Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:49:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183695 пъти)
 
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #270 -: септември 13, 2007, 08:30:47 »

А, защо вече темата е слята?  crazy
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #271 -: септември 13, 2007, 15:35:40 »

И аз имам проблеми с косопада и съм пробвала Revalid шампоан и ампули ,но нищо ( а ги ползвах поне 3 месеца!)  pardon 
И после една приятелка ми препоръча Pregaine-шампоан който е доста евтин на фона на всички останали-6-7лв е  и трябва да ви кажа,че ми помогна наистина
.Сега съм го спряла в момента и се мия с някаква Shauma (чаиято маска обаче е срашно добра  good  -за кафявата серия става въпрос) и пак започна да ми пада яко косата  Girl_sing  .
Аз разбирам ,че до някаква степен е от сезона,ама то бива,бива....
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: септември 14, 2007, 10:10:40 »

Аз съм доволна от шампоана и ампулите за косопад на Рене Фуртурер. Можете да го намерите в аптеките.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #273 -: септември 23, 2007, 16:11:18 »

Аз си взех шампоан на Eucerin - Ph5 - много съм доволна момичета good Косата става мекичка и много приятна на допир.


Момичета мили, споделете какви кремове за лице ползвате?  give_rose
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 23, 2007, 16:15:53 »

Аз си взех шампоан на Eucerin - Ph5 - много съм доволна момичета good Косата става мекичка и много приятна на допир.


Момичета мили, споделете какви кремове за лице ползвате?  give_rose

Аз сега ползвам Happy Derm на L'oreal и съм страшно доволна-кожата ми е много мекичка и нежна!
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #275 -: септември 24, 2007, 08:42:15 »

аз в момента съм с:
за околоочен контур - Lumene Vita - Nectar
за Т-зоната - Noviderm-Boreade mattifying emulsion (няма снимка pardon)
за хидратация и слънцезащита - Bioderma - Hydrabio Creme legere - spf15
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: септември 24, 2007, 10:25:50 »

Аз ползвам цялата серия на Биодерма-Себио за смесена и проблемна кожа и съм мнооого доволна, лицето ми е доста добре, за околоочен контур използвам на Гарние-Nutritionist-подхранва, срещу тъмни кръгове и торбички и овлажнава или поне така пише, ама засега съм доволна DANCE
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: септември 24, 2007, 10:36:28 »

Момичета , знаете ли от кога трябва да започна да ползвам околоочен контур, аз на 28 години вече...
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #278 -: септември 24, 2007, 10:56:49 »

Мири, след 20 години кожата започва да старее, т.е. променя качествата си! и дори някои момичета да не мислят, че е време да се грижат сериозно за кожата си, то това не е съвсем така!
аз от няколко години ползвам средства за околоочния контур - разбира се, не против бръчки, а за тъмни кръгове и подпухналост на клепачите! след месец ставам на 27...
зависи все пак и от характеристиките на кожата - някои момичета предпочитат да слагат от дневния си крем около очите, защото нямат конкретен проблем!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: септември 24, 2007, 11:47:50 »

Ами аз имам една много лека бръчица под лявото око, която е по-видима като не се наспя, но ми казахга,че не трябвало да свиквам кожата от толкова рано  стакива кремове, защото ако спра да се мажа ще се сбръчкам много бързо.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: септември 24, 2007, 12:22:22 »

Miri...и аз се чудех,кога е нормално да се започне с крема за около очите и този път реших да не експериментирам и говорих с козметичката си за това, тя каза, че 25 години е една напълно оптимална възраст, когато момичетата могат да започнат да използвт такъв крем. В началото е добре да се вземе някакъв по- лек гел...както казва bulyov4e за тъмни кръгове или подпухналост на клепачите. Имам приятелка, която е на 38 години, която все още си слага подобни гелове, без да е е минавала на по -силния вариянт с кремове (тя сподели, че е започнала ад си слага такъв гел, когато е била на около 25г., като в началото даже не е била толкова редовна, защото нямала играден навик да си слага сутрин и вечер)...и бога ми ...изглежда чудесно..... Bravo
« Последна редакция: септември 24, 2007, 12:26:07 от pleasure » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: септември 24, 2007, 12:44:42 »

При мен също сега доста пада, направо ужас, но нали уж било нормално есента Girl_sing, и освен това и много бързо се омазнява и аз я мажа с какво ли не... пфу
И аз съм в същата схема...sad...незнам, но явно е повсеместно това с капенето на косата, когото и да попитам всеки казва...."Не питай, че е страшно" tease
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #282 -: септември 24, 2007, 12:48:12 »

Ами аз имам една много лека бръчица под лявото око, която е по-видима като не се наспя, но ми казахга,че не трябвало да свиквам кожата от толкова рано  стакива кремове, защото ако спра да се мажа ще се сбръчкам много бързо.
Мири, мила, няма да се сбръчкаш! те повечето продукти са с пролонгирано действие, т.е. ако ги прекъснеш ефектът им се запазва известно време!
но си мисля, че след като вече си минала 25 можеш спокойно да си позволиш някое леко кремче! аз ползвам този на Lumene, защото има и слънцезащитен фактор, а аз правя (особено лятото) ситни петънца (не лунички) в околоочната зона!
мога да ти препоръчам няколко гелчета и няколко кремчета за около очи - пиши ми на лични ако искаш!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: септември 24, 2007, 13:04:46 »

pleasure, мила, наистина е страшно!!!! как може, а моята пада от юни някъде...пробвах какво ли не...мисля да ходя на лекар, ама не знам на какъв... сигурно на дерматолог трябва!??!!? huhhuh.gif
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: септември 24, 2007, 13:15:16 »

Сега, като си направя сметка моята пада, така че наистина да се усеща, че е по силно някъде след сватбата, което ще рече от края на май- началото на щни месец...е поне виждам, че ми расте някаква бебешка коса. Говорих с фризьорката си и тя каза, че е нормално през няколко години да има почти цялосто обовяване на косата.Baby,ако наистина си притеснена от косопада, най- добре на дерматолог отиди, без да опитваш на своя глава разни шампуанчета и серумчета...за по- сигурноsmile
« Последна редакция: септември 24, 2007, 21:19:17 от pleasure » Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines