Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 16:32:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поразяха пушачите  (Прочетена 16222 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 23, 2007, 17:35:55 »

Аз също не обичам да се прибирам вкъщи и да мириша на цигари  bad Много ме дразни дима им!
Преди баща ми пушеше и така се бяха пропили всички мебели и тапети с миризмата, че нямаше проветряване и отмирисване   bad
Сега поне ги спря и вече в новия апартамент не се пуши  Yes, макар че майка ми като имаме гости й е неудобно да ги кара да излизат да пушат на терасата  beating, но когато ние със сестра ми си идем, не позволяваме да се пуши там, защото всичко е ново и веднъж ако се омирише на цигари, после си остава така  bad
Много се радвам, че милото не пуши, понякога само е палил цигара и после има  beating beating beating от моя страна! Като го видя да пуши и ми разваля настроението за цялата вечер hysteric hysteric hysteric
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 24, 2007, 13:43:10 »

Аз за мое съжаление все още пуша!!!Не пуша много,но все пак.....Бях ги спряла за известно време и тогава си мислех,че това е края,но уви... *crazy*Не бих казала,че имам слаба воля и си мисля,че мога да ги откажа!!!Сега съм взела твърдо решение,че след сватбата спирам да пуша,каквото и да ми коства!!!Все пак искам Momy!!!А моето мило не пуши вече половин година Bravo Много се гордея с него....от един път каза,че повече няма да пуши и край!!!Явно това е начина!!! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 24, 2007, 13:56:55 »

аз пуших 4 години,после ги спрях за 3години даже не си бях дърпала,но сега си попушвам от време на време събира ми се 1 кутия за месец blum
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 24, 2007, 14:21:31 »

И на мен ми се сабира около една кутийка на месец, и не искам да ги отказвам blum
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 08, 2007, 07:47:17 »

Маслинка и аз така си попушвам като теб от време на време,но все си мисля,че това е нищо.Моето момче пуши по една кутия на ден.
Активен
Mai4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #35 -: май 08, 2007, 11:34:28 »

А моето мило пуши по две кутии на ден Cray :girl_impossible:но ако не спре ще види той beating
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 13, 2007, 18:12:50 »

А моето мило пуши по две кутии на ден Cray :girl_impossible:но ако не спре ще види той beating

Само така!!! good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 14, 2007, 09:03:51 »

за щастие при нас пуша само аз а милото не
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 14, 2007, 09:12:51 »

аз не пуша въобще(не съм палила никога), а половинката само от време на време по една цигара, когато са имали тежък случай в работата -но не е пушач със сигурност  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 15, 2007, 16:25:51 »

Електронни цигари пазят пушачите
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 31, 2007, 10:13:47 »

Яке показва белите дробове на пушачите
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 31, 2007, 11:15:05 »

Аз съм бивш пушач.Пушех по кутия на ден че и повече понякога.Но от година и половина не пуша.Реших и ги отказах.Ама май съм единствената която е на мнение че някой мерки са прекалени.И мисля че проблема с опушването не е толкова в самите пушачи а колкото в управителите на ресторанти и заведения които не поддържат заведенията си.А и дайте да си говорим че повечето неща в нашата държава не се спазват и това че ги гонят не значи че хората спират да пушат или да се съобразяват.Аз съм била свидетел как в ресторант дадоха пепелник на маса която е за непушачи и в зала за непушачи само и само да не изпуснат клиента.А и е кофти да се съберете компания и да се разделите в зали.Просто трябва да има добра вентилация.А правото дали да пушиш или не и решението си е лично на човека.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 31, 2007, 11:19:17 »

напълно си права gucci.как може да има заведения със супер вентилация и да не се задръстваш от дима окло теб,а да има и такива където един да запали и се усеща Mad girl
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines