Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:25:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183581 пъти)
 
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: септември 29, 2007, 22:24:20 »

Аз също съм много доволна от термалната вода на Avene, както и от antirougeurs кремчето им, а и крем пудричката им good
А сега да ви кажа куклички, и специално към BaBy - моята фризьорката ми даде едни ампулки за косопад, за които твърди, че до четвъртата ампула щял да ми спре косопада - казват се BIO PROTEN  with Gossypium Herbacuum Seed Extract на FARCOM professional  са, засега само едничката съм си сложила, и не мога да кажа нищо, най-вероятно си втълпявам, но имам чувството, че маааалко понамаля, но ще ви кажа със сигурност след четвъртата smile Фризьорката твърди, че били по-добри от тези на Виши и на Лореал,а са и на доста добра цена  - 20 лв 12 ампулки good
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: септември 30, 2007, 15:53:38 »

АААААААААААА, мила, обичам те и твойта фризистка laugh обичам, кажи само откъде да ги купа, че при мене е тежко...вчера как съм плачкала като си свалях косицата няма да ви разправям... cray
Казвай къде ги има, по аптеки ли или по салони и отивам да ги взема!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 yahoo yahoo yahoo айде дано да има резултат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DANCE Yes danceg girl_in_love kiss2 kiss2 kiss2
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: септември 30, 2007, 20:14:17 »

Ами фризьорката ги поръчва от някакъв дистрибутор, те са някаква професионална серия до колкото разбрах, но предполагам, че ги има в тези специализираните магазини за професионални продукти за коса, но по-добре да ги поръчаш на твойта фризьорка примерно, тя ще ги знае най-вероятно.Ако не намериш, имам идея да поръчам аз на моята и да ти ги пратя good



P.S. Забравих да спомена, че ампулите по принцип се водят за растеж, а не за косопад, но били по-ефикасни от тези дето са си точно за косопад.
« Последна редакция: октомври 01, 2007, 11:48:43 от spirit » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #318 -: октомври 03, 2007, 13:02:41 »

 Speech Да се изкажа и аз по темата за козметиките  blush
Първо да ви питам някой ползвал ли е новия гел на Нивеа с кислород, дето го рекламират?Или крема? Защото имам спешна нужда от нов крем, но на Нивеа единственото, което съм ползвала /лосиони за тяло, кремове за лице, шампоани/ и ми е допаднало, беше един летен шампоан за блясък.Че от месец-два прекалявам с покупките и искам да си купя нещо по-приемливо като цена. crazy
Искам и да ви се оплача от VICHY grandpa- ползвам един антицелулитен серум, за 14-дневна терапия /изхвърча ми името от главата сега/-не струвааа, а цената му беше към 50лв. май. Затова моят опит в тееежката и неравна борба с целулита казва "Да!" само на антицелулитния гел на Avon- от 2 години го ползвам и съм страшно доволна. А пък по-миналата пролет като комбинирах с джогинг/всяка сутрин по 3 обиколки на стадиона Wink/ не можех да спра да се радвам на хубаво стегнато повдигнато безцелулитно дупе /и бедра/. dance Да похваля и спрея им за стягане, страхотно бързи резултати имах тази пролет.
Пак за целулита съм много доволна от една кал на Venus, аууу,пари и зачервява като за световно,ама после ставам една гладичкаа girl_in_love
И последно оплакване;)- крема за околоочен контур на Garnier- червеничкия..Stop-нещо-си. Никакъв ефект. nea
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #319 -: октомври 04, 2007, 05:26:38 »

Та нека да споделя резултатите и докъде стигнах с козметиката за моята ненормална кожа. Бях се навила да пробвам Проактив и миналата седмица попитах silverarrow дали е доволна, защото беше споменала, че го използва. Тя сподели, че е останала много доволна и аз си казах, че е време да направя нещо по въпроса, защото ми беше омръзнало да се събуждам всяка сутрин с нова пъпка на лицето. Вече използвам Проактив втора седмица и кожата ми се преобрази - още с първите няколко дни пъпките започнаха да се скриват и тенът на лицето ми значително се подобри. При това използвам серията само веднъж на ден (вечер), защото все още ме е страх, че ще ми изсуши кожата. Но резултатите са на лице - пъпките изчезнаха.  good Иначе през деня си използвам хидратантен крем и малко пудра и бронзатор.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #320 -: октомври 04, 2007, 08:44:34 »

Момичета,здравейте,до сега не съм писала тук.Преди няколко години и аз имах проблем с пъпките.Започнах да ходя редовно на почистване на лице при една козметичка.Първо всеки месец,после на два.Сега продължавам да ходя на 2-3 месеца независимо имам или нямам проблем.Салончето е едно квартално,нищо особено,но жената много ми помогна.В началото ми правеше едно лосионче с антибиотик,доста изсушаваше,но пъпките се скриха.Ако искате ще я попитам какво забърква
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #321 -: октомври 25, 2007, 12:46:16 »

Момичета предложете добър шампоан и балсам за коса.Откакто спрях противозачатачните много бързо ми се омазнява и губи обем.Мия я на два дена, но това е омагьосан кръг,колкото повече я миеш,толкова по бързо се омазнява.Навита съм да си взема и нещо по-скъпо ако трябва,може би някакъв медицинскил? Hmmm
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: октомври 25, 2007, 14:21:06 »

И аз като теб, нямам пупки, само когато редовно ходя на козметик, за6тото ми излизат едни подкожни и дълбоки, които не се виждат, само ги усе65там и ако не ги махне професионалист, набират и стажат  shok
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 25, 2007, 14:40:34 »

Първо към avva_stz , мила, защо ползваш червеното кремче на гарние, ти нямаш нужда от него, той е за жени в зряла възраст!!! Вземи си зеленото-Nutrisionist, то е за млада кожа, аз съм доволна от него!
А да подкрепя и останалите момичета-откакто отидох на дерматолог-лицето ми сияе, а като почнах и редовно-един път месечно на кознаетик, съм много доволна!!! Само дето направих тъпата грешка да отида на последното почистване три дни преди сватбата и на сватбата бях малко бушонче laugh
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #324 -: октомври 27, 2007, 16:24:51 »

Baby, ами 'щото си мислех, че е универсално, мила blush  blush  blush И защото кожата ми е много тънка и за 2 години много скоростно ми се образува "пачи крак" около очите. Явно трябва да полагам малко повече грижи за нея, и то не само около очите, но не съм си изградила навик  beating Забравям да слагам крем, а за пилинг маски и хидратиращи маски се сещам ЕВЕНТУАЛНО през уикенда  blush Скраб за лице-също 1 седмично, но и той е нож с 2 остриета за тънката ми гадна кожа cray
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 29, 2007, 01:16:27 »

Мила, не се притеснявай, има прекрасни продукти за кожата ти, но недей да слагаш в тази млада възраст тези тежки кремове за бръчки, защото ще пренаситиш кожата и после, когато вече си във възраст няма да са ефективни!!! Но съветвам най-добре да се посъветваш с дерматолог!!! Съвети се приемат от тях, а после козметиците са в помощ и подкрепа, но първо иди на дерматолог, той ще ти даде правилната козметика и съвети!!! Успех, мила и дано намериш най-подходящото за теб!!!!!!!!!!! good good good give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #326 -: октомври 29, 2007, 11:20:33 »

Някой ползвал ли е на Лореал професионалните шампоани.На мен ми ги препоръчаха и сега търся повече инфо
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #327 -: октомври 29, 2007, 16:13:25 »

Ама никой ли не си мие косата  girl_wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: октомври 29, 2007, 16:19:37 »

Мариана, от известно време започнах да си купувам шампоани само от фризьора си, които са малко по скъпи от тези по магазините, но пък са в по-голями опаковки (така, че даже май по-евтини ще излязат) но пък за качеството да не говорим- нямат си нищо общо. Купувала съм си и на Loreal пак от фризьорски салон миришат страхотно и са добри...ако са съобразени индивидуално за твоя тип коса, разбира се... Wink
« Последна редакция: октомври 30, 2007, 10:58:00 от pleasure » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #329 -: октомври 29, 2007, 16:21:59 »

Мариана, от известно време започнах да си купувам шампоани само от фризьора си, които са малко по скъпи от тези по магазините, но пък са в по-голями опаковки (така , че даже май по-евтини ще излязат)но пък за качеството да не говорим- нямат си нищо общо. Купувала съм си и на Loreal пак от фризцорски салон миришат страхотно и са добри...ако са съобразени индивидуално за твоя тип коса, разбира се... Wink
А,точно това питам good
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines