Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:37:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трябва ли да се пази булчинската рокля  (Прочетена 159460 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 21, 2009, 20:44:50 »

Да се подари роклята, на някоя бъдеща булка, която няма възможност да си купи е идея която безкрайно ми хареса. Жалко, че нямаме изградени традиции в тази насока. За съжаление не само за булченски, но и други дрехи - осбено детски....., но това вече наистина е друга тема, която ме вълнува.
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: юли 10, 2009, 17:12:44 »

Аз мисля моята рокля да я продам, но... все още не съм сигурна на 100%.Зависи, ако след сватбата ми стане носталгично, мога и да си я запазя.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юли 13, 2009, 08:48:43 »

Аз не си представям, че ще си продам роклята, просто толкова много емоции има в нея как да я продам на някого. Ако някоя булка приятелка много я хареса и иска да и я дам може би, но да я продам никак не ми се връзва .... това е такъв сантимент girl_in_love
Активен
natally2
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юли 29, 2009, 08:21:14 »

Чесно казано, аз мойта си я пазя.Тя си остава спомен за цял живот
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: септември 03, 2009, 02:47:54 »

Аз не бих си дала роклята за нищо на света....дори на заем...това което ще изживея в тази рокля искам да си остане мое...дори и да е егоистично...искам като си я погледна да усетя емоциите които съм изживяла в нея и да усещам моя си аромат...като малка бях шаферка на сватбата на леля ми и после роклята я дадохме за заем на една друга малка шаферка...върнаха ни я в ужасно състояние и после ни беше яд че сме я дали...искам  ако ми е скъсана или изцапана роклята да знам че вината си е моя...
и дори ще си я взема с мен като се връщаме в Испания...и въпреки всички суеверия че не бивала да се вижда 1 година след това аз ще си изживея още един такъв вълшебен ден и там понеже мислим да си направим градинско парти с приятелите ни и шефовете ни там ...така ще имам повод да я облека още веднъж и да и се порадвам  danceg Girl_hide па то ако не ми е писано да ми е хубав семейния живот и 5 години да не я погледна пак няма да ми върви  pardon
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: септември 03, 2009, 13:37:14 »

И аз да си кажа мнението по въпроса tease Според мен булченската рокля е един красив спомен от сватбения ни ден. Аз не бих дала моята в никакъв случай. По едно време си мислех да я продам, но сега като се замисля колко хубави емоции изживях с нея, хич не ми и минава вече тази идея.
Миналата година свекито си извади нейната от гардероба и като нахлуха едни приятни спомени.. Как била бременна тогава с милото ми, как й било лошичко, но въпреки това бил нейния ден.. Въобще едни такива красиви моменти, които се повтарят в съзнанието ти. Даже след това роклята й послужи за фалшивата булка на една сватба. Познайте коя беше фалшивата - свекъра sarcastic Голям смях падна да ви кажа ROFL
Та, така че това е един от незабравимите моменти в живота на човек и мисля, че всичко свързано с него не трябва да се губи Wink
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: септември 07, 2009, 13:32:58 »

Едно знам със сигурност - няма да си продам роклята.  nea Аз просто не съм такъв човек, не бих продала нещо, което вече съм използвала..По скоро бих я подарила или бих я услужила на някоя бъдеща булка, която няма възможност да си купи ролкя..Иначе засега си я пазя, изпрана на химическо чистене, с махнати обръчи, в калъф на закачалка smile Тази рокля я открих толкова случайно и с такъв ентусиазъм си я купих, че не бих могла да я продам. Това, разбира се е лично мнение и никого не ангажирам с него. pardon
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #337 -: септември 10, 2009, 10:31:44 »

Аз също няма да си продам роклята!Не мога да си представя да не я имам до себе си!Дори да си призная нямам търпение да мине 1 година,да си я дам на химическо и да я пробвам пак!Толкова си я обичам,тя е един незабравим спомен от първия най-специален ден от живота ни!
Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: септември 10, 2009, 10:33:45 »

А аз мисля да си я направя официална рокля. Просто модела е страхотен и позволява и такива вариации. Шивачката ми също одобри идеята ми. Само не ми е ясно след една година ли трябва да я отрежа и префасонирам? pardon
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: септември 10, 2009, 10:49:42 »

аз знам,че не трябва да се разваля роклята в никакъв случай, но всеки си избира на какво да вярва.
 аз моята ще си я пазя винаги
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: септември 10, 2009, 18:25:33 »

Здравейте,
Аз бях булка миналата година август месец, роклята си я избрах още през м.май. То тя нямери мен и си помислих същото като вас, че никога няма да я продам или да я разваля. Пазих я 1година и преди няколко дена я дадох на химическо. Сега изгежда толкова хубава колкото когато за първи път я видях.  Но сега вече се замислям дали да я продам /подаря/ или не, дали да я оставя да пожълтее с годините и накрая да я хвърля или може да я ползва и някя друга бъдеща булка, която да изживее своите прекрасни мигове с нея. Мисля, че и при вас след време ще има тъкива колебания. Не ме разбирайте погрешно, все още се вълнувам от сватбата си и обичам съпруга си безкрайно, но вече мисля малко по по-друг начин за това събитие и роклята съответно.

Желая ви много хубави моменти през вашия сватбен ден и вярвам,че ще сте прекрасни булки.  smile
Активен
_purple_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: септември 11, 2009, 14:18:48 »

Аз съм на мнение, че роклята трябва да се пази. Нито да се подарява, нито да се продава, нито да се дава на заем.Това си е ТВОЯТА рокля и е редно да бъде ползвана веднъж.
Живот и здраве, след нашата сватба, роклята ще заема почетно място в гардероба  Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: септември 11, 2009, 18:43:30 »

Аз съм от булките, които не биха си дали/продали роклята. Прекалено много спомени и приятни емоции има запечатани в нея Girl_hide. Колкото до това каква ще бъде съдбата й в гардероба с умиление си спомням детските години, когато с голямо вълнение разтварях кашона, в който беше мамината рокля, заедно с воала и ръкавиците и колко се забавлявах като се пременя с тях, нямам нищо против след време, ако имам момиченце и то да се радва на моята рокля. give_rose
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: септември 12, 2009, 11:06:05 »

Моята рокля мисля да си я нося и след това при подходящи поводи.Горната част може да се комбинира идеално с панталон или др вид пола и ще стане прекрасен официален тоалет  blum И това ще стане преди или след една година , няма значение , като и дойде времето  blum
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: септември 15, 2009, 09:43:46 »

при нас е нещо като традиция дъщерята да разваля роклята на майка си smilesmilesmile
помня как като бях малка изчаквах майка да отиде на работа, намъквах й роклята и обувките и ги влачех по цял ден. е майка ми не беше във възторг когато видя съсипаната си рокля, но...

моята рокля ми е много скъпа и немисля да я продавам/подарявам/давам назаем.
(веднъж си дадох абитуриенската рокля назаем и ми е върнаха скъсана!) пък не се знае, някой ден може и моята дъщеря да "спази" традицията да ми съсипе роклята от игра с нея  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines