Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:13:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 177017 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: октомври 17, 2007, 21:31:58 »

Вероника, ако искаш, можем да ти спретнем нещо по форумски  DANCE DANCE DANCE ще се получи импровизирано хубаво  danceg danceg danceg  аз поне съм ЗА  good
Ей, че идейка  DANCE
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: октомври 18, 2007, 10:53:30 »

Понеже kleo_20 е публикувала разказ за моминското си парти в темата за нейната сватба, ще го копирам и тук, който не го е прочел да се забавалява!  good

ето ме и мен *YAHOO*росна росна китка laugh както каза шефа ми сутринта
започвам разказа:бях се изнервила на ента степен и притеснила кумата готви нещо звъни на милото да и каже кой номер е блока абе бях кълбо от нерви!!и бях инструктирана като ми клипне да тръгвам към мястото на срещата чакам чакам нищо брей P-(и към 22.50 ето ти го на еврейския смс(клипчето де) и тръгвами аха да затворя варатата и да се метна на асансьора и от ъгъла изкачат моите мили друки начело с кумата и крещат "изненада"  yahoo и кумата с един огромен букет много красив и останалите с по един балон blush леле много са ми мили  air_kiss и тръгваме ние като аз съответно не знам на къде...тук малко ще спестя защото една приятелка яде в kfc..
и аз не знам къде отиваме въртят ме сучат ме и къде къде (в планета на гарибалди са открили нов клуб за мъжки стриптийз) и къде мислите ме заведоха барабар петко с мъжете та там :laugh:и влизаме ние много хубава музика всичко как си требе
та питате имало ли е гол мъ нееее умаше 10 голи мъже :laugh:та полицаи та пожарникари и всеки при мен естествено нали съм вип  yahoo "айде булка в неделя всичко свършва" та ме въртяха кълчи кълки наляво надясно беше страхотноо yahoo DANCE danceg не мислете че вашето момиче посрами форума само в началото бяах леко така притеснена blush blush ама после взе че ми хареса и айдееее
много беше хубаво (имаше един пич от стар академи ако сте гледали Деян жокера та това мамче как танцува той е главния на групата нео бойс или нещо такова)момичета беше незабравино преживяване толкова емоции не бях изживявала отдавна неее никога!!!моята кума  есладур и половина и мнбого и благодаря з атова което направи за мен!имах нужда определено!!на всяка която и предстои НЕ ГО ПРОПУСКАЙТЕЕЕ *YAHOO*и аз малко бях предубедена но вече съм твърдо за моминското парти!разпускате от стреса покрай сватбата!!нужно си е определено *THUMBS*относно снимките-от притеснение какво ще ми с еслучи забравих апарата но кумата има на телефона си няколко компромата"мира пипа коремче мира пипа дупе мира пипа гръбче laugh laugh"така че ще покажа смао д ами ги прати DANCE и ето сега отново съм на работа не наспала се но доволна и днес ми е последен ден преди отпуската и никакъв зор няма да си давам!!след снощи съм и в невъзможност
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: октомври 18, 2007, 11:23:27 »

Ейййй kleo_20 колко добре си е изкарала вечерта Bravo
Браво на нейната кума че й е спретнала такава изненада tease
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #483 -: октомври 18, 2007, 11:47:06 »

Страхотна изненада са ти спретнали Клео  yahoo yahoo  yahoo браво и на кумата, такива хора трябва повече да има, инициативни и креативни  good да ни правят щастливи  DANCE DANCE DANCE Ще чакаме снимчиците с нетърпение  blum Скоро и аз ще разказвам какви ще ги надробим за моята приятелка  Wink   
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: октомври 20, 2007, 15:07:22 »

Въййййй ЖЕСТОКО  Oh my ...  Bravo страхотно, невероятно, забавно
Браво на кумата на Клео, как не съм го прочела аз това  crazy къде съм била пак  shok
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #485 -: ноември 06, 2007, 12:29:52 »

Момичета, време е да дам отчет и благодарности за моминското парти на моята приятелка, което организирах за 2-ри ноември. Offtopic Първо, искам да кажа, че се регистрирах в този форум именно заради нейната сватба и най-вече заради моминското парти, което ми възложи като организация и покрай шаферската рокля, която толкова неистово търсех и вече е факт!!!!! Една регистрация, а колко приятни емоции покрай нея намерих тук, със вас  girl_in_love но да не се отпелсвам повече от темата  Offtopic

Благодарности на Тонитка за Приятелския договор, който ми сподели и на Клео, която ме запали за избора на зеведение!!!!! Момичета, много ви благодаря  god god god

И така, да започвам ...  smile Никога не забравям колко е важно като правиш изненада на някой, да я направиш точно за него! Моята приятелка много обича Графа и може би именно това беше предопределящо за избора на ден за моминско парти - денят, в който той имаше концерт в София. Това беше първият й подарък от нас. Изпратихме й покана за денят и часът на старта на нейното парти. /Поканата, както и много други неща, можете да видите в галерията ми/ Една от девойките я чакаше в уречения час и на уреченото място и я заведе в НДК, където беше концерта и разбрах, че тя се е просълзила и също, че е пяла и снимала през цялото време  blush много се радвам за което  blush Наистина е била щастлива, а какво по-хубаво от това  smile След концерта трябваше нашето момиче да ни я доведе до заведението на Графа, където е празнувала и Клео. А ние преди това се бяхме събрали с другите 10 момичета и бяхме украсили нашето сепаре с балони и бяхме сложили един надпис над него, който гласеше "Като доброто старо време, когато нямахме мъже!" Всички бяхме с розови ангелски ореолчета  chee На входа бъхме залепили един кулаж от снимки с нея и нас, всичките й приятелки, с надпис "Silvia's nignt". И така, очаквайки бъдещата младоженка и наздравица след наздравица, получихме дългоочаквания сингал, че са на входа .... Там я чакахме с конфети, свирки и фотоапарат за да запаметим хубавия миг на изненада  Wink До сепарето я съпроводихме така - свиркайки и обсипвайки я с конфети  chee А там я очаквахме всички мадами и партито започна  DANCE DANCE DANCE Сложихме й една лента като на МИС с надпис "Почти омъжена" за открояване сред нас ..... и в следващия момент излезнаха онези ми ти знойни младежи с напращелите тела и да ви кажа, паднаха всякъкви задръжки и всички бяхме по тях и те по нас  laugh laugh laugh Снимките говорят сами .....  blush

Бяхме разделили изненадите така, че да са на интервали и с DJ-я ги обявявахме подобаващо  danceg danceg Първо, обявихме, че има един договор за съгласуване и трябва младоженкатака да го прегледа незабавно /тя е юрист/. Много се зарадва като видя Приятелския договор  DANCE Тони, мерси още веднъж  Flower

После й поднесохме торта с форма на сърце /тя ни е много романтична, за това такава тортичка/ и надпис "Попътен вятър в морето на любовта и не ни забравяй!" Тортичката си я хапнахме после, беше много вкусна  Torte

И за финал и подарихме комплект бельо - нощничка от много нежен сатен и дантелка и връхно наметалце, всичко в цвят праскова. Много красив комплект наистина  girl_in_love в неин стил разбира се и DJ-я я накара да си го облече веднага  .....  laugh

Всичко друго беше купоооооооооннннннннн
 DANCE DANCE danceg danceg dance dance Party time Party time Dance2 Dance2
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #486 -: ноември 06, 2007, 12:30:50 »

Сори за дългия пост, но исках всичко да разкажа  blush и само малко търпение, сега качвам снимките в галерията .......
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: ноември 06, 2007, 14:55:55 »

Katitka браво на теб и всички други организаторки Bravo,направи ли се сте страхотно парти,направо божествено  good
« Последна редакция: ноември 06, 2007, 15:37:56 от maslinka » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #488 -: ноември 06, 2007, 15:00:24 »

Опс .... само да не обръкаме нещата, това горе е за друго парти разказче  good На мен ми се събраха две в два последователни дни и това горе е за моя дългогодишна приятелка ....  blush

Дано не съм подвела още някой ..... Иначе на Верчето партито също си беше върха  DANCE DANCE DANCE но там организацията беше съвсем друга  blush 
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: ноември 06, 2007, 15:19:50 »

'знойни младежи с напращели тела" laugh laugh laugh ама и аз по-добре не можех да го кажа!!аз гледах снимкииии по хавлии без хавлии по мянюта без  laugh laugh :laugh:суперрррр
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: ноември 06, 2007, 16:41:11 »

Кате,много сладки снимки!!! :girl_in_love:Поздравления за организацията на партито!!!Всяка бъдеца булка може да мечтае за такива приятелки и такова парти!!! give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #491 -: ноември 06, 2007, 16:48:52 »

Готово!!!! Качих още малко, но да си знаете, че съм качила "по-лекия" вариант от снимките, че имаше едни нещааааааа .... не са за показване  blush
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: ноември 06, 2007, 17:04:51 »

Олеле Катееее!!! blush blush blush blush blush
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #493 -: ноември 06, 2007, 17:43:54 »

Не е лошо, нали  tease
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: ноември 06, 2007, 18:17:37 »

Не е лошо, нали  tease
Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines