Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:59:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мода ли е булката да не носи було  (Прочетена 187639 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: ноември 07, 2007, 14:26:46 »

И аз съм За воала. Само дето ще съм без  laugh, ама на прическата изобщо не отива  sad. Иначе преди да пробвам, бях сигурна, че е много тъпо, но когато в магазина ми сложиха изглеждах по съвсем друг начин, някак завършено. Тогава ми се стори доста скъп /около 80лв./ и затова реших в София да си потърся, но след като уточних прическата, се отказах.
Ама на тези дето се чудят - един воал прави момичето супер женствено и нежно smile.
Активен
Tanche
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #496 -: ноември 07, 2007, 16:22:19 »

Аз нямах було, първо защото не исках. А и съм с много дълга коса, която фризьорката едвам успя да побере половината на кок, а другата половина беше пусната надолу. Та просто нямаше къде да сложим и було.
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: декември 03, 2007, 02:16:54 »

Ето малко идеи за къс воал


* 780large.jpg (68.57 KB, 225x337 - видяно 4480 пъти.)
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: декември 03, 2007, 02:22:21 »

 good


* veil1.jpg (41.89 KB, 350x386 - видяно 4880 пъти.)
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: декември 03, 2007, 02:23:49 »

и един сайт http://www.unveiledbridaldesigns.com/index.html


* ericakoesler.jpg (51.23 KB, 500x750 - видяно 776 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #500 -: декември 03, 2007, 09:56:49 »

Скоро разглеждах снимки от сватбата на една колежка .Тя беше с воал и и стоеше страхотно. Bravo Направо и аз се замислям дали да сложа. Прическата и е подобна на тази която аз искам. Значи може да се получи и при мен
Активен
korneliq_donkova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #501 -: декември 03, 2007, 11:23:33 »

Аз винаги съм си мечтала да съм булка с воал yahoo,като малка все слагах на майка ми воала и се кипрех пред огледалото.Много искам да е до земята и много ми харесва това с отмятането на воала от младоженеца и целува булката   Love girl
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: декември 03, 2007, 12:11:28 »

Аз си мисля, че не е просто въпрос на мода, а на лични предпочитания и вкус. Някои жени се харесват с було, други не. А и булото по принцип символизира "непорочността" на жената според християнските и езическите вярвания, а в днешно време повечето двойки живеят заедно далеч преди да са сключили брак и по този начин въпросът с "непорочността" pleasantry е предварително решен. danceg
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: декември 03, 2007, 12:59:32 »

Наистина е въпрос на личен избор и на преценка на булката. Аз нямах було, защото като цяло визията ми беше доста небрежна. Исках да ми е свободно и леко отвсякъде. Иначе има страхотни попадения, много момичета успяват да изберат подходящо було и им стои прекрасно. Но има и такива които лично на мен ми изглеждат все едно се мъчат с такова нещо на главата.Пазят прически и т.н. Така че просто си решете дали на вас ви харесва или не.  blum blum blum
А модата да си гледа работата. cap cap cap
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #504 -: декември 04, 2007, 19:48:01 »

Аз винаги съм си мечтала да съм булка с воал yahoo,като малка все слагах на майка ми воала и се кипрех пред огледалото.Много искам да е до земята и много ми харесва това с отмятането на воала от младоженеца и целува булката   Love girl

Това все едно аз съм го писала  Wink За кипренето,за всичко  good Много ми харесва този момент,а също и забулването от кумата.За булото съм,но пък съм виждала и много интересни и красиви идеи за булки с шапки.Малко странно звучи,но е красиво и елегантно.Но всичко е въпрос на избор  pardon
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: декември 04, 2007, 22:13:28 »

но пък съм виждала и много интересни и красиви идеи за булки с шапки.Малко странно звучи,но е красиво и елегантно.Но всичко е въпрос на избор  pardon

О да, определено е много елегантно. Майка ми е била булка с шапка и е била запленителна. Като холивудска актриса от ретро-филмите. Така че и този вариант не е за пренебрегване! Хем нещо по-нестандартно и различно!  good
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #506 -: декември 05, 2007, 01:09:52 »

но пък съм виждала и много интересни и красиви идеи за булки с шапки.Малко странно звучи,но е красиво и елегантно.Но всичко е въпрос на избор  pardon

О да, определено е много елегантно. Майка ми е била булка с шапка и е била запленителна. Като холивудска актриса от ретро-филмите. Така че и този вариант не е за пренебрегване! Хем нещо по-нестандартно и различно!  good

супер е това за шапките, ако ти отиват не се колебае. Много романтично, различно, аритокрастично даже леко
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: декември 07, 2007, 16:34:16 »

който както се харесва , аз нямах було , зависи и от прическата , но не мисла че е мода или не , в такъв ден не трябва да се робува на тенденции  pleasantry
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: декември 07, 2007, 17:50:29 »

Не е въпрос на мода, на ли4но усе6тане! Според мен зависи от при4еската и цялостната визия на булката. Аз 6те имам воал.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #509 -: декември 18, 2007, 12:26:53 »

Ето ви едно различно предложение:




Оффтопик: абре само аз ли споделям каквото намеря из интернет crazy
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines