Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 09:03:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 178673 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: август 20, 2007, 20:17:51 »

А при мен май се очертава да няма моминско парти  cray  Моите приятелки се оказаха много несериозни и така не успяха нищо да организират!  Mad girl  А аз толкова се надявах и очаквах, даже тоалет и обувки си купих специално за случая...  Cray
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #331 -: август 20, 2007, 20:21:22 »

prin4ipessa, има още достатъчно време за едно моминско парти преди сватбата. Даже няма нужда да се подготвя нещо предварително. Събирате се една вечер и отивате на танци, на вечеря, или на двете--ей така импровизирано. Пак ще е весело--най-важна е компанията!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: август 20, 2007, 20:36:18 »

А при мен май се очертава да няма моминско парти  cray  Моите приятелки се оказаха много несериозни и така не успяха нищо да организират!  Mad girl  А аз толкова се надявах и очаквах, даже тоалет и обувки си купих специално за случая...  Cray
ЕХ...ПРИНЦЕСО и при мен беше така....angry приятелките вместо да се стегнат и да организират нещо, чакаха аз да им организирам забавление...мноооого ми беше гадно...абсолютно несериозна работа. И милото за да ме успокои ми каза, че след сватбата ще си свалим пръстените  laugh и една вечер ще ходим някъде да се разбием...хехе tease Сега като прочетох се присетих за този "нерадостен" момент с моминското парти...и е време да се позадействаме.... pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: август 20, 2007, 21:04:51 »

миличка не се притеснявай убедена съм че са намислили нещо и го пазят в тайна danceg а ако ли не има още време хайде организирай ти така ще стане както ти си го искаш не се притеснявай мила @}->--ако не бях на работа с удоволствие аз бих ти го организирала blum
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: август 20, 2007, 21:07:19 »

миличка не се притеснявай убедена съм че са намислили нещо и го пазят в тайна danceg а ако ли не има още време хайде организирай ти така ще стане както ти си го искаш не се притеснявай мила @}->--ако не бях на работа с удоволствие аз бих ти го организирала blum

Ех, щях да се зарадвам ако ми организираш, ама то не остана време... карай! Може да си направя следсватбено парти  laugh Благодаря и на Диди и Зоя, че ме успокоявате! Щеше да е хубаво ако се бяхме хванали форумките и да отидем заедно на диско, ама...айде може след като се върна!  smile girl_wink
« Последна редакция: август 20, 2007, 21:09:24 от prin4ipessa » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: август 20, 2007, 21:17:12 »

Момичета и при мен е същата работа :'(Много ми е тъжно,че никой не се сеща за мен,а като знам миналата година на кумицата ми какво парти й спретнах,а тя сега се ослушва,а се знаем от деца!Толкова ми е мъчно и унизително като слушам хората какви изненади имат,а аз сама ще си го правя и то има някои познати толкова несириозни,че 100% и ще закъснеят...Днес едната ми приятелка спомена,че тя щяла да го орагнизира,защото булките не си правят партитата сами,ама малко ми е странно как ще стане като е от съседно градче и ходи на еработа,а и има проблеми...Но поне има желание момичето.А кумата ми е от друг град и никой не познава....абе катастрофа Cray
Но стига съм ви хленчила!
Успех и на вас момичета! good
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #336 -: август 20, 2007, 21:22:31 »

А при мен май се очертава да няма моминско парти  cray  Моите приятелки се оказаха много несериозни и така не успяха нищо да организират!  Mad girl  А аз толкова се надявах и очаквах, даже тоалет и обувки си купих специално за случая...  Cray
Мила, защо чакаш от тях да дойде инициативата (освен ако не сте се разбрали те да го организират). Това е чисто американска традиция шаферките да организират парти- изненада, но ние не сме свикнали друг да поема инициатива, за нещо което е свързано с теб. Не мисля че да ви забравили, а може би те чакат да ги поканите..Даже е по-добре сама да избереш мястото, хората, начина и да им кажеш кога да се явят. Аз когато съм била канена винаги е от булката, а сега проблема ми е че август е много гаден месец за купони и повечето барове са в ремонт, а и хората са по почивки, но уточнихме кога са в София и аз ги събирам първо у едната шаферка (е тя ми помага много) спокойно да обсъдим това онова  ;)и после бар.. CHEERS
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: август 20, 2007, 21:24:55 »

ама разбира се нали знаете защо на вълка му е дебел врата *THUMBS*ако сам не си свършиш работата си обречен хубаво е да има изненада и така нататък но не е болка за умиране ако сам си организираш нещата пак ще е весело и пак ще се съберете и ще си спретнете дамско парти.не се отчайвайте мили дами а вземете нещата в свои ръце air_kiss
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #338 -: август 20, 2007, 21:26:15 »

Мацки спокойно- те и моите приятелки чакат някой да им оранизира нещо Girl_sing Аз им казвам хайде изненадайте ме нещо, така се прави, а те- ами какво искаш да те изнендаваме???? Е аз ли трябва да им кажа- на тях това им изглежда странно- иначе много си ги обичам и се разбираме, обаче никаква инициатива  Girl_hide Може би и вашите приятелки както и моите просто не са свикнали че те би трябвало да организират нещо за булката- но всичко се научава с времето good Е поне кумата ми поде организацията- както беше казала- и в събота обсъждахме варианти- така че живот и здраве има надежда  DANCE
Мацки какво правите- не мога да си публикувам отговора много пишете  blum Bravo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: август 20, 2007, 21:30:27 »

Аз не съм много съгласна,защото целта на това парти малко или много е да се поглези булката и да й се помогне да се отпусне преди сватбата,а така ако ние си го спретнем какво става-двойна работа.Организация на по-малка сватба :mad_girl:А и на всеки му е приятно да разбере,че е обичан и че някой мисли за него...Аз как организирах парти?И ми беше кеф!Аз пак мога да кажа кой искам да присъства и да ме подпитат за заведение,но не им пречи да приготвят някоя друга изненада нали?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #340 -: август 20, 2007, 21:35:48 »

Тези момински и ергенски партита се оказват цяло мъчилище за приятелите на доста бъдещи младоженци. Някои въобще не се сещат, други с голямо неудоволствие подхващат въпроса, а то не е кой знае колко трудно. Всичко се организира с 2, най-много 3 телефонни обаждания, а и има толкова различни варианти за добро прекарване. Аз заради едно моминско парти изгубих първата си кума, 1 месец преди сватбата, която беше заявила пред всички, че няма никакво намерение да организира каквото и да било (да не добавям, че не си предложи услугите за абсолютно нищо по подготовката на сватбата, а се представяше за добра приятелка). Ех, намери се друга истинска приятелка, която спаси положението за моминското парти, а след това и като кума на сватбата. Сега като гледам на много други момичета им е тъжно, че няма да имат моминско парти, защото приятелите им не се сещат да организират една последна вечер за бъдещата булка като госпожица преди сватбата. А то не е нищо повече от няколко прекрасни часа прекарани заедно с приятели и на тяхно място с удоволствие бих подарила на някого тези мигове!

Щеше да е хубаво ако се бяхме хванали форумките и да отидем заедно на диско, ама...айде може след като се върна!  smile girl_wink

Ако бях наблизо, с голяма радост бих се присъединила към партито, prin4ipessa!  DANCE DANCE
« Последна редакция: август 20, 2007, 21:38:15 от didibaby » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: август 20, 2007, 21:39:01 »

аз съм съгласна тонита но проблема е че ако не се сетят(коеот е много неприятно наистина)може малко да ги подканим нали така..подхвърли на кумата и тя ако е дивичка по душа ела и гледай какво става.моята е такава но е мнгоо разсеяна милата и не знам какво ще я правя
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: август 20, 2007, 21:46:10 »

Ами Клео моята кума е от друг град и не познава никой тук,а и си имат проблеми с покупката на един апартамент,което пак не е оправдание и при голямо желание пак може да го организира,но....Абе обидно ми е,може би защото напоследък много се разочаровах от хората около мен.Ние винаги посрещаме гости,организираме празници,правим подаръци......,а нас кучета ни яли,особено в този важен за нас миг.И покрай тия партита става направо организация на една голяма сватба и на още две по-малки!Вместо да си отдъхнем и да се успокоим,че имаме добри приятели....Съжелявам,но ми е много тъжно cray cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: август 20, 2007, 21:57:37 »

мила права си и е напълно нормално да ти е кофти и да ти е тъжно разбирам те и аз съм се чувствала така е не за моминско парти но за други неща!!!и аз си мисля че накрая нещо такова ще се получи и с мен.така разбираш че приятелите всъщност ако не се сетят за теб в този момент тогава кой...абе кой ти каза че са ти приятели аджеба!!!много ми е мъчно като ви слушам колко сте се натъжили милички cray
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: август 20, 2007, 22:07:11 »

Да,много ми е мъчно,защото покрай сватбата разбрахме,че и много хора ни завиждат,за това че вече 8г. сме си заедно и сме щастливи,а сега и сватба,явно много им дойде на някои "приятели".А аз все съм на среща нали?И там някои от момчетата все са в любовни дилеми и все ги утешаваме и после като си намерят гадже и все го водят на вилата.И ние слагаме и вдигаме маси.....а сега,я ни вижте!
Боже дано да греша и докато се оплаквам някой да мисли за нас и да ни изненадат накрая,че да се разкаям пред вас!Но много се съмнявам.Скоро ще ви пиша какво е станало всъщност Cray
Съжелявам за лошото настроение!Вие сте истински приятелки-дори не се познаваме лично с повечето,а как ме успокоявате само! kiss2
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines