Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:58:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Списък за болницата!  (Прочетена 46007 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 20, 2008, 11:33:53 »

еееееееее. nea това е много гадно!!!ако съм гладка като бебешко дупе пак ли ще ударят бръснача???Егати.....

Точно това щях да попитам ако няма какво да ти бръснат пак ли го правят  shok 
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 20, 2008, 12:19:24 »

Странно ми е , че на нас старшата сестра в петък ни каза да не се носят помпи crazy и това в Тина Киркова huhhuh.gif
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 20, 2008, 13:27:52 »

Странно ми е , че на нас старшата сестра в петък ни каза да не се носят помпи crazy и това в Тина Киркова huhhuh.gif
Тя и старшата сестра във Втора градска се изказа против помпите, защото можело и с ръце да се изцедим и било по-щадящо за зърната (обоснова се, че с помпите се зъздава вакуум и е възможно зърната да се разцепят)!  pardon
Аз съм съгласна, че е излишно да се купува помпа, ако ти трябва само в началото, но ако ти се налага по-дълго време да се цедиш за мен си е задължителна или поне от голяма необходимост.  good
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 20, 2008, 13:43:26 »

това за разцепването на зърната е върно - видях го с очите си при една мама. много плака милата, каза че е много, направо ужасно болезнено и не можеше да слага бебчо да яде от нея. при помпите се създава много по-голям вакуум, от колкото този, който прави бебето при сукане и затова се получават тези неща. но всичко си зависи от това, колко чувствителни са зърната. изцеждането на ръка май е по-добре. казвам го от личен опит.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 23, 2008, 22:56:49 »

Абе не знам дали е по-щадящо ама на мене ми беше доста трудно да се науча да го равя,а точно когато схванах как става ми спря кърмата funnytooth.А се наложи да се уча понеже съсипах три помпи,нещо нямах късмет с тях.Иначе на мен  помпите не ми направиха нищо на гърдите,по скоро аз съсипах тях.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 17, 2008, 07:54:04 »

Момичета, да ви питам къде се продават ножчета за бръснене от тези, дето ги искат в болницата, че се чудя къде да търся?  crazy И има ли някакви превръзки за родилки (такива каза да търсим акушерката в болницата) или си взехте нощни? Аз си купих онзи ден нощни на Always, но да питам ако има и от другите да си взема.  pardon
« Последна редакция: юли 17, 2008, 07:58:31 от maria_lakova » Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 17, 2008, 08:23:00 »

на мен във втора градска си ми искаха обикновена самобръсначка за еднократна употреба,а колкото до превръзките има такива които са за родилки.аз си ги всех от штъркел.в повечето аптеки като ги питах дори не знаеха за такива превръзки и ми предлагаха нощни.мен ако питаш вземи си за родилки много са удобни след раждането good ,а тези нощните едва ли ще ти свършат работа nea
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 17, 2008, 08:48:30 »

Благодаря ти за информацията, Аничка!  give_rose Аз като бях на отворените врати във Втора градска ни казаха че искат ножчета, а не самобръсначки, та затова питам  crazy но ако не мога да намеря, ще си нося обикновена самобръсначка и толкова!  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 17, 2008, 13:59:34 »

Последно в Т.Киркова в сайта пише че нощница дават от там и не е нужно да се носи
Обаче къде четох че на приемния кабинет където е залепен списъкът за вещите които са нужни най-отдолу с химикал е написано и Нощница give_rose
И сега на къде!!От там ли дават!!
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 17, 2008, 15:56:22 »

kleo_20 , ако искаш носи си. Аз съм раждала там /вярно преди почти 3 години...  pardon /. На мен ми казаха да си нося, но не ми разрешиха да я облека, защото не била стерилна. Там ти дават нощница и я сменят всеки ден. Чисти са, но са доста износени. Все пак за няколко дни се изтърпява. Според мен, ако решиш да си носиш 2-3 няма толкова да ти увеличат багажа.
Все пак може и някое от по-скоро раждалите мамчета да сподели  girl_wink
« Последна редакция: юли 17, 2008, 16:03:19 от seny » Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #40 -: юли 18, 2008, 12:29:12 »

kleo_20 ,за Тина Киркова знам че нощницата която ти дават е за родилна зала,за да е стерилно всичко не може внесени от вън,но след като родиш може да си облечеш твоята си нощничка...
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 28, 2008, 14:05:35 »

Ако ти проверят багажа като влизаш ти вадят излишните неща както и нощницата pardon езна от жените така разказа , аз влезнах толкова бързо , че не успяха да ми прегледат багажа . Могат да ти разрешат да я облечеш ако има много родилки и не им стигот нощниците, но това е след раждане и извън реанимация good Иначе като те изписват от родилното излизаш с твоя нощница до мястото където се преобличаш за да те изпишат crazy.
Взимаш си и ако влезе влезе give_rose
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #42 -: юли 29, 2008, 09:24:32 »

dgudge,може ли да кажеш какво си беше взела за болницата?  give_rose
Активен
ani_perla
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 12, 2008, 06:14:17 »

Когато попитах докито  какво ще е необходимо да си нося в болницата той ми каза тоалетни принадлежности и гримове за изписването blum Wink.Истината е ,че трябва да си вземеш чехлички,сапунче и червило.За бебо нищо единствено комплектчето за изписване :danceg:Разбира се не трябва да се забравят личните карти и изследванията,но това всяка мама го знае.Този списък е за АГ Селена-пловдив
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 16, 2008, 14:37:42 »

аз май навреме влизам blush
Аз си взех нощница , чехли, бельо за еднократна употреба, тоалетни принадлежности, две кърпи за баня, помпа , ластик за коса, мобилен телефон и пари , за четене списания, МР3 беше ми от голяма полза вечерите особено good мокри кърпички.Всичко друго могат да ти донесат после защото ти пречи багажа girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines