Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:01:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трябва ли да се пази булчинската рокля  (Прочетена 154718 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: ноември 24, 2009, 17:30:23 »

моята си я пазех една година, скрита покрита, без да е в нещо специално,
на майка ми роклята не е била "предпазвана" по специален начин и си е бяла белиничка.
и моята така без нищо, в един плик и тва е, воал тия неща, в един друг плик, няма да векувам с нея я  tease
мушнала съм я в един гардероб и от време на време си я гледам  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: ноември 24, 2009, 17:45:40 »

аз я опаковах в калъф за одеала такъв като тези за дрехи ама по голям засега си е перфектна
Активен
dilcheva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #362 -: декември 06, 2009, 16:16:42 »

Здравейте момичета! Моля да споделите как и дъде съхранявате вашите рокли преди сватбата,понеже утре трябва да си я взема и полудявам при мисълта,че може да пожълтее,да я повредя някак.... Моля Ви споделете как си съхранявате роклите
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: декември 06, 2009, 18:50:00 »

Моята рокля я бях скрила в гардероба на леля ми...милата си беше изкарала всичко и вътре се ширеха само моята рокля и роклята на шаферката...можеш да я закачиш някъде отвън и да я покрияш с чаршаф но да не е много препънат по роклята за да я мачка...само не я згъвай че... girl_impossible става лошо...
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: декември 07, 2009, 15:14:41 »

Моята си стоеше в калъфа, който шивачката ми беше направила и си беше закачена на гардероба. Ти колко време имаш още до сватбата, че питаш за пожълтяване ?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: декември 07, 2009, 15:35:31 »

аз умишлено си взех роклята предния ден преди сватбата или 2 дни не помня, за да се избегне момента със съхранението и после като я взех стоеше пусната свободно да виси, така ми каза шивачката трябва да стои свободно пусната, за да се оптусне материята и евентуални гънки да се позагладят, даже та ми каза веднага да я извадя, за да стои по-малко сгъната
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: май 21, 2010, 15:25:04 »

Момичета,не знам какво да правя с моята рокля след сватбата.Доста се изцапа и трябва по някакъв начин да я почистя.Дали да я дам на химическо?Да я изпера в пералнята?Или ръчно да я изпера?Роклята е скъпа,на White One,цялата в дантела.
Иначе,смятам да си я запазя,естествено  smile След време,ако имам дъщеря,сигурно има да се рови из сватбените неща на майка си,да облича роклята и прочее,както аз съм правила  girl_wink
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: май 21, 2010, 15:31:35 »

stefanel, попитай в някое химическо чистене дали могат да се справят и да ти дадат гаранция, че няма да я съсипят.

Аз моята я прах на ръка, заради дантелата и нашитите мъниста, но пък и тя не беше сериозно мръсна, а само запацана по краищата.
Активен
mishin05
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


вече г-жа Градева


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: май 22, 2010, 19:33:04 »

Stefanel, моята рокля също беше с дантела и пришити перлички. Без проблем ми я изчистиха в химическото. Естествено предупредиха ме, че може да паднат мънистата или нещо с дантелата, но тя беше толкова мръсна, че просто нямаше начин. За щастие е цяла и здрава, без никакви проблеми, всичко си беше на мястото. Аз останах доволна. Най- добре да питаш на място.
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #369 -: май 24, 2010, 11:23:07 »

Моята рокля се изцапа само отдолу. Смятам да попитам за химическо чистене в някой салон, в който дават рокли под наем. Сигурно чистят роклите някъде и могат да ме посъветват.
Иначе ще си я пазя в калъфа, с който я купих.
Активен
Mileni
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #370 -: май 25, 2010, 09:02:36 »

Моята майка още я пази
Карам я да си я облече blum и да направи ревю.
Разни  къдрички,много ми е интересна.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: май 28, 2010, 22:36:16 »

Ако намеря добър шивач ще дам моята рокля след сватбата да бъде преправена на къса рокля и да й се смени цветът, за да мога да си я нося след това.  smile
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 15, 2012, 08:33:56 »

Предварително се извинявам,ако мястото на темата не е в този раздел!

От доста време обсъждам с приятелки и познати какво се прави с роклята след сватбения ден?
Някои от тях ми казаха ,че роклята се прибира от майката в кутия,без да е изпрана и се пази в продължение на 1 година,без да се отваря  huhhuh.gif
Други ми казаха,че роклята трябва се изпере и да си я приберем в кутия,без да я виждаме 5 години  blush
Други пък споделиха,че роклята трябда са виси на закачалка в продължение на 1 месец и след това да се изпере и прибере huhhuh.gif
Тезата за правене на всички тези "традиции"  е дълъг и успешен брак  blush blush blush

Споделете какво направихте  с роклята си след сватбата,чували ли сте за такива традиции и за коя по точно?
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: февруари 15, 2012, 09:50:57 »

Нашата сватба още не е минала, но аз смятам след сватбата просто да изпера роклята и да я прибера в гардероба. Не съм суеверна и не вярвам в тези неща.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: февруари 15, 2012, 09:59:17 »

 аз тъй като ще имам две рокли, едната смятам да я продам, а другата да си я запазя . Аз пък съм суеверна и ще спазя това за едната година.така съм решила.
Тук може да разширя малко темата като питам какво ще правите/ какво направихте с аксесоарите - було, чанти, ръкавици и т.н?
аз смятам да подаря после каквито аксесоари си купя, тук в форума виждам че има доста булчици, които не могат да си позволят, а имат желание да са красиви  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines