Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:28:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183649 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: септември 24, 2007, 14:44:23 »

аз пък не си реша косата за да не пада! laugh laugh laugh пробвайте да я решете с рядък гребен като мен!!!!! знам че звучи глупаво, но ми се струва, че колкото повече я реша, толкова повече ми пада!!!!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: септември 24, 2007, 17:21:14 »

Напълно съм съгласна аз по цял ден я дърпам и тя пада много като не я дърпам само по дрехите каквото остане, което пак е гадно...отивам на лекар още утре! good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #287 -: септември 24, 2007, 20:55:43 »

Тук идва и мой ред да се оплача - от няколко години използвам една и съща козметика - на Clinique. Не зная дали козметиката е станала по-лоша или моята кожа е ненормална, но изведнъж заприличах на 16-годишен пубертет, а от доста години не помня да съм имала някакви подобни проблеми. Сега съм се хванала за главата и не зная какво да използвам, цялата козметика ли да сменям, или да променя само основни неща.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: септември 24, 2007, 21:03:57 »

Didi, според мен е най-добре да с епосъветваш с дерматолог. Той може да ти направи и тестове, защотот може да се окаже ,чеси развила непомоносимост към някоя от съставките. Не предприемай самолечение, защотот може да се задълбочи проблемът.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: септември 24, 2007, 21:17:49 »

Еее,Диди,неприятно наистина!А дали е от козметиката?!Ти кои продукти на Клиник използваш?Аз днес си поръчах и чакам утре да ми донесат трите стъпки на Клиник,за онрмална към суха кожа,отдавна искам да я пробвам и само хубави отзиви съм чувала за нея!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: септември 24, 2007, 21:21:33 »

днес си поръчах и чакам утре да ми донесат трите стъпки на Клиник,за онрмална към суха кожа,отдавна искам да я пробвам и само хубави отзиви съм чувала за нея!
Роси и аз ще затвърдя чудесните отзиви за козметиката на Clinque, ползвала съм 3 степната им серия, страхотна еееееее  Bravo Bravo Bravo
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #291 -: септември 24, 2007, 21:26:13 »

Miri, консултацията с дерматолог е добра идея, но честно казано ме е страх да говоря с дерматоложката на тема акне (аз я посещавам, но поради други причини - кожата ми е суха и чувствителна). Като зная какви медикаменти предписват за акне тук и ме побиват тръпки. Освен това препаратите против акне изсушават кожата значително и наистина ме е страх да предприема както самолечение, така и лечение предписано от дерматолог. Би ми се искало да махна с вълшебната пръчица и всичко да се върне обратно на мястото си.  GROAN

Роси, ами точно трите стъпки на Clinique използвам от 7-8 години. Доскоро бях много доволна, но сега какво става си нямам и идея.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: септември 24, 2007, 21:28:44 »

Сигурна съм,че е чудесен избор Wink Спомням си,когато отваряха магазина на Ести Лодер-Клиник на Витошка преди около осем-девет години сигурно,със Слави попаднахме точно на откриването и оттогава съм й хвърлила око на тази серия,но тогава нямахме парички за такива глезотийки...а сега има и подаръчета-несесер с пет продукта,утре ще се изненадам какви са,доколкото разбрах-декоративна козметика smile
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: септември 25, 2007, 09:14:57 »

Мила Диди, Clinique-трите стъпки е серия за поддържане, но не и за лечение. Имам няколко приятелки, включително и братовчедка ми, които са ползвали серията и никоя не е доволна! А ти защо си я ползвала, след като имаш суха и чувствителна кожа?
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #294 -: септември 25, 2007, 10:16:03 »

Момичета, и аз си взех трите стъпки на Клиник наскоро, но съм със смесени чувства. По скоро не ми действат добре shok. Тоника или стъпка 2, въобще не го ползвам, направо ми изгори епидермиса angry. По принцип имам ужасна кожа, меко казано - суха, лишеи на определин места, а на други - пъпки, черни точици и е чувствителна, сърби. Въобще -  angry

Да ви кажа, аз си взех след дълго чудене един крем на Авен - Cold cream good, за него бях чела доста добри отзиви преди време. Люспенето и сърбежа отминаха, не ми прави МНОГО пъпки (доста е мазен, въпреки че пише, че е non comedonic)... Ще го ползвам засега и ще видя резултата.

Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #295 -: септември 25, 2007, 22:52:47 »

Момичета и аз се присъединявам към клуба на опъпчващите се  Girl_sing Какви са тези пъпки незнам- милото си прави майтап че карам втори пубертет  Wink Аз досега само когато ми идваше съм имала,а от няколко месеца като ми излизат и то най- много по челото и незнам защо, какво ли не правя и пак имам  Girl_hide Е не са болка за умиране въобще,но се чудя от какво изведнъж се появиха Girl_hide
А за падането  на косата и аз знам че през определен период от време косата се обновява и започва доста да пада  good
За лице от известн време използвам крема и тоника на Garnier- зелените на цвят и съм много доволна good
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: септември 26, 2007, 08:45:25 »

Момичета и аз се присъединявам към клуба на опъпчващите се  Girl_sing Какви са тези пъпки незнам- милото си прави майтап че карам втори пубертет  Wink Аз досега само когато ми идваше съм имала,а от няколко месеца като ми излизат и то най- много по челото и незнам защо, какво ли не правя и пак имам  Girl_hide Е не са болка за умиране въобще,но се чудя от какво изведнъж се появиха Girl_hide
А за падането  на косата и аз знам че през определен период от време косата се обновява и започва доста да пада  good
Mда....абе явно сме на един хал всички, аз на дермаолог не съм ходила, но последният път при козметичката и приложих кръстосан разпит, тя каза , че са по скоро на хормоналана основа тези пъпки излизащи по никое време.. Girl_sing АЗ също съм се видяла в чудо..чувствам се наистина като пубертет....  badgirl...което пък от страна не е лошоооооооооооооооооооо pullpigtails Curtsey chee
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #297 -: септември 26, 2007, 10:11:50 »

pleasure мила подкрепям те в твърдението, че не е чак толкова лошо да си пубер нали  danceg Да и аз разпитвах моята козметичка и май наистина са нещо на хормонална основа  Girl_hide Явно от тези сватби и хормоните ни заподскачаха бясно нагоре надолу и те се развълнуваха милите  Girl_hide blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: септември 26, 2007, 10:14:55 »

аз си купих новият Garnier pur 3 в1 за лице, с глина и цинк много ми харесва след ползване лицето така се освежава май има и мента вътре !!! не е нужно да се ползва всеки ден ! доволна съм в сравнение със стария има голяма разлика !!!  smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: септември 26, 2007, 10:18:41 »

аз си купих новият Garnier pur 3 в1 за лице, с глина и цинк много ми харесва след ползване лицето така се освежава май има и мента вътре !!! не е нужно да се ползва всеки ден ! доволна съм в сравнение със стария има голяма разлика !!!  smile
След като два пъти се изринах до неузнаваемост от Garnier, направо ме е страх да си правя експерименти вече ... =]Но щом е с цинк и глина, би трябвало да подсушава кожата, а цинкът определено вляе върху пъпките.. crazy
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines