Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 02:59:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 181109 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #240 -: юни 20, 2007, 16:05:02 »

диде много сте сладки с тези коронки:)ти ли си с червенката блузка?! smile

Да, Маслинка, аз съм в червеното, с булото на главата (което не се вижда особено от малката снимка).

Пожелавам ти да си изкараш едно незабравимо и много весело моминско парти, било то само с момчета или момичета!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 20, 2007, 21:55:28 »

didibaby кажи какво пише на коронките на останалите? Моляяя те!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #242 -: юни 20, 2007, 22:20:02 »

didibaby кажи какво пише на коронките на останалите? Моляяя те!

Дидка, на коронките на момичетата не пишеше нищо, понеже освен шаферките имаше няколко приятелки, които са поканени на сватбата, но нямат официално участие.

Но като идея, ако ти харесват този тип коронки, можеш да напишеш на всяка по някой закачлив надпис отличителен за всяко момиче.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 21, 2007, 12:39:35 »

за моето парти кумата май не се сеща засега  pardon а и кумът нещо е позанемарил партито на "мъж ми", но ще я видим тази работа  beating  blum blum blum като нищо ще се разминем с партитата  Girl_sing
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 25, 2007, 12:26:44 »

за моето парти кумата май не се сеща засега  pardon а и кумът нещо е позанемарил партито на "мъж ми", но ще я видим тази работа  beating  blum blum blum като нищо ще се разминем с партитата  Girl_sing
да и при нас е така, но аз разчитам изцяло на сестра ми - 100% съм сигурна че ще организира всичко перфектно DANCE
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 27, 2007, 17:42:51 »

моята кума нищо не ми казва по бъпроса с организацията на ергенското парти  Girl_sing  но не се и съмнявам че ще има такова  DANCE  като ги познавам добре моите приятелки.... едва ли ще ме оставят без парти.
Активен
Elfitta
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #246 -: юли 18, 2007, 21:48:00 »

Здравейте всички,

време е да подготвям моминското си парти, дайте ми идеи, споделете. Как мина вашето, имахте ли изобщо, кого поканихте, къде го направихте, наехте ли стрийптизьор, какви подаръци получихте и съответно - подарихте?
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 24, 2007, 15:20:35 »

Искам да ви разкажа за моето моминско парти.
То беше две седмици преди сватбата. Бях запазила за 22 и 23 юни три стаи в един хотел на морето - в Св. Влас съвсем на плажа. Никой не знаеше къде ще сме точно - само аз. Дори и младоженеца не знаеше blum blum blum
Тръгнахме от София на 22-ри сутринта с две коли. Пътувахме спокойно, спирахме да почиваме, да пием кафе - изобщо превърнахме пътуването в едно малко парти. Пристигнахме след обяда и хоп на плажа - излежавахме се, смеехме се и приятелките ми на всички около нас раздрънкаха, че сме на моминско парти и че аз съм булката give_rose
Всички момчета наоколо се изредиха да ме разубеждават да не се омъжвам - беше много забавно. Bravo Bravo Bravo
Вечерта отидохме до Слънчев Бряг и се забавлявахме много (няма да ви засипвам с подробности smile smile
На другия ден имах изненада от сватбената ми агентка - "разходка с лодка". smile Беше наела  една яхта и прекарахме в морето целия следобяд (обядвахме, пекохме се, слушахме музика - беше страхотно).
Вечерта беше официалното ми моминско парти. Имахме запазени места в Брилянтин на Сънчев Бряг. Щуряхме до сутринта. Отидохме на плажа с по една бутилка мин. вода и по един сандвич и закусвайки посрещнахме изгрева. В неделя направо не ни се тръгваше. Обещахме си веднъж годишно да го правим независимо дали мъжете ни или приятелите имат против. Бяхме се разчувствали.
Е това е.

Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 24, 2007, 15:25:46 »

Radost мисля че това е мечтаното моминско парти good Bravo yahoo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 24, 2007, 15:28:21 »

оле, направо е било вълнуващо!!!!!!! а както върви аз ще се размина с моето  End приятелките ми са в чужбина и ще си дойдат чак четвърък петък преди сватбата!!!!! е аз пък нали ще си имам 2 дена сватба, предполагам нещата ще се компенсират!!!! girl_in_love
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юли 24, 2007, 15:44:05 »

за съжаление ние нямахме партита но не съжалявам после щеше да има ти какво прави снощи ...........
майтапя се ако имате възможност направете го
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юли 28, 2007, 16:17:21 »

Radost било страхотно!Дано това , което сте си обещали за всяка година да го повтаряте наистина бъде така!!! Bravo Bravo Bravo
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 30, 2007, 14:39:08 »

Radost било страхотно!Дано това , което сте си обещали за всяка година да го повтаряте наистина бъде така!!! Bravo Bravo Bravo

Знаеш ли, наистина ми се иска да го направим. И мисля, че с малко организация ще стане.  Bravo Юни, още преди разгара на сезона.   yahoo Може да увелича приятелките.  Girl_hide
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 30, 2007, 14:40:10 »

И още нещо. Ще пусна снимки от моминското, веднага щом си ги кача в офиса.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юли 31, 2007, 10:31:31 »

 yahoo    yahoo без да искам разбрах че сестра ми ми организира моминско парти  yahoo мисля че за 11.08 Party time
ехааа нямам търпение
 hurrah singer drum violin Elvis
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines