Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:32:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183635 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #300 -: септември 26, 2007, 11:47:16 »

То наистина не всяка козметика понася еднакво добре на всички  Girl_hide Всеки си е индивидуален и трябва да намери най-подходящото козметичн средство за себе си good Аз както писах преди съм много доволна от Garnier,но не бях особено очарована от 3-те стъпки на Clinique- така че всичко си е индивидуално good
Но наистина комбинацията с глина и мента  изчиства кожата страхотно без да омазнява- това са съставки за смесена кожа и би трябвало пъпките да се повлияят добре good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #301 -: септември 26, 2007, 14:08:38 »

аз си купих новият Garnier pur 3 в1 за лице, с глина и цинк много ми харесва след ползване лицето така се освежава май има и мента вътре !!! не е нужно да се ползва всеки ден ! доволна съм в сравнение със стария има голяма разлика !!!  smile
аз също съм с него от една седмица и много ми харесва
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #302 -: септември 26, 2007, 23:21:34 »

Май след хубавите емоции от сватбите ни, сега е време за проблеми с кожата.  Wink Аз съм още в момент на чудене какво да използвам за лицето. Тук има една серия Проактив, която е специално за акне, но съм чувала смесени отзиви за нея. Каквото и да е все ми се струва, че ще изсушава кожата (а на мен само това ми липсва). Май трябва да експериментираме, дами, за да се отървем от пъпките!
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #303 -: септември 26, 2007, 23:24:47 »

аз си купих новият Garnier pur 3 в1 за лице, с глина и цинк много ми харесва след ползване лицето така се освежава май има и мента вътре !!! не е нужно да се ползва всеки ден ! доволна съм в сравнение със стария има голяма разлика !!!  smile
аз също съм с него от една седмица и много ми харесва
И аз мисля да го пробвам
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: септември 27, 2007, 12:02:19 »

Момичета , косицата на главата ми е ужасна.
Малко е (рядка е) sad
С дължина до раменете
Като я накъдря с нещо , след максимум  час се е изправила отново sad
И вече незнам какво да я правя и какво стилизиращи продукти да и слагам Cray
Моля ви за съвети girl_wink
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #305 -: септември 27, 2007, 12:14:57 »

Astika, щом казваш, че е малко рядка и е дългичка, най-вероятно е изтощена и поради тази причина не се подчинява на прически pleasantry. Аз като имам този проблем забравям за всичко и бързо при фризьора - да се намали дължината. Ще видиш как ще живне косата ти good Можеш да я подхранваш с различни продукти за да стане силна. Препоръчват втриване на хининова вода в корените на главата, аз УЖ го правя редовно (ужасно съм непостоянна) angry

Успех, миличка give_rose

Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: септември 27, 2007, 12:21:59 »

Astika, щом казваш, че е малко рядка и е дългичка, най-вероятно е изтощена и поради тази причина не се подчинява на прически pleasantry. Аз като имам този проблем забравям за всичко и бързо при фризьора - да се намали дължината. Ще видиш как ще живне косата ти good Можеш да я подхранваш с различни продукти за да стане силна. Препоръчват втриване на хининова вода в корените на главата, аз УЖ го правя редовно (ужасно съм непостоянна) angry

Успех, миличка give_rose

Шубе ме е да яподстрижа късо , а мойта не е от дългите коси , а и по-късо не ми отива.
Благодаря за съветите , ще ги пробвам
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: септември 27, 2007, 12:38:56 »

моята коса става на дифузер само с черния гел на Тафт или един течен фиксатор ( жълт със сини надписи - от фризьорката го купувам), но му забравих името !!!!! smile моята е дълга и гъста !!! след сватбата я накълцах и скъсих значително, но свикнах и сега ми е добре, макар че я суша пак половин час !!!! smile
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #308 -: септември 27, 2007, 14:06:42 »

Тогава само я подстрижи малко, колкото да се освежи и се консултирай с фризьорката ти,тя най-добре ще те посъветва good Питай я какви продукти  да си вземеш- тя ще ти препоръча,а и те работят с качесвена козметика  good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: септември 27, 2007, 16:10:32 »

Didibaby,  Съмнявам се ,че твоите пъпки могат да се нарекат акне. По -скоро е на хормонална основа, може би ако отидеш на дерматолог и м у кажеш ,че имаш суха и чувствителна кожа, той може да ти изпише нещо по-леко или всъщност да установи причините (като ти направи кръвни изследвания, може да е инфекция със стафилококи или стрептококи). От щатите аз си бях купила една маска Freeman Clay, Аvocado and Oatmeal .  Тя не изсушава кожата, а я успокоява. Освен това можеш да си правиш парни бани 2-3 седмично с лайка и 20-30 капки етерично масло от чаено дърво. Освен това ако може да се нанася директно САМО върху пъпката масло от чаено дърво, защото то дейстав антибактериално. Но наистина е хубаво да се посъветваш с лекар, защото проблемът може да се оакже хормонален и да с наложи перорално лечение. Avene  също имат хубава козметика, така че наистина с епосъветвай с професионалист - дерматолог или козметолог. И в никакъв случай не пипай пъпките, за да не пострадш като мен. Такава инфекция може дас еполучи ,че свят да ти се завие.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #310 -: септември 27, 2007, 22:58:59 »

Miri, благодаря ти за съветите, мила. Тази вечер отивам да потърся маската на Freeman, звучи ми наистина обещаващо. Avene досега не бях използвала, обаче преди малко разглеждах продуктите им в интернет и сега съм решила да поръчам овлажняващ крем и термална вода от тази серия. Освен това взех и серията на Проактив за чувствителна кожа. Ще пиша пак ако има резултати.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #311 -: септември 27, 2007, 23:22:30 »

Avene досега не бях използвала, обаче преди малко разглеждах продуктите им в интернет и сега съм решила да поръчам овлажняващ крем и термална вода от тази серия.

Миличка, пробвай Avene, аз много ги харесвам. Ползвала съм следните и съм много доволна:
Авен Хидранс Оптимал с фактор 15
Авен Cold Cream - помогна ми за лишеи, които ми излизаха.
Термалната вода не съм я пробвала, но само хубави неща съм чела за нея. Да кажеш доволна ли си после give_rose

Успех! give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #312 -: септември 28, 2007, 04:34:20 »

Миличка, пробвай Avene, аз много ги харесвам. Ползвала съм следните и съм много доволна:
Авен Хидранс Оптимал с фактор 15
Авен Cold Cream - помогна ми за лишеи, които ми излизаха.

isabel, ние май двете с теб сме с подобен тип кожа. Съдя по продуктите на Avene, които използваш. И аз имам проблеми с лишеи.
Щом и двете с Мири препоръчвате козметиката на Avene и сте доволни, , ми дава още повече кураж да я пробвам.
Благодаря ви за съветите! give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: септември 28, 2007, 08:49:23 »

Милинки от Авен тази година си купих слънцезащитния крем с  50 фактор и нямах слънчева алергия и съм много доволна !!!!!!! smile  DANCE DANCE DANCE така че по препоръчвам с двете ръце smile

предполагам и другите продукти на Авен са хубави !! smile 
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: септември 29, 2007, 17:15:09 »

Avene е страхотна марка и аз гласувам с две ръце за нея!!! Аз ползвам и Термалната им вода, и Крем-пудра с фактор съм ползвала и Крем за чувствителните зони с фактор 50 и Лек овлажняващ крем и Овлажняващата маска е страхотна, всичко има е много добро, но Диди все пак си мисля, че трябва да отидеш на дерматолог, защото той ще прецени кое е най-доброто за теб, коато направи преглед и изследвания на кожата ти, защото дори и да изглежда като затеб, това мове да не етвоят крем, които и да е, аз така съм ползвала стотици продукти, докато накрая не отидох на лекар и тя ми каза, че Биодерма са за мен и така наитина кожата ми се оправи, не защото другите неща не са били добри, а защото това е точно за моята кожа! good Изписа ми и хрнителни добавки и други съвети и така сега имам наитина одовлетворение от кожата си и козметиката си! DANCE
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines