Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:56:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на църквата?!  (Прочетена 22441 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 26, 2006, 17:58:34 »

Катедралата е страхотна / не дразня никого/ и във Велико Търново.Там духът е невероятен.Добре че избрахме Велико Търново пред Стара Загора. yahoo
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #31 -: октомври 27, 2006, 09:17:28 »

Някой може ли да посочи примерни цени на украса за църква?

Ще ходим на сватба на адвоката ни и обсъждайки някои детаили с него останах изумена от цените тук (Гърция)......за украсата в църквата се отделя средно около 1000 / 1500 евро  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Това определено е ГОЛЯМА СУМА!!!



Ами аз някъде писах, че на моята приятелка и излезе 150 лв. с една софийска фирма. Обаче беше жестоко! Всичко беше потънало в сатен и цветя. Но разбира се, всичко беше под наем. Но сега гледам снимките и още хлипам.... Много готино беше, а аз бих дала мило и драго да разбера веднага датата ми догодина Плачещо момиче hysteric Толкова красив ден е сватбения...! look
Активен
irena_romeo2002
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #32 -: ноември 03, 2006, 12:07:53 »

Да ви кажа аз отначало имах огромно желание да украсяваме църквата, но всички около мен ми казаха, че е по- добре да не го правим защото Катедрарата във Варна си е красива сама по себе си и настина беше невероятно имаше цветя и имаше златни пилончета на пътеката, по която вървяхме.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 03, 2006, 20:32:03 »

Да ви кажа аз отначало имах огромно желание да украсяваме църквата, но всички около мен ми казаха, че е по- добре да не го правим защото Катедрарата във Варна си е красива сама по себе си и настина беше невероятно имаше цветя и имаше златни пилончета на пътеката, по която вървяхме.

Хубавички сте :hiphip:И аз мисля да минем без украса,църквата си е достатъчно красива и така!
Активен
nev4e
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #34 -: декември 06, 2006, 23:39:41 »

аз също искам да си украся църквата, но още не съм питала дали мога, като попитам ще ти кажа, но определено съм и съгласна, че не всичко е подходящо като балони например изключено или прекалено много пайети и панделки.
аз искам само цветя и само бели и да не са прекалено много просто малко цветя, за да църквата по-различна от всеки друг ден


Моля, пишете САМО на кирилица!!! beating
« Последна редакция: декември 07, 2006, 20:26:17 от Bulechka_TS » Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 08, 2007, 21:40:18 »

аз също искам да си украся църквата, но още не съм питала дали мога, като попитам ще ти кажа, но определено съм и съгласна, че не всичко е подходящо като балони например изключено или прекалено много пайети и панделки.
аз искам само цветя и само бели и да не са прекалено много просто малко цветя, за да църквата по-различна от всеки друг ден


Моля, пишете САМО на кирилица!!! beating

Съгласна съм с теб!!!!На мен също ми предстои църковен брак, но в католическа църква и се притеснявам за украсата!!Искам само стойки с цветя и нищо повече
Можете те ли да ми дадете линк за идеи???
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #36 -: април 08, 2007, 23:37:36 »

desito07, първо трябва да се допиташ до свещеника къде е разрешено да се поставят цветя--в нашия случай в католическата църква не позволяват да се слагат цветя на олтара, затова сме се спрели на колони с цветя от двете страни на олтара, както и големи панделки в бяло и сребристо на пейките в църквата.


* church.jpg (71.96 KB, 450x358 - видяно 461 пъти.)

* churchdecor2.jpg (43.27 KB, 300x225 - видяно 667 пъти.)

* churchdecor3.jpg (76.86 KB, 480x360 - видяно 475 пъти.)

* churchdecor4.jpg (75.21 KB, 480x360 - видяно 464 пъти.)
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 09, 2007, 14:22:56 »

desito07, първо трябва да се допиташ до свещеника къде е разрешено да се поставят цветя--в нашия случай в католическата църква не позволяват да се слагат цветя на олтара, затова сме се спрели на колони с цветя от двете страни на олтара, както и големи панделки в бяло и сребристо на пейките в църквата.

didibaby страхотна си!!! yahoo *YAHOO*Много стилни украси!!Аз до колкото знам на олтара не се слага нищо, защото там се извършва евхаристията и мястото е свято!!За това мисля да сложим само стойки отстрани, тя и църквата е малка и не искам да претрупвам с украсата и да затруднявам гостите
Вече попитах в агенцията и от там ми обещаха да ми осигурят украса  yahoo yahoo yahoo ,просто ми се искаше да видя някакви предложения за да няма изненади, а и ако мога с нещо да допълня това от агенцията

Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 16, 2008, 15:24:07 »

Чудя се дали тази украса не може да си я направя сама? crazy
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines