Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:50:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мода ли е булката да не носи було  (Прочетена 203626 пъти)
 
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #45 -: юли 16, 2006, 17:46:11 »

purity моята коса в по голямата си част също беше пусната. От страни на булото си оставих едни много малки кончета като ушички, в които се вкарват фибите за да бъде по драво закрепено булото. Много ми е сложно да ти го обясня, но дано си ме разбрала. Всъщност първо се закрепва самия воял с фиби и след това над него се слага венчето (ако имаш такова) Но имаш доста време.....можеш да пробваш различни варианти.
Активен
purity
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 16, 2006, 18:17:52 »

да,но..там е работата че до края на август съм на работа извън мястото където живея(на квартира съм)-нямам достъп до сватбените ми аксесоари че да пробвам прическата си за момента...и сега просто търся различни варианти и идеи които да нахвърля в главата си...  smile Другото е че септември ще съм извън България-точно заради това гледам от сега да си нареждам едно по едно нещата  pardon ...мисля че те разбрах горе долу..Но..точно закрепянето на булото...нещо не ми е ясно как ще стане-за да бъде стабилно-тъй като нали не е кок..а е пусната коса... хм....
Активен
annastacya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


Мечтая си и аз булка да бъда....


« Отговор #47 -: юли 16, 2006, 19:55:32 »

purity-Мисля, че все пак някаква част от косата ти трябва да е хваната отзад където ще бъде закачено булото. Защото наистина не знам ако ти е изцяло пусната коста къде и как ще закрепиш фибите, така че помисли за вариант в който просто минимална част от коста ти да бъде прибрана назад и за нея да се закрепи самия воал, а останалото част просто нека ти стой пусната.
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #48 -: юли 17, 2006, 09:35:14 »

Purity, ето  и моя съвет.
Най-добре направи консултация с професионалист, не мисля че някой ще ти откаже да те посъветва или да ти даде някой жокер, щом си решила да се довериш на собствените си качества за прическата.Още повече, че различните типове коси изискват различно третиране дори на вид за една и съща прическа. Послушай ме - ще ти е от полза. Желая ти много успех!
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #49 -: юли 17, 2006, 12:08:25 »

smile Ще дам съвет от собствен опит:)
Аз бях с пусната коса на букли! Тоест имах лак в косата, който държеше буклите  pleasantry
Но не беше кой знае колко фиксиращ, тоест свободно прокарвах ръка през косата си. Не беше сплъстена.
Булото ми беше с гребенче и просто го забодох отзад... зависи на каква височина искаш!
Според мен ако намериш такова було и не си с изправена коса ще можеш без проблем да си изкараш всичките ритуали и да го свалиш, когато вече не ти е удобно в ресторанта:)
Поне така направих аз  pardon pleasantry
Активен
purity
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 17, 2006, 13:50:02 »

Мерси много !!!  give_rose
Най-вече се притеснявах ,заради прегръдките които ще получа през тоя ден..и ще се намерят поне 10-тина хора които от невнимание биха могли да го закачат  pardon
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #51 -: юли 20, 2006, 20:22:01 »

Цитат
и ще се намерят поне 10-тина хора които от невнимание биха могли да го закачат 
purity на моята сватба дори един от родата реши да ме закача като ми дърпаше булото...много ме ядоса beating
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #52 -: юли 21, 2006, 10:50:10 »

Малеееееееее, той е бил за бой направо  aggressive
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 03, 2006, 12:31:39 »

Аз ще се доверя на моята фризьорка good, с нея се познаваме от години и тя много добре знае какво ми стои добре и какво ми отива, и съответно какво не, а освен това е много добър порофесионалист!!!
Та ще оставя на нея и закрепването на воала...
А и ми се иска да съм си с воала през цялото време по възможност!  Wink Wink Wink
« Последна редакция: август 03, 2006, 12:34:17 от Bulechka_TS » Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #54 -: август 30, 2006, 12:53:51 »

здрвей cveti, права си в Добруджанския край се хвърля булото вместо букета и после младоженците трябва да отидат на гости на човека който го е хванал и да му занесат подарък....аз също мисля че е по хубаво булката да има було, въпреки че всеки сам си решава
Да така е наистина в нашия край, макар че аз лично хвърлях букет  Wink и това беше така, защото нямах було. Самата ми рокля беше мноого изчистена, силно вталена и леко разкроена надолу, а самия плат имаше едни такива релефни мотиви. Трудно можеше да се съчетае с було и поради тази причина бях с венче в косите, което беше като диадема. Мисля, че стоеше перфектно на разпиляни свободно буйни къдри. Но както казва Дива това си е вашия ден и имате право да се съобръзявате единствено със своите желания!  good drinks

Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #55 -: август 30, 2006, 12:56:57 »

здрвей cveti, права си в Добруджанския край се хвърля булото вместо букета и после младоженците трябва да отидат на гости на човека който го е хванал и да му занесат подарък....аз също мисля че е по хубаво булката да има було, въпреки че всеки сам си решава
Да така е наистина в нашия край, макар че аз лично хвърлях букет  Wink и това беше така, защото нямах було. Самата ми рокля беше мноого изчистена, силно вталена и леко разкроена надолу, а самия плат имаше едни такива релефни мотиви. Трудно можеше да се съчетае с було и поради тази причина бях с венче в косите, което беше като диадема. Мисля, че стоеше перфектно на разпиляни свободно буйни къдри. Но както казва Дива това си е вашия ден и имате право да се съобръзявате единствено със своите желания!  good drinks


Как само съм си подмладила семейството!

Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 01, 2006, 15:40:09 »

Оставете всичко на фризьора той си знае как да го захване. На мен даже показа по точно на майка ми и как да го свали без да се развали прическата .
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 01, 2006, 15:41:33 »

Е, аз и з атова ще се доверя на себе си и на мама! Моята фризорка се оказа, че няма да е тук за сватбата!!! Но ще ми даде напътствия!!! И се нядвам, че ще се справя, с помощта на мама!!! Стискайте палци!!!  hiphip blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 01, 2006, 15:42:04 »

А после ще покажа снимки да видите резултата!!!  Wink blush hiphip
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 01, 2006, 15:42:51 »

ако не става не забравяй най новото и силно лепило бизон ли беше не помня   ROFL
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines