok (а и рокля  нямах,но това хич не ми направи впечатление crazy ),реших да отида до пазара да си купя някакви цветя,а то-нищо-само две-три сергийки и само някакви увехнали цветчета.... Girl_sing Girl_sing

Странно е,че тази тема днес я виждам за първи път,защото точно снощи пак сънувах сватбата...този път пхроблема беше с роклята-беше кошмарна crazy -донесоха ми я в деня на сватбата,беше ми къса-до средата на прасеца,бюстието нямаше нищо общо с това,което исках,а полата...цялата отпред беше лилава с някаква кошмарна жълта дантела olele olele olele

Но,което е най-странното-мъж ми веднъж беше сънувал и той laugh -че нямаме халки,естествено,всичко това се случва в деня на сватбата!
 star star star
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 12, 2007, 14:52:13 »

и аз тази нощ сънувах сватбата - доста се ядосвах  smile сънувам, че е денят на сватбата, а се сещам , че в понеделника преди сватбата не сме занесли изследванията в гражданското, защото въобще сме забравили да си ги направим. Няма такова тръшкане насън, казвам ви  laugh laugh laugh laugh laugh
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 12, 2007, 19:15:18 »

Ох аз сега сънувам разни бременни и т.н., но се надявам всичко да е наред с мен и бебчо като му дойде времето!!! blush
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 12, 2007, 19:19:24 »

и аз тази нощ сънувах сватбата - доста се ядосвах  smile сънувам, че е денят на сватбата, а се сещам , че в понеделника преди сватбата не сме занесли изследванията в гражданското, защото въобще сме забравили да си ги направим. Няма такова тръшкане насън, казвам ви  laugh laugh laugh laugh laugh

Ха,ха, това и аз съм го сънувала!  :laugh:Но ние не ги бяхме занесли,защото не бях ходила да ми взимат кръв(ами то толкова ме е страх crazy)!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 12, 2007, 19:21:48 »

и аз тази нощ сънувах сватбата - доста се ядосвах  smile сънувам, че е денят на сватбата, а се сещам , че в понеделника преди сватбата не сме занесли изследванията в гражданското, защото въобще сме забравили да си ги направим. Няма такова тръшкане насън, казвам ви  laugh laugh laugh laugh laugh

Миличка, спокойно, всичко ще е наред!!! good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 12, 2007, 21:20:34 »

аз не съм я сънувала сватбата си nea,но иначе често си сънувам и винаги след това си проверявам сънищата и се случват такива неща след това за които съм прочела в съновника *THUMBS*много хора не им вярват,но аз не съм от тях засега се навързват нещата.......
Активен
vel2008
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #65 -: ноември 10, 2008, 10:00:54 »

От няколко дена сънувам ПАРИ все ги печеля на хазарт , не че вярвам в такива неща но се помъчих да разтълкувам съня си с помощта на съновник ето какво пише :
спечелиш - щастие в любовта ще имаш.
Справка тук
http://orakulbg.com/
Май ще се окаже,че Гладна кокошка просо сънува и това са пълни глупости
Вие какво мислите сънищата наистина ли се сбъдват ?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 10, 2008, 10:16:11 »

Ами не знам, но на мен ми се сбъдват и много ми познават сънища, който все едно го преживявам наистина в съня си. Не знам точно как да го обясня.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 10, 2008, 10:53:53 »

Ами аз твърдо вярвам,че сънищата означават нещо,но какво точно немога да кажа ....
Много често ми се случва дежа-вю  Girl_hide
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 10, 2008, 12:04:23 »

Аз вярвам на 100%, моите сънища много познават..... но само лоши неща
или поне до сега съм се научила да разчитам само тях. Сънувам почти всяка нощ и то толкова невероятни неща smile, въпреки че много бързо ги забравям  Sleep
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 13, 2008, 19:47:24 »

аз сънувам почти всяка вечер, но не ми се иска да повярвам в сънищата, защото понякога сънувам лоши / рядко но / които не ми се иска да се сбъдват
 
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #70 -: ноември 14, 2008, 07:51:10 »

Аз вярвам на 100%, моите сънища много познават..... но само лоши неща
или поне до сега съм се научила да разчитам само тях. Сънувам почти всяка нощ и то толкова невероятни неща smile, въпреки че много бързо ги забравям  Sleep

И аз съм така ,ако е нещо да се ядосвам винаги съня ми е верен.Иначе сънувам и то направо филми,но напоследък ме боли глава след сън.Даже тази сутрин събудих от един кофти сън с главоболие.Ето например преди 2-3 дни сънувах светлина идваща от една свещ,казаха ми ,че е за хубаво тази светлина.Знам ли.Дано да е така.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 14, 2008, 10:36:43 »

Аз също санувам всяка вечер незная на какво се дължи това снощи даже сънувах един ужасно голям паяк  angry аз най много от тях ме е страх
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #72 -: ноември 14, 2008, 15:29:19 »

Аз също санувам всяка вечер незная на какво се дължи това снощи даже сънувах един ужасно голям паяк  angry аз най много от тях ме е страх

ето какво означава сънят ти -Да видите паяк в съня си, означава че се чувствате като аутсайдер в някаква ситуация или че искате да стоите настрана от привлекателна и примамлива ситуация. Паяка също е символ на женската сила. Ако убиете паяк ви предвещава нещастие и обща несполука.Ако видите паяк, който плете паяжина в съня ви, означава че усърдната ви работа ще бъде възнаградена. Скоро ще бъдете повишени в работата си или отличени за свършена трудна задача. Паяците се свързват с изобретателността поради паяжините, които плетат. Отрицателното им значение обаче е че може да се чувствате „заплетени” или притиснати от някой във връзката ви с него. Представлява контролираща и потискаща сила. Може да чувствате че някой човек или ситуация буквално изпива силите ви.Ако видите паяк, който се катери по стена в съня си, означава че желанията ви скоро ще бъдат реализирани.Ако сънувате че сте ухапани от паяк, означава че сте в конфликт с майка си или друга доминантна женска фигура в живота ви.
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #73 -: ноември 19, 2008, 17:32:52 »

Аз когато сънувам кошмари на следващия ден се карам с някого. На право ме е страх, когато сънувам такива гадости.
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 20, 2009, 16:50:51 »

Бях чела някъде, че   за да е напълно отпочинал човек на сутринта НЕ трябва да е сънувал. Пи мен е точно обратното - аз винаги сънувам. Ако се случи да не сънувам, то не се чувствам напълно заредена като чели на следващия ен. Сънищата ми са много разнообразни от анимационни и плюшени мечета живеещи в къщички с карирани перденца по дърветата, та чак до ужаси.
Имама съм и доста случаи в които съм се смеела на глас сънувайки някоя щуротия, както се случи тази сутрин например  laugh
До преди някоя година често сънувах как летя по по стълбите надолу или някъде по улиците   Aviator
Най ме дразни когато се поопитвам да викам  или да ударя някой - никога не се е получавало.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 22, 2009, 15:13:26 »

Аз сънувам почти постоянно. Много от сънищата ми се сбъдват съвсем реално в живота, което понякога е доста странно, дори плашещо.
Напоследък сънувам често и бащата на милото, който почина миналата година.
Сънищата ми са реалистични, цветни и много емоционални, събуждам се изтощена обикновено.
Активен
sweet_star_00
Регистриран

Публикации: 0


« Отговор #76 -: март 06, 2011, 14:00:06 »

здравейте ,исках да ви попитам какво значи когато сънуваш човек който знаеш кой е но не го познаваш и нямаш нищо общо с него.сънувам го всеки път на различно място в различна ситоациа smile доста е странно smile
   
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 20, 2011, 11:32:08 »

Аз сънувам рядко...някои от сънищата ми се сбъдват, точно като в съня...обикновено, когато ще ми се случи нещо го сънувам...
Сънувах, че съм в кръчма и се запознавам с мъж на име Ивайло, кйто беше с перфектно тяло и имаше по-тъмно петно на гърбът...след 2 седмици излеезнах на кръчма и се запознах с...Иво (Ивайло) добре сложен и...с родилно петно на гърбът, мъжът ми. Сънувах, че съм бременна в месеца в който разбрах, че съм бременна, във втория месец сънувах че е момиче с кафеви очички, и е така, сънувах преди години, че ме нападат, че ме приемат да уча, че си намирам работа...Не всички сънища, които сънувам се сбъдват, но винаги когато се събудя, знам кой сън от кои е....Това не съм го споделяла, защото ме е страх да не ми се присмиват, но знам, че каквато и промяна да ми предстои първо ще го сънувам...

здравейте ,исках да ви попитам какво значи когато сънуваш човек който знаеш кой е но не го познаваш и нямаш нищо общо с него.сънувам го всеки път на различно място в различна ситоациа smile доста е странно smile
   Затова незнам какво да ти кажа...ако аз го сънувам този човек, при мен ще значи само едно...или ще се запознаем или извън сънищата много мисля за този човек....
Активен
naydenantonov80
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #78 -: юни 02, 2011, 17:27:32 »

Напоследуък сънувам само лоши неща. С Наближаване на сватбата стават се по-лоши. Майка ми твърди че е на хубаво. Дано не се сбъднат.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: септември 19, 2011, 11:48:33 »

Някъде бях чела, че за да не се сбъдне съня, веднага след събуждане трябва да се пусне чешма /да има течаща вода/ и да се каже 3 пъти "няма да се случи....../кратко описание/". Аз го правя и поне малко ме успокоява. При мен сънищата си имат различно значение, от това, което намирам в съновниците. Когато сънувам нещо, записвам го и следя дали ще се случи нещо. За 3-4 съня има повтаряемост на събитията. Неприятна работа, когато са лоши. При хубавите, дори и нищо специално да не се случи, цял ден съм много щастлива.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 19, 2011, 19:05:37 »

Постоянно сънувам, но рядко помня сънищата си. Запомня ли ги - винаги се сбъдва значението им, било то лошо или добро. Понякога така "прорукувам"' какво ще стане не само с мен, но и с близките ми. Girl_hide Не винаги, обаче значенията са като тези в съновника.
Една моя колежка от универистета беше много шашната, когато след една ваканция, щом я видях и започнах да оглеждам ръката й за пръстен. Беше се сгодила и още не беше казала на никого, но от мен скрито-покрито няма  sarcastic
Друга моя колежка не искаше да знае до последно пола на детето, което ще роди. Една седмица преди раждането се обадих да й кажа, че ще роди момче и няма да го кръсти с имената, които сме коментирали. Така и стана.

Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #81 -: септември 19, 2011, 20:03:37 »

Доколкото съм чувала сънищата са нещо изживяно било то в минал живот или предстоящо. Човек помни едва 90% от сънят си. Но аз имам чуството, че помня много повече от тези 90%.
Lionelsa и аз съм като теб. Много мои сънища са се сбъдвали. Б
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #82 -: септември 19, 2011, 20:07:00 »

Доколкото съм чувала сънищата са нещо изживяно било то в минал живот или предстоящо. Човек помни едва 90% от сънят си. Но аз имам чуството, че помня много повече от тези 90%.
Lionelsa и аз съм като теб. Много мои сънища са се сбъдвали. Почти никой не ми вярваше, но след като се убедят, че казаното от мен става реалност започнаха да вярват. Незнам за хубаво или за лошо е, но понякога се плаша от тези неща.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 19, 2011, 20:17:41 »

А аз се запознах с бившо гадже,което преди това бях сънувала,без да познавам.И най-интересното е,че не бе от моя град.Да кажеш,че съм го виждала,не съм,голям физиономист съм.  tease
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #84 -: септември 23, 2011, 17:33:31 »

Сънят дава отговори, но трябва да го запомниш или си запишеш някъде, защото бързо се забравя в забързаното ежедневие.  Yes
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 24, 2011, 18:14:34 »

Ако се събудиш в RЕМ-фазата, само тогава си помниш съня. Аз доста от сънищата си ги помня! А лошото е, че сънувам много кошмари!  sad Все нещо не преследва и ме души... Иначе и аз съм имала доста пророчески сънища. И смятам, че е вярно, че сънищата във вторник и петък се сбъдват. Познавала съм доста важни за семейството ми събития. Едно-две добри, но повечето лоши.  sad
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 25, 2011, 14:56:11 »

Снощи сънувах нещо. меко казано. доста странно.
Смъртта ме преследваше (някакъв мъж), но аз все бягах и се криех. Накрая ме настигна и започнахме да си говорим. Каза ми, че това трябва да се случи и че дори мога да си избера как да умра, защото е благосклонно настроен. Знаех, че е прав и му казах, че искам да умра, докато спя и да не усетя нищо. Той ме докосна и каза, че точно така ще стане - само трябваше да заспя. Спомням си, че бях в някаква къща - имаше доста хора там, сред които и баща ми, но те не знаеха какво ще се случи. Спуснах всички възможни пердета - помещението беше доста голямо, загасих лампите, изгасих им телевизора - не бяха особено доволни, и им казах, че искам да спя. Преди да заспя, обаче, разбрах, че е умряла моя приятелка на име Роси (в реалния живот не я познавам crazy) и разбрах, че тя вече е там и трябва по-бързо да заспя, за да мога да приключа с това веднъж завинаги и да я измъкна оттам заедно със себе си. След като заспах и умрях се озовах на някакво странно място - трябваше да вървя по някаква тъмна улица и да си избера място за къщата - тръгнах и гледам: 50 долара на квадратен метър; следващия парцел: 60 долара на квадратен метър; следващия парцел: 70 долара - разбрах, че колкото по-нататък вървиш, толкова повече се увеличават цените, а вече не можеш да се върнеш назад. Взех този парцел и си направих къща и почнах да я боядисвам (къщата беше мнооого тъмно зелена, почти черна в началото - не знам в какъв цвят щях да я боядисам). В това време дойде Роси и реших, че е време да тръгваме. Изходът беше охраняван, имаше и решетка и много капани. Само че там имаше някакви полицаи, които решиха, че ще ни помогнат - тук вече ми е малко мъгливо какво точно стана, но в крайна сметка излязохме, бяха минали 2 дена, но честно казано никой не се учуди - очакваха ме - ММ и бебка - обясних на ММ какво е станало набързо и се събудих...

Супер шантав сън... Въобще не знам дали значи нещо...  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #87 -: ноември 25, 2011, 15:58:52 »

Ако сънуваш жив човек да умира, значи му е "умряло злото"  smile - така зная. По моите тълкования, натрупан яд /към някого или нещо/в теб, ще се разсее. Това за съжаление ще стане след доста напразни притеснения и дори може леко да се разболееш. Пък може и нищо да не значи crazy!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 25, 2011, 20:46:03 »

Интересно. Благодаря за тълкуванието - ще видим дали ще се окаже вярно!  girl_wink
Активен
Monny
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #89 -: декември 28, 2011, 11:43:54 »

Аз сънувам почти всяка нощ, но на сутринта почти никога не си спомням какво точно съм сънувала.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: ноември 30, 2014, 10:57:32 »

Сънувам всяка нощ,но не винаги помня сънищата си. Понякога те са адски много и адски разбъркани.
Сякаш от един сън прескачам в друг и това малко пречи на съня ми.
Много често съм имала и кошмари. В повечето случай в тях участват змии. Много ме е страх от змии.  cray angry
Сънувала съм края на света -2 пъти и беше брутално..  crazy
Имала съм и много приятни сънища. Сънувала съм и починалите ми преди 3 години баба  и дядо няколко пъти и винаги ми става мило на душата,когато ги видя в съня си. Липсват ми много.. Струва ми се,че баба ми винаги ми дава някакви напътствия в съня ми,но не винаги мога да ги разтълкувам правилно.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines