Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:24:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183598 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: октомври 30, 2007, 10:50:27 »

Аз нали имам проблем зверски с косопада и сега ползвам продуктите на Ducray за косопад, но иначе съм ползвала много неща пт професионалната серия на Лореал, аз съм доволна, но са ми казвали, че не трябва да се прекалява с употребата им в домашна обстановка, защото все пак са професионални! Но и шапмоаните и спрейовете и серумите и лаковете за коса, всичко им е хубаво, но да, трябва да е според типа ти коса, фризиорката ми казва, че много често имаме проблеми с косата, защото не използваме правилната козметика...Желая ти успех и прекрасна коса!!! Wink blum
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: октомври 30, 2007, 10:54:04 »

BaBy, мила ти не намери ли онези ампули? аз вече почти свършвам опаковката и май наистина ми намаля косопада smile
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: октомври 30, 2007, 19:29:17 »

Mи аз нали отидих на дерматолог и тя ми каза на Дюкрей продуктите да използвам сега и се мажа с един лосион направен в аптека, който тя ми изписа, засега нямам ефект много голям, ама си ги купих вече и като ги свърша ще си взема тези, за които ти ми каза, намерих дистрибутора за София и се свързах с тях, така че знам откъде да си ги купя!!! Bravo Bravo Bravo DANCE
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #333 -: ноември 03, 2007, 12:48:36 »

Взех си шампоан и балсам на Клоран и ми дадоха брошурка с техните продукти.Имат интересни неща и дори и бебешка серия, а също и ампули за косопад / по-горе някой имаше такъв проблем/.Като мине малко време ще споделя впечатленията си.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #334 -: ноември 03, 2007, 15:09:56 »

Ама никой ли не си мие косата  girl_wink

 laugh laugh Е, случва се от време на време laugh
Сега по-сериозно smile
Аз се мия в момента с шампоан на Eucerin, този за чувствителен скалп - много съм доволна good good good
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #335 -: ноември 03, 2007, 20:51:09 »

аз използвам една маска за коса с плацента и костен мозък на испанска фирма и нищо друго не ми подхранва косата толкова добре особено с комбинации от бадемово масло става цялостна грижа и съм много доволна но понеже косата свиква редувам опаковка балсам гарние, опаковка маска. Колкото до косопада като и дойде сезона и нищо не помага  hysteric / изключвам болесните състояния разбира се/
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #336 -: ноември 04, 2007, 00:30:26 »

аз използвам една маска за коса с плацента и костен мозък ....

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...
nori, ти сериозно ли? shok shok Костен мозък на какво животно? shok

Между другото бях чела някъде, че имало много скъп крем от сперма на някакво животно (забравих какво точно) и действал много добре crazy angry angry Явно е практика да се използват такива неща pleasantry
Горките животинки shok
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #337 -: ноември 04, 2007, 18:37:48 »

аз използвам една маска за коса с плацента и костен мозък ....

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...
nori, ти сериозно ли? shok shok Костен мозък на какво животно? shok

Между другото бях чела някъде, че имало много скъп крем от сперма на някакво животно (забравих какво точно) и действал много добре crazy angry angry Явно е практика да се използват такива неща pleasantry
Горките животинки shok
ооо, въобще не знам на какво животно но плацентата си е тази която си я знаем  smile шегувам се разбира се
пише че са получени чрез химичен синтез и съставки от растителен произход, а ив съдържанието като чета само химия, а доколкото до спермата.. трябва да е много скъп продукт защото разходите за това са страшно скъпи т.е. искам да кажа че всичко е химия а не истинско иначе крема трябва да е около 500 лева  good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: ноември 04, 2007, 23:05:44 »

Момичета предложете добър шампоан и балсам за коса.Откакто спрях противозачатачните много бързо ми се омазнява и губи обем.
Има една марка продукти за коса-Biopoint,испански са,потърси ги и поразпитай за тях-изключително добри по всеобщо,вкл. и мое мнение.Освен обикновените типове ш-ни,балсами и маски има и за по-специфични нужди  good
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #339 -: ноември 06, 2007, 23:03:13 »

Аз нали имам проблем зверски с косопада и сега ползвам продуктите на Ducray за косопад, но иначе съм ползвала много неща пт професионалната серия на Лореал, аз съм доволна, но са ми казвали, че не трябва да се прекалява с употребата им в домашна обстановка, защото все пак са професионални! Но и шапмоаните и спрейовете и серумите и лаковете за коса, всичко им е хубаво, но да, трябва да е според типа ти коса, фризиорката ми казва, че много често имаме проблеми с косата, защото не използваме правилната козметика...Желая ти успех и прекрасна коса!!! Wink blum
BABY,това което,аз мога да ти препоръчам против косопада е "пантогар"! Това са витамини за коса и от личен опит ти казвам,че са супер! Преди една година толкова интензивно ми падаше косата,че и 80 годишната ми баба сигурно имаше повече коса на темето!Те се пият 3пъти дневно и е хубаво да направиш курс на лечение от 3 до 6 месеца! В началото е досадно  докато си изградиш навик да ги пиеш,а и аз бях ужасно припряна и исках да видя резултат веднага....... Колко съм плакала...аз си знам.....и милото! Той обаче ме насърчаваше да не се отказвам и да направя 6месечен курс! Към 3я месец вече почнах да виждам разликата! След 6ия месец ги спрях за три и след това пак направих 3 месечен курс! и смятам да продължа профилактично да ги пия така! Е, все още има какво още да се желае,но като си сравня снимки от сега и от преди година.....разликата е очевидна! Успех мила! give_rose
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #340 -: декември 02, 2007, 19:33:25 »

Милички, моля ви кажете ми нещо за кремовете на БИОДЕРМА blush? Струват ли си? Искам нещо ново да пробвам за моята ужасна кожа - суха, а по бузите чак се лющи angry angry

Или някаква друга марка, препоръчайте ми, защото вече кожата ми ще ме побъркааа shok
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: декември 06, 2007, 23:32:20 »

divna, мила, много ти благодаря за загрижеността, бях си ги взела, ама първо, че не си изградих навика и не ги пиех много редовно, а и се изнервих от бавното идване на резултата blush, ама сега пия , дпколкото и ги пия, де, на Дюкрей хапчета за косопад и като се науча да ги пия редовно ще се оправя, но при мен енщата са от стрес най-вече и след това от хормонален дисбаланс, затова трябва първо да се успокоя, след това да си подредя хормоните и накрая ще ми погнат и хапчетата и шапмоаните и ампулите, макар, че имам някакво подобрение след около месец използване на козметиката, или поне така си втълпявам good
isabel , аз използвам Биодерма, наистина няма да съжаляваш, имат страхотна серия като за теб! На LED също съм ползвала крема DUOSkin който е уникалаен, защото не само премахва лющенето на сухата кожа, ами и я успокоява и е страхотен, защото е овлажняващ крем, който се използва и зимата и лятото, за всички сезони, което е страхотно, защото иначе през зимата не се ползват хитратанти, за да не замръзне и се съсипе кожата good! На Авен също можеш да потърсиш, но важното е да не миеш кожата си със продукт който ти я изсушава и много да я овлажняваш дори вкъщи, парното и отоплението изобщо също много изсушават кожата! Стискам палци да намериш най-доброто! Wink
Активен
Bamby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #342 -: декември 19, 2007, 21:40:16 »

Глдам за шампоанчета си лафкате,и аз да се включа ползвам розовият на Елсев с кристалите вътре,много съм доволна,откакто са го пуснали само с него си мия косата
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: декември 19, 2007, 21:54:42 »

аз все за него си мисля ама ми се струва че си е най-обикновен шампоан
 Bamby на теб как ти действа,ства ли ти косата наистина бляскава
Активен
Bamby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #344 -: декември 20, 2007, 21:28:46 »

Да,бляскава  и я заглажда!
А да попитам,някакви отзиви за спиралата на Лореал Архитект?
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines