Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:20:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 188915 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 16, 2007, 12:45:15 »

Ох,това за морето много ми хареса!!! good :DANCE:Обьче незнам аз как мога да го осъществя!!! Girl_sing
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #136 -: март 16, 2007, 16:15:14 »

Ох,това за морето много ми хареса!!! good :DANCE:Обьче незнам аз как мога да го осъществя!!! Girl_sing

Десиславка, ами организираш няколко близки приятелки, и може само за един уикенд да отскочите до морето. Не трябва да е цяла почивка. Важно е прекарването на quality time с приятелките преди сватбата!
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #137 -: март 18, 2007, 23:55:48 »

ами ако приятеля ми и бъдещ мой мъж не иска да има ергенско парти,това значи ли че аз трябва да се откажа от моето моминско? Dance
Не мисля Oh my ...
Защото има и такава вероятност...
Приятелите му все казват че щели да подготвят нещо,но аз на тези хора има нямам доверие за нищо,те могат да се организират да гледат мач у нас,а какво остава за парти в реномиран клуб напр. crazy
Така че ако той няма парти,затова аз нямам никаква вина,и ня бива да се отказвам от моето нали???
Приятелките ми много ще се обидят ако откажа dance
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 19, 2007, 00:05:07 »

Хей шом си отганизирала нещата и вече си говорила с приятелките си - действай.Няма да е същото ако той не направи ергенско парти,но избора си е негов.Друго ми хрумна че може ти да му организираш нещо и да го подхвърлиш на приятелите му Wink
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 19, 2007, 20:05:15 »

Естествено,че трябва да имаш моминско парти,дори и той да няма! Dance
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 31, 2007, 16:58:05 »

Естествено,че трябва да имаш моминско парти,дори и той да няма! Dance
ами да разбирасе трябва да има
веселба с приятелките  yahoo danceg CHEERS
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 18, 2007, 17:35:15 »

И аз съм ЗА моминското и ергенско парти. Според мен тези партита се организират без участието на младоженците (или поне не дейно и явно). Поради тази причина имам някакво предчувствие, че аз ще си остана без моминско парти  pardon но за сметка на това съм решила дейно да се намеся в организацията на ергенското (разбира се тайно) за да не забравят някои важни детайли и подробности (например стриптизьорка).
Ние в общи линии сме непрекъснато заедно и в малкото случаи в които се е налагало да излизаме самостоятелно, излизането приключва много набързо след около 100 телефонни разговора от рода на "Как си? Какво правиш сега?" и т.н.  blush (предимно от негова страна) и поради тази причина съм решила да се постарая максимално, да си изкара интересно и вълнуващо "неговата" вечер.
Колкото до това кога да се правят въпросните партита - аз съм за една седмица преди сватбата, но всичко зависи от хората, които ще присъстват и това кога има "удобен ден" за цялата компания.

П.С. в този ред на мисли, ако някой може да сподели нещо повече около организацията на ергенското парти.....  blush
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #142 -: април 18, 2007, 18:52:57 »

На мен кумата ми заяви, че трябва да съм напълно свободна на определен уикенд месец преди сватбата... също ми поиска списък с адресите на най-близките ми приятелки... други подробности не са ми дадени  Girl_hide 
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #143 -: април 18, 2007, 21:45:25 »

На мен кумата ми заяви, че трябва да съм напълно свободна на определен уикенд месец преди сватбата... също ми поиска списък с адресите на най-близките ми приятелки... други подробности не са ми дадени  Girl_hide 
 
блазе ти
на мен нищо не ми казват :girlhide:скоро правихме репетиция за моминското парти pardon
Момичета според вас къде трябва да се състои въпросното събитие - вкъщи или някъде навън,на клуб например?
Защото аз живея в малък град и повечето хора знаят че се омъжвам и ще ми бъде неприятно да ме наблюдават как се забавлявам на партито :hysteric:Някак си...няма да ми е комфортно  girl_impossible
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #144 -: април 18, 2007, 21:53:01 »

junglegirl, ако имате възможност, можете да проведете моминското парти в съседен град, край морето, или където и да е. Ако те притеснява, че всички ще любопитстват в града, от който си, според мен е най-добре да отидете на друго място. Друг вариант е да си организирате едно парти по женски в къщата на някоя приятелка--с разни коктейлчета, маникюри, педикюри и други такива процедури.  :good_luck:Има много варианти.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 18, 2007, 21:54:56 »

Момичета според вас къде трябва да се състои въпросното събитие - вкъщи или някъде навън,на клуб например?
Защото аз живея в малък град и повечето хора знаят че се омъжвам и ще ми бъде неприятно да ме наблюдават как се забавлявам на партито :hysteric:Някак си...няма да ми е комфортно  girl_impossible
Аз смятам,че трябва да е на клубче някъде good
А това за малкия град...ооо,познато ми е!Преди о/о 4 години спретнахме моминско парти на една приятелка,решихме да е в близък град-първо на ресторантче,после в такова клубче...обаче  и мъжете решили в същият град,в друго заведение.Е,явно са ни мислили през цялото време(самички в чужд град,кой знае в каква среда girl_impossible ),защото по средата на вечерта се изтресоха в нашето заведение,където ние весело по женски си празнувахме...с това,разбира се,приключи моминското ни парти tease
junglegirl^84,ако ще се чувстваш по-удобно не виждам пречка и да си го направите на домашно good

Опс,явно с didibaby сме написали едно и също по едно и също време give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 19, 2007, 10:07:52 »

И аз мисля моето парти да бъде някъде на клубче!!! :danceg:Някакси ми се струва по-добре!!!Само дето още не съм решила къде!!! =]А що се отнася до ергенското парти....там не ми дават и дума да продумам!!!Заявиха ми да се занимавам с моите неща pleasantry....и честно да ви кажа смятам точно това да направя!!! Curtsey
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 23, 2007, 16:15:46 »

Аз нямам нищо против моят бъдещ съпруг (как звучи само  DANCE) да има ергенско парти. Аз лично не искам много, много, но добре че е кумата да организира всико  girl_wink.
Така искаме - не искаме ще имаме партита, при това - изненада!!! girl_in_love
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 24, 2007, 10:22:42 »

И аз съм за Мойто да има парти! При нас той ще се събере с приятели на ресторан4е, аз ще се събера с приятелки в друго ресторан4е и после на дискотека и така двете групи4ки ще се срещнем и съберем там и ще стане много хубаво и купонджийско  Party time danceg
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 27, 2007, 11:22:05 »

Понеже не видях такава тема pleasantry, реших да обобщим мнения и предложения по въпроса Wink
Кажете ходили ли сте скоро на такова парти, къде са подходящите места за провеждане, идеи за изненада на булката ...и т.н..... girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines