Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 14:38:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интересни филми  (Прочетена 216921 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: януари 21, 2008, 14:06:57 »

ами Росеее гледала съм последната част на тоя филма там с влакчето в увеселителния парк!!
Ааа,кой увеселителен парк?!Сигурно е излязла трета част?!?Втора е с катастрофата на магистралата,а първа-със самолетната...да взема да потърся трета crazy
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: януари 21, 2008, 14:09:54 »

аз го гледах по hbo *THUMBS*но беше преди доста време така че вече има и трета няма как!започва акк едни ученици се кават на влакче и едно момиче вижда смъртта на всички някои слизат други остава тея дето остават умират а тея дето слизат започват да умират по реда по който са седяли във влакчето good и то както се е запечаталои на еснимките от фотоапарата и много я готин филма!!!!и свършва пак с хубав край аз отивам да си взема първите две части дано да има в нашата видеотека!!!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 21, 2008, 14:14:53 »

Ами приятно гледане smile
Ние наскоро гледахме филм,препоръчан тук от Тео-Рersuit of happyness с Уил Смит и едно готино рошаво негърче-страхотен филм за родителството и това как да запазим доброто в себе си въпреки неволите в живота,за гледане е good good И за плач...въпреки и заради добрия край cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 21, 2008, 14:21:00 »

а ето и един стар филм който ще дават в събота а бате Арни  blum който е..........бременен  Wink много готино и сладко филмче ако някой до е пропуснал нека да го гледа на мен ще ми е за втори път но нямам търпение  blum
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: януари 21, 2008, 14:40:58 »

клео мога да ти препоръчам и едно леко филмче "Бозабременяла"  Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: януари 21, 2008, 17:08:44 »

хахахахах Позабременяла или Бозамременяла tease 8Pказвай къде да го търся с удоволствие бих го гледала
 :offtopic:ейй ама не ме зимайте на подбив много амааа много ви моля tease tease
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: януари 21, 2008, 20:52:54 »

аз го гледах по hbo *THUMBS*но беше преди доста време така че вече има и трета няма как!започва акк едни ученици се кават на влакче и едно момиче вижда смъртта на всички някои слизат други остава тея дето остават умират а тея дето слизат започват да умират по реда по който са седяли във влакчето good и то както се е запечаталои на еснимките от фотоапарата и много я готин филма!!!!и свършва пак с хубав край аз отивам да си взема първите две части дано да има в нашата видеотека!!!
е на втора част,което точно беше хубавото накрая,много брутално завърши diablo
Клео гледа ли филма със Скалата,ако не си бързо го сваляй много е  tease tease tease готин
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #262 -: януари 21, 2008, 22:59:56 »

[Клео гледа ли филма със Скалата,ако не си бързо го сваляй много е  tease tease tease


Новия филм на скалата е супер аз вече писах за него
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: януари 22, 2008, 09:23:38 »

клео мога да ти препоръчам и едно леко филмче "Бозабременяла"  Wink
срам ме е от бързина да ти напиша някой филм  blush blush гледай какво става  badgirl божееее резил "ПОЗАБРЕМЕНЯЛА" честно незнам от къде да го свалиш,аз го бях взела от видиетока
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: януари 22, 2008, 09:30:32 »

Аз препоръчвам новия филм с Ричърд Гиър The Flock и още един с Джордж Клуни Майкъл Клейтън се казва филма. Готини са и двата, макар да са малко тежички като тематика и съдържание. Но аз такива обичам.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #265 -: януари 22, 2008, 17:43:11 »

[Клео гледа ли филма със Скалата,ако не си бързо го сваляй много е  tease tease tease


Новия филм на скалата е супер аз вече писах за него

Дааа,невероятен е  good good good А хлапето е толкова сладко и миличко!!!Супер филмче  good good good
А който обича филми с танци,препоръчвам му да гледа "Honey",много е хубав.Нищо,че му е малко лигаво заглавието.Гледах го днес и много ми хареса.От 2003г е.Чакам с нетърпение и "Step up 2",първата част е много хубава,а на 14.02 излиза втората  danceg
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 22, 2008, 17:47:55 »

"Honey" съм го гледала много е готин наистина моята кума има навика да тегли всичко и чак ако не и хареса да трие хаха ама тоя филм наистина е готин с Джесика Алба беше нали или се бъркам  crazy
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: януари 22, 2008, 22:36:34 »

The notebook - много дълбока драма за една невъзможна любов. Кара те да се замислиш върху нещата от живота и повече да оценяваш присъствието на близките си.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #268 -: януари 23, 2008, 03:40:15 »

"Honey" съм го гледала много е готин наистина моята кума има навика да тегли всичко и чак ако не и хареса да трие хаха ама тоя филм наистина е готин с Джесика Алба беше нали или се бъркам  crazy

Да,този е  good Много ми хареса,а танците са  girl_in_love !!!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: януари 23, 2008, 07:54:28 »

Снощи гледахме с душито филма, който беше препоръчала pleasure - Atonement. Страхотен е! Подобен на The Notebook откъм стил. Благодаря на Зоя, че го сподели с нас и го препоръчвам горещо на останалите.

[youtube=425,350]ATtSfe_DaJU[/youtube]
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines