Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 01:19:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мода ли е булката да не носи було  (Прочетена 194279 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: август 22, 2007, 14:49:16 »

погледнете булото на Роди как е
то е същото като вишите (в смисъл модела де)
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: август 22, 2007, 14:50:25 »

Аз казах на шивачката да е на ластик отгоре за да се прикрепи към опашко-кока, който ще ми направчт и да го махна след църквата. Мисля,че се е получило добре.
Мерси Маслинка, сега като ме питат защо не съм забулена ще казвам, че съм с испанско було. yahoo laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: август 23, 2007, 13:35:36 »

да идеята за испанско було е съперска но моето шще има и отпред.мноог ми се иска като кажат "можете да целунете булката"и милот да ми вдигне воала и да ме целуне и снимката ще се получи перфекциозна и ще ми е много сладко милот да ми вдигне воала girl_in_love а после в ресторанта за бесните танци манци кумата ще се включи и ще го махне
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: август 23, 2007, 13:41:32 »

да идеята за испанско було е съперска но моето шще има и отпред.мноог ми се иска като кажат "можете да целунете булката"и милот да ми вдигне воала и да ме целуне и снимката ще се получи перфекциозна и ще ми е много сладко милот да ми вдигне воала girl_in_love а после в ресторанта за бесните танци манци кумата ще се включи и ще го махне
Само гледай в суматохата да не забравиш да се забулиш като мен  laugh
Дори сутринта пробвах как ще изглеждам забулена, а после забравих и никой не ме подсети да го направя и сега много ме е яд  hysteric Нито като ме взема, нито в ритуалната зала, нито в църквата се сетих  Girl_sing
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: август 23, 2007, 13:48:16 »

Абе то само за булото да е проблема...  Offtopic толкова неща забравих в суматохата...но късно е вече.... laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: август 23, 2007, 13:49:15 »

аз съм такава забравана че сигурно и роклята ще пропусна да си облека като се знма каква съм шматка laugh
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #456 -: август 23, 2007, 13:55:08 »

Така и така съм започнала да се пъхам на всякъде да се изкажа и тук  blush

Когато булото е само от една част не отива отпред, само отзад е, зависи каква е прическата, моето беше с гребенче и се вмъкна в кока ми ето снимка http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2128

Мога да кажа че беше адски забавно с булото! Мислих си да го махна по време на купона, но беше толкова забавно да си го вея, беше много лек.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: август 23, 2007, 13:56:22 »

хе и аз забравих да се забуля laugh
но после е вече късноо беше младоженеца вече ме видя но въпреки това казах на операторката да ни заснеме със забулването и после да го вмъкне във филма
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: август 23, 2007, 13:57:29 »

хе и аз забравих да се забуля laugh
но после е вече късноо беше младоженеца вече ме видя но въпреки това казах на операторката да ни заснеме със забулването и после да го вмъкне във филма
Правилно... laugh така почти никой няма да разбере... blum
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: август 23, 2007, 13:59:46 »

добре е да има човек който да се занимава с обичайте
не може да се разчита само на нас
въпреки че знам всички обичай за нашия град много неща се пропуснаха и най-вече ме е яд за това с булото
направо откачих  angry
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: август 23, 2007, 14:01:39 »

аз като ставах кума след като подарих на булката букета у тях я забулих(всъщност и метнах булото отпред пред лицето) и после в ритуалната водещите ме накараха да я забуля и пред самото гражданско лице я отбулих
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #461 -: август 24, 2007, 19:46:32 »

Аз като си купувах роклята си купих и булото, защото тя в цвят екрю и не знаех дали ще си намеря после същия цвят. То е до кръста в класическите две части с ластик в средата. Исках да имам дълго испанско було, което само леко да ме забули, но уви. Още не сме пробвали прически с фризьорка ми, така че има голяма вероятност да съм без него.   
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #462 -: август 24, 2007, 21:53:16 »

То май и ти в последния момент ще решаваш дали да си с було или не. И на мене днес фризьорката ми вика че на пробна прическа се идва с було, но каза че няма проблеми ако в последния момент реша да имам! Но май като чета всички момичета и почвам да се навивам и аз да си купувам було .
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #463 -: август 24, 2007, 22:10:58 »

Аз по-скоро не си го харесвам или себе си с було не харесвам и само си търся причина да го махна. Хвърлям в ужас фризьорката с моите идеи за прическа: ама да е стилно, ама да е интересна, ама нещо ново, по-младежко, но и на мен да ми стои, да съм по-красива от колкото някога. Баща ми се смее и ми вика, че не може да застане магаре, а да излезе кон.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #464 -: август 26, 2007, 13:47:47 »

Аз да си кажа сега- вчера милото ме видя да пробвам две була и каза цитирам " А не това нещо да го махаш от главата си и да не го слагаш изобщо"  laugh И продавачката ни гледаше ей така  shok- добре че се оказа бивша съученичка на милото че после се посмя с нас  good А едната ми приятелка пък щеше да се разплаче като разбра че така  е реагирал и ми вика " Ти май това чакаш за да не си купиш було а"  girl_wink Girl_hide И така размислите продължават  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines