Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:30:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИНТЕРЕСНИ И ЛЮБИМИ КНИГИ!!!  (Прочетена 100717 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: февруари 02, 2007, 10:31:39 »

Здравейте! bye

Ето една тема за книгите, които четем (препрочитаме), харесваме... look

И дали ни остава време olele за четене на книги в това технологично време, в което използваме толкова много нета Computer pc_love?

Моите любими книги са "Алхимикът" на Паолу Коелю, чела съм я поне 3 пъти и всеки път откривам нещо ново! good А от детските puppets книги обичам "Пипи дългото чорапче" и "Емилк от Льонеберя" на Астрид Лингрен puppets
« Последна редакция: февруари 02, 2007, 10:33:59 от Bulechka_TS » Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #1 -: февруари 02, 2007, 13:43:08 »

Пипииииии-това е моята детска Библия! Curtsey
в момента чета мноооооого научна литература за работата и ми остава малко време за художествена! но...последното,което си купих и съм приготвила за четене при първа възможност е "Игра на дама" на Хулио Кортасар и една книга на Емил Андреев-страхотен български автор-каквото и да намерите от него,прочетете го!!! girl_in_love
обикновено не прочитам една книга втори път-просто така съм решила,но Пипи направо съм я разкатала от прелистване girl_in_love
Пауло Коелю-даааа,Джоан Харис(Шоколад,Петте четвъртини на портокала,Къпиново вино,Крайбрежие)-даааа,Артър Хейли-даааа. и много други-фантастика,криминалета,класика.
поезия също-Емили Дикинсън,Павел Матев,Петя Дубарова,Дамян Дамянов.
преди известно време се пробвах да кандидатствам режисура за драматичен театър и не са ми чужди и пиесите-Шекспир ми беше най-лесно "смилаем",но и български автори като Станислав Стратиев също ми допадат.
каквото и да четете-не оставайте безразлични към него! даже е по-добре да четете по-рядко,но с душа,а не по диагонал да преминавате през страниците! LOVING LOVING LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 02, 2007, 13:56:27 »

Оооо, дааа, поезията, любим ми е Никола Вапцаров - всичко знам на изуст blush!!! А на христо Смирненски харесвам "Приказка за стълбата", много актуална и днес Wink и "Братчетата на Гаврош"

Пипииииии-това е моята детска Библия! Curtsey

И на мен, и на меееееен!!! girl_in_love hysteric


каквото и да четете-не оставайте безразлични към него! даже е по-добре да четете по-рядко,но с душа,а не по диагонал да преминавате през страниците! LOVING LOVING LOVING

Абсолютно съм съгласна!!! good girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #3 -: февруари 02, 2007, 17:00:36 »

Ами напоследък чета мемоари на политици- Бил Клинтън, Барак Обама, Хенри Кисинджър, Маделин Олбрайт...а също така винаги купувам новите книги на Даниел Стийл. Вкус в двете крайности- но пак зависи от настроението.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #4 -: февруари 02, 2007, 20:39:22 »

Много болна тема  Girl_sing

Научиха ме да чета на 3.5 години, на 4.5 баба ме записа в читалищната библиотека в Свищов (първото българско читалище в България  blush ) и до 10тата си годишнина изчетох всичко каквото имаше за четене - назовете детска книжка и аз съм я чела, даже и по няколко пъти. През ваканциите децата играеха, аз четях ли четях.
Преместих се в София на 10 години, спрях да чета. Само ваканциите при баба наваксвах, този път със по-серизони класически романи (Дж Лондон, Дюма, Азимов) - точно юношески четива.
Заминах за Щатите на 18, и това беше! Престанах да чета. Единствените ми книги в последните 9 години - купчина с Агата Кристи романчета и хуморески от Уудхаус и Джеръм Джеръм. Това е!
Толкова е жалко как начина ми на живот ме промени тотално!  cray 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 02, 2007, 22:13:32 »

Много болна тема  Girl_sing

Научиха ме да чета на 3.5 години, на 4.5 баба ме записа в читалищната библиотека в Свищов (първото българско читалище в България  blush ) и до 10тата си годишнина изчетох всичко каквото имаше за четене - назовете детска книжка и аз съм я чела, даже и по няколко пъти. През ваканциите децата играеха, аз четях ли четях.
Преместих се в София на 10 години, спрях да чета. Само ваканциите при баба наваксвах, този път със по-серизони класически романи (Дж Лондон, Дюма, Азимов) - точно юношески четива.
Заминах за Щатите на 18, и това беше! Престанах да чета. Единствените ми книги в последните 9 години - купчина с Агата Кристи романчета и хуморески от Уудхаус и Джеръм Джеръм. Това е!
Толкова е жалко как начина ми на живот ме промени тотално!  cray 

Сега, silverarrow, би могла да понаваксаш с четенето, като четеш на бебето!!! puppets
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #6 -: февруари 02, 2007, 22:51:07 »

Много болна тема  Girl_sing

Научиха ме да чета на 3.5 години, на 4.5 баба ме записа в читалищната библиотека в Свищов (първото българско читалище в България  blush ) и до 10тата си годишнина изчетох всичко каквото имаше за четене - назовете детска книжка и аз съм я чела, даже и по няколко пъти. През ваканциите децата играеха, аз четях ли четях.
Преместих се в София на 10 години, спрях да чета. Само ваканциите при баба наваксвах, този път със по-серизони класически романи (Дж Лондон, Дюма, Азимов) - точно юношески четива.
Заминах за Щатите на 18, и това беше! Престанах да чета. Единствените ми книги в последните 9 години - купчина с Агата Кристи романчета и хуморески от Уудхаус и Джеръм Джеръм. Това е!
Толкова е жалко как начина ми на живот ме промени тотално!  cray 

Сега, silverarrow, би могла да понаваксаш с четенето, като четеш на бебето!!! puppets

Да, ама на бебетото ще трябва да са само детски книжки... blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 02, 2007, 23:43:26 »

Много болна тема  Girl_sing

Научиха ме да чета на 3.5 години, на 4.5 баба ме записа в читалищната библиотека в Свищов (първото българско читалище в България  blush ) и до 10тата си годишнина изчетох всичко каквото имаше за четене - назовете детска книжка и аз съм я чела, даже и по няколко пъти. През ваканциите децата играеха, аз четях ли четях.
Преместих се в София на 10 години, спрях да чета. Само ваканциите при баба наваксвах, този път със по-серизони класически романи (Дж Лондон, Дюма, Азимов) - точно юношески четива.
Заминах за Щатите на 18, и това беше! Престанах да чета. Единствените ми книги в последните 9 години - купчина с Агата Кристи романчета и хуморески от Уудхаус и Джеръм Джеръм. Това е!
Толкова е жалко как начина ми на живот ме промени тотално!  cray 

Сега, silverarrow, би могла да понаваксаш с четенето, като четеш на бебето!!! puppets

Да, ама на бебетото ще трябва да са само детски книжки... blum

Дааа, тъкмо ще си ги припомни!!! любов заедно Аз така изкарах още едно детство като четях на брат ми, понеже сме с 10 години разлика!!! puppets
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #8 -: февруари 02, 2007, 23:49:18 »

Bulechka, това е много сладко. Read
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 02, 2007, 23:52:56 »

Bulechka, това е много сладко. Read

Да, наистина!!! любов заедно И сега си спомням всички Read (или почти) приказки и детски книжки, та живот и здраве като си имам детенце puppets ще мога да му разказвам книжките с приказки!!! puppets Read
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #10 -: февруари 02, 2007, 23:56:52 »

Bulechka, това е много сладко. Read

Да, наистина!!! любов заедно И сега си спомням всички Read (или почти) приказки и детски книжки, та живот и здраве като си имам детенце puppets ще мога да му разказвам книжките с приказки!!! puppets Read

Така и трябва...и аз май ще разказвам българските приказки, а за американските- половинката да му мисли. girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 02, 2007, 23:58:28 »

Bulechka, това е много сладко. Read

Да, наистина!!! любов заедно И сега си спомням всички Read (или почти) приказки и детски книжки, та живот и здраве като си имам детенце puppets ще мога да му разказвам книжките с приказки!!! puppets Read

Така и трябва...и аз май ще разказвам българските приказки, а за американските- половинката да му мисли. girl_wink

Ами да! Разпределяне на задълженията!!! girl_wink puppets
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #12 -: февруари 02, 2007, 23:59:14 »

Bulechka, това е много сладко. Read

Да, наистина!!! любов заедно И сега си спомням всички Read (или почти) приказки и детски книжки, та живот и здраве като си имам детенце puppets ще мога да му разказвам книжките с приказки!!! puppets Read

Булечка, казвам ти, завиждам на децата ти, защото ще си страхотна майка! Просто ти личи!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 03, 2007, 00:07:45 »

Bulechka, това е много сладко. Read

Да, наистина!!! любов заедно И сега си спомням всички Read (или почти) приказки и детски книжки, та живот и здраве като си имам детенце puppets ще мога да му разказвам книжките с приказки!!! puppets Read

Булечка, казвам ти, завиждам на децата ти, защото ще си страхотна майка! Просто ти личи!

silverarrow, благодаря за прекрасните думи!!! blush Аз съм сигурна, че и ти ще си прекрасна майка!!! любов заедно А и нали сме съседки (в Овча купел) може заедно да четем детски книжки на децата!!! girl_wink puppets
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #14 -: февруари 06, 2007, 12:02:16 »

Състояние на страх



Има малко фантазии, но като цяло книгата е много добра.
На задната корица пишеше че след тази книга няма да останете същите. И това е така!!!! На колкото хора съм я дал, на всички им е харесала!!!

BTW това е последната книга която съм чел от морето 2006 до сега.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines