Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:27:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трябва ли да се пази булчинската рокля  (Прочетена 159344 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: септември 15, 2009, 10:33:47 »

Явно не съм единствената, която е обличала роклята на майка си като малка. Когато бях на 12-13 г. не помня точно и в училище имаше нещо като маскен бал на приказните герой и мама ми позволи да отида с нея (мисля, че бях "бялата фея"), еее малко ми беше дълга, но се чувствах като принцеса Girl_hide
И аз не бих си продала, подарила роклята, много хубави спомени ми навява girl_in_love
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #346 -: септември 21, 2009, 10:07:06 »

Никога не бих си дала или продала роклята на някого. Това е един много красив спомен, който в себе си носи едва ли не най-хубавите емоции в целия ти живот. Ако се отървеш от него, какво би запазил?! Не бих я дала, още по-малко на приятелка, която много я е харесала. Представяте ли си - сядаме да си гледаме снимките и НАШАТА рокля е една.
Подкрепям, че това бижу не трябва да се забутва в някой шкаф и да се забравя за съществуването му, защото това си е равносилно на горното. И идеята роклята да бъде акцент в бъдещия дом е страхотна. Запомням си я и се надявам някой ден да я изпълня!
Активен
mishin05
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


вече г-жа Градева


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: септември 24, 2009, 19:13:17 »

Здравейте! От скоро съм регистрирана в сайта, за това и досега не съм писала. По същество - нашата сватба беше съвсем скоро в събота на 19.09.2009г. и спомените са ми още пресни. Беше супеееер  danceg  danceg  yahoo! А роклята най-любимата и най- изцапаната  smile, но след химическото се надявам да си остане все така красива. Задължително ще си запазя моята рокля, не бих я продала или дала назаем. Имам вече кандидатки да я пробват, но може би само до там. Смятам, че всяка жена трябва да намери нейната рокля, за да се чувства най-специална. Моята беше първата която харесах и пробвах, усмивката ми, която засия в мига, в който се видях на огледалото ми подсказа, че това беше моята рокля. Нямах търпение да си я взема вкъщи. За това предпочитам да си остане завинаги при мен.
Активен
noname
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #348 -: септември 25, 2009, 14:16:42 »

И аз бих си я запазила... good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #349 -: септември 30, 2009, 13:12:57 »

Съвсем естественно е да имате различни мнения по-този въпрос.Разни хора разни идеали.Тези които държат на сватбата си и са я организирали с по-голямо внимание е нормално да запазят роклите си, както и приятните спомени.Неправилно също според мен е поверието, че не трябва да се облича втори път или 1 г.В чужбина например има практика да се правят следсватбени фотосесий, и младоженците многократно използват дрехите си и след сватбата.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: септември 30, 2009, 13:45:25 »

напълно съм съгласна с Deliysky . и даже мисля съвсем скоро да си ползвам бюстието от сватбата и да направя един официален тоалет.
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: септември 30, 2009, 16:08:03 »

Тези които държат на сватбата си и са я организирали с по-голямо внимание е нормално да запазят роклите си, както и приятните спомени.

за съжаление не мога да се съглася с това, има много хора, които държат на сватбата си и на приятните си спомени, но си имат причини да продадат роклите си - дали финансови, дали други. в крайна сметка това е индивидуално решение за всеки, нека не се категоризираме
Активен
voyager
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #352 -: октомври 05, 2009, 16:54:24 »

Моята сватба беше скоро и не беше никак евтина. Всички приятели започнаха " За какво ти е сега това бижу в гардероба?" ,"Само ще я премяташ?"..Не бих я продала. Не вярвам и на поверието ,че не трябва да се вижда, да се облича и носи на химическо чистене поне година след сватбата..
 Напълно съм съгласна с Deliysky. Може после един куп фотосесии да си направя. Повод да я облека отново (ако ми стане lol
 Ще ми е неприятно да видя някоя булка,облечена в моята си рокля, в моето щастие...
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: октомври 12, 2009, 19:19:44 »

А роклята най-любимата Моята беше първата която харесах и пробвах, усмивката ми, която засия в мига, в който се видях на огледалото ми подсказа, че това беше моята рокля. Нямах търпение да си я взема вкъщи. За това предпочитам да си остане завинаги при мен.

Поздрави за прекрасната рокля, много ми е позната  give_rose, найстина е уникална, прекрасна и единствена, знам защотото моята е АБСОЛЮТНО същатата.И знма какво е това чувство, имаш страхотен вкус!, Та и аз не бих си продала роклята, може би някои ден ако някои желае да облече, но неее едва ли...
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: октомври 12, 2009, 19:23:11 »

mishin05 Ама ти си Бургаско девойче, хехе поздравление, заповядай на нашата страница на Бургаските булки http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,21255.450.html , да ни разкажеш с подробности как мина всичко около сватбата, трепети, емоции.
Целувки и надявам се до скоро
Активен
mishin05
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


вече г-жа Градева


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: октомври 22, 2009, 16:34:17 »

Поздрави за прекрасната рокля, много ми е позната  give_rose, найстина е уникална, прекрасна и единствена, знам защотото моята е АБСОЛЮТНО същатата.И знма какво е това чувство, имаш страхотен вкус!, Та и аз не бих си продала роклята, може би някои ден ако някои желае да облече, но неее едва ли...

Здравей, благодаря за приветствията, аз малко късно се ориентирах, да се включа в форумите, общо взето след сватбата. С удоволствие бих се включила по всякъкви въпроси около организацията на сватбата, ако мога да бъда полезна; специално аз всичко сама си организирах, много бързо и без нерви, и се получи супер, останахме много доволни с мойто мъж  danceg!А колкото до роклята, не се и съмнявам,  good защото когато я купувах ми казаха, че вече няколко са купени от същия модел. Когато аз плащах моята още едно момиче пробва същия модел, а след това като ходих няколко пъти до магазина жената ми каза, че още няколко пъти след това са си купили същата рокля. Наистина, особено на живо, си е много красива! Ами това си беше моя първи избор! Не знам, дали има други като мен да са си купили първата видяна и пробвана рокля, за мен просто нямаше смисъл да ходя и да разглеждам на други места. Моята е от магазина "Аз и Ти" на ул."Хр.Ботев".
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: ноември 06, 2009, 18:03:40 »

Ха ха и аз като бях малка съм обличала роклята на мама - беше тоооолкова красива smile просто приказн, скоро я гледахме, но вече е пожълтяла, но е все така очарователна. Спомням си, че и аз и мама много се вълнувахме, като я гледахме, може би ще я запазя за да изпитам един ден с дъщеря ми (дано) това усещане  smile
Активен
elizabeta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: ноември 22, 2009, 17:23:04 »

Здравейте,поздрави на всички бъдещи булки,отностно това дали да си запазите роклите danceg ако е като моята--къде ли бихте я пазили??????!!!!!!!!!!!!тя не се побира никъде-принудена съм да я продам.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: ноември 22, 2009, 17:45:56 »

аз си купих калъф от Джъмбо води се за одеала 1/1/0,20 м и се събра с всички  обръчи там, сега съм я прибрала там а догодина ще си я извадя да я дам на химическо чистене, не бих я продала така си я обичам
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: ноември 23, 2009, 15:11:26 »

Как предпазвате роклите си от пожълтяване? Аз скоро извадих моята, за да и се порадвам и бях много разочарована, когато видях, че вече жълтее...Може ли да се спре този процес по някакъв начин?!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines