Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:15:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 175554 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #495 -: ноември 06, 2007, 19:43:51 »

Катитка мила страхотна организаторка си- приеми моите поздравления  Bravo Bravo give_rose Било е страшен купон и да ти кажа твоята приятелка трябва да е безумно щастлива и благодарна че има такава приятелка до себе си  yahoo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #496 -: ноември 07, 2007, 09:54:47 »

veselyshko благодаря ти за милите думи  give_rose Наистина е страхотно да видиш, че си направил някого щастлив  yahoo  а за мен, в личен аспект, беше още по-хубаво да получа "потупване по рамото"  blush за мен това си е цяло признание  Wink

Понеже в нашата женска компанийка съм си организаторчето по всякакви поводи, с девойките се смяхме много като ме питаха "Катюш, а твоeто парти кой ще организира"  laugh еее ..... аз ще разчитам все пак да ме изненадат  blush
« Последна редакция: ноември 07, 2007, 10:23:44 от Katitka » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: ноември 07, 2007, 10:21:03 »

Мила ми Katitka и аз искам да изкажа възхищението си от теб!Смело мога да заявя,че ти си приятелка-мечта! :bravo:Къде беше за моето парти?Направо страшно ме е яд, че не го организира ти!Много си сладка и лъчезарна и рядко се намират такива хора,които се спускат така емоционално и с всички сили за някой друг!
Тъй като аз нямах такова щуро моминско парти,а и някои булки тук във Варна даже въобще са си нямали,та.....решихме да си направим следсватбено парти и да си купонясваме на воля! *YAHOO*Така че дано скоро ви се похвалим с нашето бурно не моминско,а госпожинско парти laugh
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: ноември 07, 2007, 10:23:44 »

Мила Катитка,ти за твоето парти не се притеснявай!Като му дойде времето може ние от форума и твоите приятелки да сформираме нещо заедно!!!Само си представи какво шоу ще бъде!!! tease yahoo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #499 -: ноември 07, 2007, 10:32:39 »

хе хе хе хееее  pullpigtails Hide2 Деска, би било страхотно  yahoo както знаете, ще е някъде през 2009-та лятото pleasantry но аз ще съм си тук и ще ви кажа като наближи датата ....

tonitta, благодаря ти и на теб за хубавите думи  give_rose
А идеята ти е супер за Госпожинско парти !!!!  Нали маше и една идея за парти със сватбените рокли, може и тагава да се видим всички на национално парти ....  girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: ноември 07, 2007, 10:33:37 »

даааа госпожинско със сватбени рокли и младежи по хавлии laugh laugh laugh
Активен
Tanche
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #501 -: ноември 07, 2007, 13:30:04 »

И мъж ми не е имал ергенско парти.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #502 -: ноември 07, 2007, 14:46:49 »

Tanche, а ти имаше ли моминско парти???? Разкажи ни   girl_wink
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #503 -: декември 12, 2007, 20:41:19 »

Аз цяла година мрънках на кумата ми ,че трябва просто да имам моминско парти,но без стриптизьори (страх ме е,ама много истерично и истински ме е страх -не ми се смейте!).
И една седмица преди сватбата още никакви планове не бяха направени ,а всички девойки мрънкаха "айде бе,кога ще е моминското" и стига толкова!
А аз не исках да бъде нощта преди сватбата защото ....е всички знаем защо!
И така на деня се организира всичко,но аз се включих много активно ,защото проблемът беше ,че всичките ми приятелки са от различни компании и се познават ,ама бегло.
Но беше страхотно -ретро парти в "Накрая на вселената" и макар и да нямаше голи мъже ,то всички останали мъже се изредиха през нашата маса да се радват на толкова "моми" накуп  Wink
Със сестра ми си изревахме очите на една много спец. песен-този момент ще го помня цял живот  cray  Абе беше много,много силно като изживяване -и всичките ми приятелки от всичките етапи на живота ми....  chee chee chee  -незабравимо!
Заслужава си момичета,каквото и да си говориме за почивка преди Деня си заслужава!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: февруари 16, 2008, 18:57:17 »

Новата тема е ето ТУК!  good
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines