Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:19:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поразяха пушачите  (Прочетена 16257 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: февруари 01, 2007, 11:33:28 »

Гонят пушачите в парковете
Броят тютюнджиите напролет, лекуват ги безплатно

Мъртва хватка за пушачите крои здравният министър Радослав Гайдарски. Те ще пафкат само в паркове и градинки.
Това предвижда програма за борба с порока, съобразена с най-крутите мерки в Европа. Днес кабинетът ще приеме новия режим. Напълно се забранява тютюневият дим в офиси, кръчми, ресторанти, барове и дискотеки.
Така е в Ирландия, Испания, Италия, САЩ и много други страни, обясняват от "Дондуков" 1.

Напролет здравни експерти пък плъзват в страната за национално преброяване на пушачите, съобщи Маша Георгиева от здравното министерство.


източник



С риск от семейни проблеми ще кажа, че много се радвам. Най-после  LAUGHTER
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #1 -: февруари 01, 2007, 11:37:17 »

СУПЕРРРРРРРРРР  Bravo
Ей тва е, БРАВО  Bravo
Стига сме се тровили. Да си пасивен пушач също е кофти. Писнало ми е да ме тровят по заведенията!!!  nea
Като са решили да се тровят - моля, заповядайте  dirol

ЕВАЛА  Bravo
Супер новинка, Тео  kiss2
СУПЕР СУПЕР СУПЕР  yahoo dance Bravo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 01, 2007, 12:14:21 »

 Ураааааааааааа няма да миришем като се приберем от ресторантааааа.
Много се радвам да го прочета. Най мразя да вляза в ресторант, а вътре лисици да ловиш. Не мога да дишам. Повечето ресторанти дори и не си правят труда да пускат аспирацията.  bad Вечер като се приберем дрехите ни миришат отвратително.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 01, 2007, 14:36:52 »

Направо нямам думи, страшно съм доволна!!! Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #4 -: февруари 01, 2007, 15:23:04 »

Най-после!!!Не стига че въздуха е отровен ми и цигарения дим .. идва ни в повече,особено по заведенията!!!Край ...да му мислят пушачите! Blush
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #5 -: февруари 01, 2007, 18:28:57 »

И аз подкрепям тази идея, толкова е приятно да излезеш с приятели по баровете и да се върнеш удома без да трябва да скочиш под душа, още от вратата. А за рисковете за здравето да не говорим, ние всички си ги знаем. girl_wink
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #6 -: февруари 01, 2007, 18:54:52 »

Абе може много странно да звучи - принципно не пуша, но запалвам по една цигарка в много редките случаи когато сме на бар, да кажем събират ми се  5-6 цигари годишно. Много мразя да ми мирише по ресторантите, но по баровете??? Хайде сега - следващото нещо ще бъде да забранят да се пие там????
Откакто наложиха забраната в Ню Джърси на 4/15/06 не съм ходила на бар - просто не ми харесва стерилната обстановка. Барът си е бар - да мирише на алкохол и цигари!
По въпроса за пушенето в България - просто е невероятно какъв размер е достигнало. Някое от прибираниятя ми ходихме в това заведение "при кмета" - лелеееееееееееее, след 30 мин така ме заболя глава от дима - просто пълен кошмар - 0 вентилация и хората пафкат ли пафкат. Направо ми иде да ги избеся всичките   beating
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 01, 2007, 19:19:01 »

Аз съм първия пушач,който се изказва в тази тема.Доставя ми удоволствие да пуша качествени цигари,но по кутия на седмица ми се събират.Абсолютно съм "ЗА" да се пуши на определени места и залите за пушачи да са наистина отделени.Нямам против.Аз сама ще реша дали тази вечер ще пуша или не.И разбира се кофти е за пасивните пушачи.Ами не искат да се тровят хората,а ние насила го правим.Казвам това,защото един ден и аз ще бъда бъдеща мама и със сигурност тогава няма да пуша и ще подивявам ако се прибирам вечер миришеща на цигари.Ние и двамата с милото пушим,но никога вкъщи!Много е неприятно.Колкото до това дали пушачите се увеличават.Увеличават се и още  как! :!Незнам от мода ли,от промяната на начина на живот,от глупост ли ,но все повече хора пушат и то предимно жени,майки с деца в градинките и т.н.
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #8 -: февруари 01, 2007, 19:46:48 »

Доколкото правилно ми се мярна едно заглавийце преди малко въпросните мерки не са приети. Иначе и аз преди запалвах  от време на време, само като съм "на кеф", обаче никога не съм обичала да ми е задимено и да воня цялата. Може аз да димя, ама на мен да ми димят-гадно  blush !
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 01, 2007, 21:22:59 »

Дано скоро да се приеме!!! girl_wink

На мен пук ми става лошо от дима и започват да ми сълзят очите и ме парят много, чак до болка!!!

Да не говорим, че направо ми идва да bad като пътувам в маршрутно такси и шофьора пуши, направо ми идва да го beating
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 01, 2007, 22:29:16 »

Аз разбрах, че този закон влиза в сила през 2010 евентуално...... LAUGHTER
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 01, 2007, 22:30:11 »

Аз разбрах, че този закон влиза в сила през 2010 евентуално...... LAUGHTER
Абе няма значение.Ние тука да си го обсъдим пък,когато ще да влиза в сила girl_wink blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 02, 2007, 08:29:27 »

Аз разбрах, че този закон влиза в сила през 2010 евентуално...... LAUGHTER
Абе няма значение.Ние тука да си го обсъдим пък,когато ще да влиза в сила girl_wink blum

АМи, да, точно така!!! girl_in_love
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #13 -: февруари 02, 2007, 10:13:05 »

Само че както се разбра вчера вечерта, депутатите са отхвърлили дори коментарите на тази тема. Защото съвсем малък процент от тях били непушачи. Дали това е обективонст и професионализъм? girl_impossible
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 02, 2007, 10:18:53 »

Само че както се разбра вчера вечерта, депутатите са отхвърлили дори коментарите на тази тема. Защото съвсем малък процент от тях били непушачи. Дали това е обективонст и професионализъм? girl_impossible

В никакъв случай не е нито едното нито другото!!! nea И защо тези хора не мислят за народа и за това, че огроман част от тези, които са ги избрали са пушачи!!! girl_impossible
« Последна редакция: февруари 04, 2007, 23:27:09 от Bulechka_TS » Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines