Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 05:43:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 181119 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: септември 03, 2007, 21:06:04 »

Хей сладуранки мои,много ме разчувствате като така се вълнувате за мен! girl_in_love
didi_vla1983 искам да ти кажа,а и питай Клео например,че и аз бях в такова отчаяние....мислих,че никой няма да се погрижи за мен и започнах сама да си организирам партито просто за да се запознаят по между си тия,които не се познават...обаче вече дори нямах сили!Толкова е изтощително последната седмица-две!И хоп-изненадка!И макар и моите приятелки да бяха разконспирирани до някъде пак беше супер приятно някой да се погрижи за мен,а и после и прибраха и измиха....Но имай предвид,че ако не беше колежката ми от университета и аз нямаше да имам парти,макар и кумицата ми да има да ми връща от миналата година!Но какво да се прави!Важното е на самата сватба да е весело,пък партито каквото стане! DANCE
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: септември 04, 2007, 09:20:40 »

Ами какво да ти кажа мила, нито една от моите приятелки не е такава, че да обича да прави изненади или изобщо да се интересува така трескаво с нещата около моята сватба - 2 от тях живеят в София, кумата ми се премести ж Бургас и има бебе на 1 год. и изобщо не виждам кой ще се замисли изобщо за това.. cray Просто си ги познавам, но ми е все тая вече...От всичко съм се отчаяла, нищо не е както аз искам - и роклята и бижутата и ресторанта....Направо не ми се ходи на тая сватба!Няма да имам настроение при положение колко е гадно всичко и неми харесва..... cray cray cray
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: септември 04, 2007, 09:38:28 »

Ами какво да ти кажа мила, нито една от моите приятелки не е такава, че да обича да прави изненади или изобщо да се интересува така трескаво с нещата около моята сватба - 2 от тях живеят в София, кумата ми се премести ж Бургас и има бебе на 1 год. и изобщо не виждам кой ще се замисли изобщо за това.. cray Просто си ги познавам, но ми е все тая вече...От всичко съм се отчаяла, нищо не е както аз искам - и роклята и бижутата и ресторанта....Направо не ми се ходи на тая сватба!Няма да имам настроение при положение колко е гадно всичко и неми харесва..... cray cray cray



 girl_impossible Oh my ... girl_impossible Лелее Трябва да се съберем да те спасим от тези негативни мисли! Може би ще се отклоня от темата, но моля модераторите за извинение-сличаят е спешен!!
Адашке, моля те не така! Какви са тези черни настроения които се опитват да те разтроят? Я кажи да ги преборим! Давай ще помагаме с каквото можем! Важното е да си доволна, на всеки проблем има начин за разрешение! Както една приятелка каза "Ма Диде, ако не е облечен в РОЛМАН, няма ли да му кажеш "ДА"?" Та сега и аз да перефразирам-да не би ако нямаш парти изненада или вобще парти няма да кажеш "ДА" на човека когото обичаш?! nea Бабите ни все момински партита са имали! laugh Така че по ведро, много важно че няма да е изненада, направи си го ти! Покани който искаш, пък и било то само 1-2 приятелки! pardon не количеството а качеството прави едно нещо красиво, незабравимо и запомнящо се. Моята кума когато се жениха съвсем ипровизирано в 6 ни каза-айде ще излизаме довечера. И то само защото на младоженеца му бяха организирали ергенско парти, и за да не седи сама в къщи...хайде 3-4 момичета в едно заведение-пихме по 1 и се прибрахме.  pardon
Така че  good сложи си  Love girl и си  Blush !
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: септември 04, 2007, 10:09:05 »

бе депресии много ва моля laugh искам само позитивно мислене и Диди е права че каот няма изненада кво няма да се омъжиш ли?я стига нали знаеш направи си го ти ако искаш да ти е дебел врата tease не го приемай буквално.избърши сълзите настрой се позитивно и си направи сама партито :DANCE:както си мечтаеш и го искаш и с една приятелка и с 2 да си пак ще ви е супер весело.успех и да не чувам че си тъжна beating beating
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: септември 04, 2007, 10:13:21 »

Благодаря ти мила за думите и ведрото настроение, което се опитваш да ми вдъхнеш,но наистина съм в голяма депресия,огромна! И изобщо моминското парти честно казано ми е последния проблем вече - да, накрая ще извикам някои да излезе с мен.Но изобщо не ми харесва роклята ми как стана и как ми стои и бижутата също не ми харесват и са неподходащи, но бях принудена бързо да си избера нещо щото свекървата беш решила да са от нея и все ми казваше :"Тук харесах,там харесах, ела да видим" и не ме остави на спокойствие и ми писна и си купих което и да е за да ме остави на мира! И ето сега резултата  cray
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: септември 04, 2007, 10:14:03 »

Извинявам се, че се отклонявам от темата...
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: септември 04, 2007, 10:22:00 »

Миличка толкова съжелявам,че се чувстваш така....Но те разбирам напълно!За това не искам да ти казвам колко е важно само доброто настроение!Малко те познавам,но определено знам,че си момиче със стил и съм сигурна,че ако нещо не ти харесва как ти стои си способна да изпаднеш в депресия...Аз съм същата и изкарах просто чист късмет,че открих,това което търси и поне за вида си съм спокойна.ОБАЧЕ имай предвид,че наистина всяка булка е хубава и единствена и знай,че за всички тио ще си прекрасна както и да изглеждаш(а аз съм сигурна,че ще си страхотна!).А и миличка-на хубавите хора всичко им стои! yahoo
Да ти кажа мила и аз имах подобен проблем с бижутата-тъкмо си търсих нещо опредеелено и свекито ми купила бижута Сваровски...Верно страхотни са,скъпи са,но......не ми се връзват с тоалета!И направо ми призля!Та си купих накрая сама гривна и опбеци,които си харесах и са си точно това,което харесвам,а за да не обидя и Свекито нейните бижута ще си ги сложа утре на подписването :girl_wink:Та мила няма ли как да измислим нещо такова и за теб?
Усмихни ни се пиленце-всичко щ се нареди,ще видиш! give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: септември 04, 2007, 10:53:46 »

Благодаря ти миличко за думите.Знам че всеки ще казва, че съм прекрасна, но аз като не се чувствам добре и с тая рокля дето ме описва..само седнала ще стоя в ресторанта, а преди това ще се чувствам адски неловко!Ами незнам вече....и аз искам други бижута, но нейните незнам кога ще ги сложа...Не,че не са хубави, но не са това, което исках и не подхождат на роклята....Просто ще оставя накрая всичко както е, а настроението ако дойде, добре ще е.Незнам!
Благодаря ви за подкрепата на всички!!!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #443 -: септември 04, 2007, 21:53:35 »

Тонита сладка видя ли сега че и теб успяха да те изненадат и да ти организират парти с всевъзможни сладки закачки и подаръчета DANCE DANCE DANCE Аз като казвам че ще те изненадат и ще си изкарате супер трябва да ми вярваш!!!Много ми е смешно за ключа  laugh
И ти сладка и мила didi_vla1983 не се отчайвай изобщо- никога не можеш да бъдеш сигурна че няма да ти организират изненада в последния момент, така че сладка мисли позитивно. А и да не ти организират- звънни на няколко приятелки и просто си излезте вечерта и си изкарайте страхотно  girl_in_love kiss2 girl_in_love Моите ми казаха, че ако не сме били с кумата да го организираме от по рано, те щели да се правят до последния ден на незаинтересовани. И в петък вечер щели да дойдат всички неочаквано вкъщи, да ме сварят по домашно облекло и да си ме изведат на едно заведение на морето- така че сладка не се отчайвай.
А за моето парти, аз писах но в моята темичка и сега ще ви го копна тук- на който му е интересно да чете  give_rose
Мацки горещо ама горещо препоръчвам на всяка една от вас да има моминско парти- просто думата страхотно е слабо ама много слабо определение за това което се случи снощи   Милички партито беше невероятно- дано вашите бъдат поне 10 пъти по страхотни от моето- а тогава повярвайте ми не може да си представите колко невероятно трябва да бъде   
Първо бяхме на Феличе- ресторант на плажа и след това на диско пак на плажа- на дискотека Паша. Имаше много малко хора но си изкарахме невероятно- страшно готина музика, супер персонал, цяла вечер естествено поздрави от диджея за моминското парти и танци танци танци и ни валя дъждец ама той спря бързо де    И най голямата изненада която се случи съвсем ама съвсем случайно беше просто върха !!! Като пуснаха една много секси и еротична песен и гледам един стол и един момък като ме метна- ама то бяха танци то беше чудо!!! Накъде ли не ме въртя и обръща, направо беше страшен танца както си му е реда, вдига ме краката на врата и т.н.   Човека беше много готин и мил, пожела си ми много любов,здраве и щастие, да си имам 3 дечица- каза ми че ще имам близнаци и да му се обадя като родя да му кажа че е бил прав- ама милото незнае за близнаците   Говорихме си наколко пъти с него и беше много свестен, остана да танцува с нас и с едната ми приятелка се залюбиха нещо  Оказа се че пича    си работи в диското като сервитьор, а същата вечер почивал, но преди е работил като танцьор. И управителят на дискотеката му казал- тука има булка- искам от тебе да я забавляваш и цяла вечер да си на нейно разположение   И много се смях като ми го каза това ама беше много свестен и готин де-и страшно ама страшно много се забавлявах докато танцувахме. Аз дето не исках такива работи и бях сигурна че няма да ми харесат. Но то стана случайно и спонтанно  без организация и стана супер!!!!!!!!!!! След това отидохме на друго диско и пак танци и се прибрах в 6 сутринта а в 10 бяха на маникюр и сега съм 
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: септември 05, 2007, 11:23:26 »

veselushko права си миличка, нищо не се знае до последния момент!Аз реших да направя моминското си парти заедно с колежките си,които са около 10-ина момичета и знам, че с тях много ще се забавлявам!А те и без това няма да има възможност и д те да присъстват на сватбата, защото всичките ни колеги заедно с тези на милото са около 30 човека и няма възможност за още толкова хора!Така, че своеобразно ще си отпразнувам и с тях и зна, че ще е весело!
Много е било забавно твоето парти!!!Просто страхотно!Пожелавам го на всички! yahoo yahoo yahoo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: септември 19, 2007, 00:36:46 »

Аз много искам моминско парти но приятелките ми са в Бургас, а тук в София имам познати и колежки, но доколкото ги познавам, ще кажат ами сега.... това -онова... и ще си бъда без моминско парти cray
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: октомври 01, 2007, 12:46:35 »

Миличка сега като прочетох за проблема ти и си мисля,че би могла и сама да си спретнеш нещо,но не за другите,щом не са ти толкова близки,а сама за себе си!Запиши си час за масаж,козметик и каквото там ти хрумне-хем ще се поглезиш и ще релаксираш,а няма да правиш парти по задължение и да харчиш пари и да си уморена после!А ги дай за себе си-направи си предсватбен подарък!Мисля,че и аз бих постъпила така,ако не ми бяха организирали на мен партито...повярвай ми няма никак да съжеляваш!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: октомври 01, 2007, 12:59:00 »

Съгласна съм с tonitta .Вместо да правиш парти на което няма да ти е весело по добър вариант е да си подариш предсватбен подарък.Моята кума така направи,цял ден преди сватбата беше на козметик,масаж,фризьор и всичко каквото се сетиш.Мисля че ще се чувстваш по-добре след дълъг релаксиращ ден,отколкото с махмурлук и парти за което съжаляваш good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: октомври 01, 2007, 21:40:37 »

аз моминско парти няма да имам cray :'(няма кога все съм на пустата работа а и кумата също :'(дори по телефона н есе чуваме  :cray:и така миличко аз бях толкова ентусиазирана така убедена и сигурно но ето няма да имам моминско парти  cray :'(нищо де поне каот съм на работа няма да мисля какво не мога да направя и да се ядосвам cray cray
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: октомври 01, 2007, 21:53:57 »

 good Mилички идеята ви е страхотна - Благодаря Ви  girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines