Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 03:34:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 2007г. започна, а той още се разсейва!  (Прочетена 19243 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 25, 2007, 18:13:08 »

Може да е малко подло но тогава си направете бебче! blum
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #31 -: февруари 25, 2007, 19:32:44 »

Фиби, не става. Няма да е честно. Бебето е награда от Бога, а една такава награда се постига без задни мисли. Зная, мислила съм го, но е хубаво и двамата да се чустват уверени и сигурни в решението си. Благодаря ти много! give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 25, 2007, 19:40:26 »

Фиби, не става. Няма да е честно. Бебето е награда от Бога, а една такава награда се постига без задни мисли. Зная, мислила съм го, но е хубаво и двамата да се чустват уверени и сигурни в решението си. Благодаря ти много! give_rose
Ами да знам че не е честно.Аз не бих го направила точно така.Но примерно можеш да му предложиш да си направите бебе!А може би и за него ще иска да е финансово осигурен  *crazy*Малко омагьосан кръг се получава,но дерзай мила.Може би ще дойде предложението в най-неочакваният момент.Знам че очакването много изнервя , но търпение и това е! good
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #33 -: февруари 25, 2007, 23:27:45 »

Разбира се, че е омагьосан кръг. Разбира се, че сигурно хиляди пъти съм коментирала желанието за бебче... Но и се подразбира, че трябва преди всичко търпение. Иначе нямаше да имаме седемгодишна връзка, която имам чуството, че с всеки изминал миг укрепва все повече... вместо да е обратното. Много благодаря, Фиби. Напълно съм съгласна с теб! give_rose give_rose give_rose

Бъдете уверени, че ще почерпя, когато той се престраши girl_in_love sarcastic drinks
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 26, 2007, 01:51:51 »

Разбира се, че е омагьосан кръг. Разбира се, че сигурно хиляди пъти съм коментирала желанието за бебче... Но и се подразбира, че трябва преди всичко търпение. Иначе нямаше да имаме седемгодишна връзка, която имам чуството, че с всеки изминал миг укрепва все повече... вместо да е обратното. Много благодаря, Фиби. Напълно съм съгласна с теб! give_rose give_rose give_rose

Бъдете уверени, че ще почерпя, когато той се престраши girl_in_love sarcastic drinks
За търпението специално акцентирам защото си Стрелец и ти е много трудно.А аз те разбирам.Но наистина щом имате дълга и предполагам хармонична връзка,всичко ще бъде ОК! good
Бяла рокля ще има.Ти я заслужаваш,наистина! girl_wink
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #35 -: февруари 26, 2007, 11:19:03 »

E, това е! Фиби, като реверанс към милия комплимент ти обещавам цял диск с руски MP3-ки! Казана дума-хвърлен камък! Bravo give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines