Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 05:32:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 181117 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: август 20, 2007, 22:11:22 »

Да,много ми е мъчно,защото покрай сватбата разбрахме,че и много хора ни завиждат,за това че вече 8г. сме си заедно и сме щастливи,а сега и сватба,явно много им дойде на някои "приятели".А аз все съм на среща нали?
Мила...ех..много е вероятно и да е така, някой хора наистина не могат да понесат щастието на други...направо...грозна работа.... shok.....но за съжаление е реалност и са толкова малко хората, които са ценни...че май са единици.... Girl_sing
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: август 20, 2007, 22:14:01 »

не обичам завистниците никога не съм завиждала и няма и да го направя това поражда злоба и е адски грозно cray но аз съм убедена че всичко ще се нареди и ще си имате вашите партита защото ги заслужавате и имате нужда от почивка и разтоварване DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: август 20, 2007, 22:32:57 »

Още веднъж ви благодаря момичета!Наистина ме поуспокоихте!Поне има на кой да споделя чувствата си,понеже не искам да натоварвам милото,но виждам,че и на него му е мъчно.Той пък съвсем не може да се надява на изобретателност от страна на мъжката половина.Като гледам как минаха няколко ергенски преди време-хапване и пийване и после по леглата-че какво му е различното?И ако с тоя "ергенски" живот ще се раздели,мисля,че няма да има нищо против!
А по повод приятелите и завистта, някой беше казал,че е по-трудно да споделиш с някого щастието, отколкото тъгата...явно наистина е така! Mad girl
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #348 -: август 21, 2007, 13:37:06 »

А по повод приятелите и завистта, някой беше казал,че е по-трудно да споделиш с някого щастието, отколкото тъгата...явно наистина е така! Mad girl
tonitta, за съжаление много вярна мисъл.. аз мога да напиша роман по този въпрос, ако това е успокоение.  Макар да се отклонявам малко от темата, искам да ти кажа от опит, че ако отстраниш псевдоприятелите по-добре ще се чувстваш- това е негативна енергия, която трови всичко. Ако наистина е така и не ти отвръщат със същото, направи си изводите и тегли чертата за тази хора.. тези отношения са взаимни cray  Но все пак и аз мисля, че в у нас хората чакат да ги покани виновника за тържеството, аз просто запазих места в един бар и това е- не съм се занимавала с нищо друго, по-лесно ми е отколкото да им разменям телефоните (защото моите приятелки се познават само чрез мен) и т.н.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: август 21, 2007, 13:47:48 »

Мисля, като омъжим и prin4ipessa да спретнем едно парти- за нея и мен ще е следсватбено, а за останалите мацки, които ще се присъединят ще е моминско... yahoo yahoo yahooтъкмо да няма разочаровани от не достатъчно активни и изобретателни приятели...  yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: август 21, 2007, 14:02:46 от pleasure » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: август 21, 2007, 13:54:29 »

pleasure това е страхотна идея! Ще си направим едно форумско следсватбено/моминско парти заедно с другите омъжени и неомъжени форумки! Ще бъде супеееееееееер!  yahoo Само да се върна и почваме да се организираме, ок? Има ли и други желаещи? (Май това обаче ще трябва да го обсъдим в темичката за срещите  blush ). Какво ще кажат модераторите?
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: август 21, 2007, 13:58:25 »

Още веднъж ви благодаря момичета!Мисля си,че май най-добре беше да си се съберем всички бъдещи булки от форума и да си се повеселим на воля.Хем всички ще сме в едно и също предсватбено настроение,което останалите ни приятелки все пак не могат да почувстват!Представяте ли си колко добре бихме си прекарали! Bravo DANCE 8PНо за жалост май няма как да стане...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: август 21, 2007, 13:59:15 »

Има ли и други желаещи? (Май това обаче ще трябва да го обсъдим в темичката за срещите  blush ). Какво ще кажат модераторите?
Аз също съм нямала моминско парти и ще се радвам да имам следсватбено заедно с вас  yahoo
А относно темата...май наистина е по-добре да не разводняваме тази  pardon
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: август 22, 2007, 15:11:09 »

И аз съм за  yahoo yahoo yahoo Варненки да казват кога и да се организираме!!!!!!!!! DANCE
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #354 -: август 22, 2007, 15:51:57 »

нашите ще са в петък smile надявам се да не се засечем по дискотеките smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: август 22, 2007, 19:03:26 »

Хехе..абе то лошо няма... *YAHOO*Само да не се засечете докато сте във "фаза" и гледате ей така.... Oh my ... Oh my ... Oh my ... на изненадите на приятелите Ви....... laugh laugh laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: август 22, 2007, 20:25:51 »

аз мисля че до един момент е хубаво да сте поотделно нали затова си е ергенска и моминска вечер а в по късните(малките)часое може да си спретнете едно купонче всички така ще стане предсватбено парти ето нещо ново измизлихме laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: август 22, 2007, 20:37:43 »

И аз съм на това мнение.Освен това мисля,че това е идеалният вариант да се запознаят всички,ако има такива,които не се познават още.Така ще е по-весело на сватбата после,а и дай Боже да имаме и общи спомени от тия купончета! girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: август 22, 2007, 20:45:28 »

И аз съм на това мнение.Освен това мисля,че това е идеалният вариант да се запознаят всички,ако има такива,които не се познават още.Така ще е по-весело на сватбата после,а и дай Боже да имаме и общи спомени от тия купончета! girl_wink
мила а с твоето пари какво стана мисля те от както те "прочетох" така разочарована give_rose имат ли развитие нещата ако не тея твоите хора аз ще дойда да ги напляскам beating така да ми те разстройват амахаа
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: август 22, 2007, 21:00:31 »

Ами душичко няма никакво развитие, но вашата подкрепа ме поуспокуи и реших да не се ядосвам.Хем искам да се надявам,че в крайна сметка ще бъда приятно изненадана,хем ме е страх да не се разочаровам за пореден път...Сега гледаме да се виждаме само с позитивни хора и да се радваме,че имаме и такива близки,за да не ни се помрачава повече настропението.А и днес ходих да ми коригират роклята и толкова се харесах и със сандалите и чантата дето съм си ги купила,че ми се оправи настроението.Много съм щастлива,че си намерих такава рокля yahoo girl_in_love
Още веднъж ти благодаря за загрижеността! give_rose Dance
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines