Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:34:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ АКНЕ!!!!!  (Прочетена 38285 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« -: февруари 18, 2008, 14:25:39 »

Моля ви мацки давайте съвет!!!
Имам 5 месеца до сватбата а ме мъчи едно акне и то по гърба girl_impossible
как ще си облека хубавата рокля без да ме е срам Плачещо момиче
Пробвала съм какви ли не глупости и нищо не помага 100 процента sad
Имал ли е някой подобен проблем
помагайте!!!!!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 18, 2008, 23:08:56 »

Най- добре потърси дерматолог, щом нищо от изпитаното дотук не ти помага на 100%. Имах позната чието лице беше почти обезобразено от акне и от хилядите нещта с които се беше опитвала да му повлияе...след консултация с дерматолог и подходящо леечение...ела я виж каква е красавица...а от акнето няма и помен..така че... :)аз лично не бих продължавала да експериментирам... pardon
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 18, 2008, 23:11:21 »

ох, като сте я отворили тая тема....
някой може ли да препоръча добър дерматолог в София..

Имам само два месеца до сватбата, а не мога да ходя на козметик (действа ми много зле), не мога да ползвам каква да е козметика и вече ме е страх да си купувам почистващи гелове, кремове и маски...
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 18, 2008, 23:49:09 »

За Варна мога да препоръчам др. Щильонова. Тази жена ми помогна много в борбата ми със заболяване което имах от малка. Ако не бях отишла при нея на снимките сигурно щяха да се виждат големите петна които имах преди - невро-дермит е заболяването. След това ходих при нея за скалпа, защото ми беше много зле. Пак беше свързано със заболяването. Сега съм много добре за щастие.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 19, 2008, 20:57:55 »

ох, като сте я отворили тая тема....
някой може ли да препоръча добър дерматолог в София..

Имам само два месеца до сватбата, а не мога да ходя на козметик (действа ми много зле), не мога да ползвам каква да е козметика и вече ме е страх да си купувам почистващи гелове, кремове и маски...
В медицинска академия и Военна болница има добри дерматолози.Аз лично съм с блестящи впечатления от д-р Мирослава Кадурина от Военна болница.. Bravo
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 19, 2008, 22:16:01 »

pleasure, имаш ли някакви по-подробни координати, че точно утре (в сряда) ще ходя до ВМА, та да си запиша час, ако имат. Много благодаря.
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #6 -: март 18, 2008, 21:17:12 »

Мисля,че една хомеопатична терапия,с гранулки на Боирон ще оправи нещата.
Иначе бих ти препоръчала да си миеш гърба сутрин и вечер с това,което миеш лицето си или пяната за лице на Nеutrogena 2 в 1(аз с нея се миех,на лицето ми не действаше добре,но ми изчисти гърба,след като родих Виктор бях в същото положение като теб).След като го измиеш може да накараш някой(предполагам няма да можеш сама) гърба с Zinerit или Talacin T (Те и за лице са много добри).А ако ти останат пигментни петна,може и "Скинорен" да си вземеш да ги избели.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 20, 2008, 12:49:53 »

Здравейте   girl_wink имам една рецепта за акне, която е доста добра. Всеки, който я е изпробвал е останал доволен. Отивате в аптеката и си купувате следните медикаменти: силицилов спирт 1% (препоръчителен 1%, тъй като от 2% много изсушава кожата huhhuh.gif), хлорнитромицин и сулфатизол (едното е прахче, а др. е на капсули). Смесват се по следния начин: в силициловия спирт се исипват 1/2 от прахчето (на око се преценява) и 5 от капсулите. Ако имате повече акне го ползвайте сутрин и вечер и го разтръсквайте добре преди употреба.  good Наистина има ефект, но трябва постоянство.   Дано да съм била полезна Bravo
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 26, 2008, 14:27:12 »

Моля ви мацки давайте съвет!!!
Имам 5 месеца до сватбата а ме мъчи едно акне и то по гърба girl_impossible
как ще си облека хубавата рокля без да ме е срам Плачещо момиче
Пробвала съм какви ли не глупости и нищо не помага 100 процента sad
Имал ли е някой подобен проблем
помагайте!!!!!
Мила имам същия проблем гърба ми е ужасен,а лицето ми е супер гладко :girl_impossible:незнам за теб но аз ще пробвам рецептата на фиама.Какво ли не съм пробвала та на пилинк та мазилки и временно изчезват и после пак се появяват,а преди бала какъв зор ядох майка ми и една лекарка с една хавлиена кърпа ми запарват гърба с отвара от лайка и смрадлика след като се отпушат порите слагаха крем Каро/за бръснене/ и после едно стискане и почистване и на черните пъпки и на другите и така малко се поизчистих и после пак.Надявам се това лекарство да поизчезнат даже заради пъпките ще съм с пусната коса
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 13, 2008, 11:44:59 »

Мила имам същия проблем гърба ми е ужасен,а лицето ми е супер гладко :girl_impossible:незнам за теб но аз ще пробвам рецептата на фиама.Какво ли не съм пробвала та на пилинк та мазилки и временно изчезват и после пак се появяват,а преди бала какъв зор ядох майка ми и една лекарка с една хавлиена кърпа ми запарват гърба с отвара от лайка и смрадлика след като се отпушат порите слагаха крем Каро/за бръснене/ и после едно стискане и почистване и на черните пъпки и на другите и така малко се поизчистих и после пак.Надявам се това лекарство да поизчезнат даже заради пъпките ще съм с пусната коса

Мила, направи ли си сместа? Чудно ми е как е подействало?  pardon
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #10 -: май 13, 2008, 12:09:46 »

аз потвърждавам че сместа на фиамма действа аз от скоро я ползвам забърка ми я козметичката и само за няколко дена кожата ми стана като на бебе а преди това винаги бях пъпчасала друго което съм чувала че има ефект е почистване с кислород трябва да се прави веднъж месечно след 3-4 процедури няма и следа от пъпки
Активен
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 13, 2008, 13:01:49 »

Аз съм имала проблем с акне: и за лице мога да препоръчам няколко неща, но ако говорим за гръб: АКНЕ АУТ - български продукт - струва някъде 8, 9 лева. Много бързо действа, след като започнете да се мажете просто старите пъпки завехват, а нови не се появяват! smile Препоръчвам го само за гръб, тъй като ми се струва, че изсушава малко кожата и не е толкова подходящ за нежната кожа на лицето.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 28, 2008, 12:20:35 »

Здравейте момичета аз все още си ходя с пъпчиците pardon
Тази рецепта звучи добре но аз не съм си д БГ и не мога да си набавя всичко необходимо  sad- тука и за хапчета за глава ти искат рецепта  sad crazy
Така че давайте още дъвети моля ви  sad
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 04, 2008, 12:17:05 »

Здравейте момичета аз все още си ходя с пъпчиците pardon
Тази рецепта звучи добре но аз не съм си д БГ и не мога да си набавя всичко необходимо  sad- тука и за хапчета за глава ти искат рецепта  sad crazy
Така че давайте още дъвети моля ви  sad

Ако пъпчиците са акне по добре отиди на кожен , защото може да ги възпалиш с продукти , които не се препоръчват за акне. Ако ти е по мазна кожата , защото обикновено пъпчиците излизат на по мазна кожа. Можеш да си вземеш на Кларанс water purify one steo cleanser за почистване на грима и едновременно и тонизира. Или трите съпки на Клиник , но не трябва да имаш пъпки с гной защото може да се разранят т.к. тяхната козметика е малко по агресивна. иначе Клиник има специална серия за Акне. Есте Лалдер имат нещо като серум невероятен казва се Идеалист той е за по мазна кожа свива порите кожата ти става като стъкло ако имаш възможност си го вземи невероятен е, аз си взех малка разсвасовка 30 мл 98 лв в чужбиба нисля , че е някъде там цената 
Моята кожа е мазна и съм забелязала ако не е почистена добре ми излизат пъпки ползвам НА Кларанс почиставащата вода която едновремено и тонизира после се намазвам с идиалист и отгоре си слагам дневната грижа на ла Прери със защита 15 .
Най добре отиди в някой магазин да ти направят консултация защото момичета най добре знаят какво да ти предложат като видят и кожата ти.
Аз съм много доволна от Бюти зон магазините в София , и за щастие чух и , че във варна ще отварят такъв.
Така , че успех със разкрасяването
« Последна редакция: юни 04, 2008, 16:32:40 от maria_lakova » Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 04, 2008, 15:00:58 »

Майче, наистина по-добре отиди на дерматолог!!!
Иначе за първа помощ си вземи или Зинерит или Далацин Т, те са антибиотици за акне, аз ги ползвам дълги години като ги редувам и си взиамам и Имекс, които е оцветен тетрациклин, също много помага, с цвят на кожата е, но не го ползвай през деня, защото ако се излагаш на слънце с него, може да се получи леко оцветяване на кожата, което се измива със кисл сапун, или така пише в листовката, ама аз нито съм се оцветявала, нито пък знам какво е кисел сапун!?!?!? Както и да е, казват, че временно пупките от гърба се премахват и със солариум, ама мисля, че после ще стане двойно по-зле! NO
Другото е да си купиш Пенатен за бебешко дупе, той също ми е помагал в критични ситуации, но което и да избереш, бъди постоянна и най-важното отиди на лекар! good Wink blum
Активен
elizabethu
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #15 -: юли 17, 2008, 08:46:12 »

ползвала ли си продуктите на доктор Мурад, те имат специална серия за акне.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 25, 2008, 08:46:22 »

Простете невежеството ми, а кой е доктор мурад??? blush
Активен
elizabethu
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #17 -: юли 26, 2008, 09:40:42 »

това е козметична линия, известна е в Америка, тук е слабо позната.
Основно има продукти за акне и целулит, има и книга за целулита, но е само на англииски, няма я на български.
В сайта на Сефора има инфо за него на англииски език, в Ягодка може да се поръчат продуктите му .

Тук има инфо на български език за него и продуктите му:
http://euro-woman.net/murad.html
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 26, 2008, 15:45:15 »

Аз ползвам ето тази козметика и съм страшно доволна. Особено Deep Green Peel мога да препоръчам ,защото наистина освежава и изглажда кожата.


http://euro-woman.net/Juice_beauty.htm

А това е тук е линк към официалния им сайт.
http://www.juicebeauty.com
Активен
elizabethu
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #19 -: юли 27, 2008, 08:13:34 »

Здравейте, интересува ме тази козметика  Juice beauty като е от изцяло натурални продукти дали не се разваля бързо и дали трябва да се държи в хладилник
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 27, 2008, 17:29:22 »

 Не се разваля, тъй като има етерични масла, които предпазват от разваляне, освен това се държи на тъмно, да няма пряка слънчева светлина.
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #21 -: януари 20, 2009, 14:46:16 »

Не се разваля, тъй като има етерични масла, които предпазват от разваляне, освен това се държи на тъмно, да няма пряка слънчева светлина.

и аз съм на това мнение
Активен
sissa
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #22 -: февруари 02, 2009, 19:05:46 »

още утре ще опитам рецептата на фиамма smile


Активен
dsimka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #23 -: юни 20, 2009, 12:59:31 »

http://www.acne-bg.com

може пък да ви е полезно
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 19, 2009, 08:40:47 »

A някой да знае лек за премахане на белези останали от акне?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 19, 2009, 08:54:36 »

A някой да знае лек за премахане на белези останали от акне?

Препоръчвам ти мехлемчето Медикасол. Аз него ползвам и съм доволна...
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 19, 2009, 11:33:09 »

Може ли без рецепта да си го взема, или задължително да посетя дерматолог? Мерси за отговора Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 21, 2009, 17:29:15 »

Ами да ти кажа сега незнам как е. Питай най-добре в аптеката. Аз от 4 месеца не съм си купувала, преди си го вземах без рецепта - директно от аптеката, но сега нали наложиха някакви ограничения и не съм сигурна дали точно него го продават свободно.
Най-добре пробвай първо в аптеката и ако ти откажат - тогава отиди на лекар. Но смятам, че ще можеш да си го купиш свободно!
Стискам палци и като го купиш и ползваш малко пиши какъв е резултата.

Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 29, 2009, 15:18:09 »

аз ползван Garnier Pure 3 в 1 и съм много доволна, изчисти ми старите гадории от лицето и пречи на новите да се появят  Bravo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 29, 2009, 15:54:45 »

аз ползван Garnier Pure 3 в 1 и съм много доволна, изчисти ми старите гадории от лицето и пречи на новите да се появят  Bravo
И аз го ползвах, лицето ми се чувстваше много свежо но започна да ми пари на лицето и ставаше червено и го спрях NO
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 29, 2009, 16:01:04 »

За белезите и аз да се включа, понеже имах много петна и се чопля и можете да си представите и си направих еин пилинг с киселина (не и помня името) . Кожата на лицето ми се избели за няколко дни и отдолу си беше една доста по - добра кожа. Мисля скоро да отида да повторя процедурата. До колкото знам тази услуга се предлага на много места, но аз си я направих в клиника за лазерна епилация Марвена в София.
Дано да съм полезна!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 02, 2009, 08:29:00 »

Моята козметичка ми предлага да ми направи такъв химически пилинг, но  нещо не ми вдъхва доверие...Тази процедура не е ли доста остаряла вече?! Няма ли странични ефекти....
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 02, 2009, 12:23:21 »

Моята козметичка ми предлага да ми направи такъв химически пилинг, но  нещо не ми вдъхва доверие...Тази процедура не е ли доста остаряла вече?! Няма ли странични ефекти....

и при мен беше така, но се отказах точно заради евентуални странични ефекти. макар че приятелката ми си прави наскоро и уж нямаше нежелани неща... незнам. може би си зависи до самата кожа  pardon
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 02, 2009, 12:41:13 »

Моята я правиха в клиника а не при козметик. Не че е нещо сложно, но все пак ми беше за първи път и изобщо не знаех какво представлява, но бях готов ана всичко за да си подобря вида за свтбата. Иначе те мажат с киселината и то почва да ти щипе и да мине му слагат крем, който явно обезврежда киселината и спира да ти пари. В зависимост от това колко е силна концентрацията на киселината и колко време стои на лицето се получава различна дълбочина на изгарянето. При мен среднодълбоко и на 2-я ден почнах да се люспя и за 1 седмица премина smile
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines