Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:40:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183725 пъти)
 
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #255 -: септември 11, 2007, 11:25:50 »

Сладуранки, хайде тук да отворим една темичка за прическите - какво ви харесва, кое е модерно, цветове на косата, как да я поддържаме красива, добри фризьори и т.н.
 Makeup Makeup Makeup
« Последна редакция: септември 11, 2007, 14:43:55 от maria_lakova » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: септември 11, 2007, 12:39:54 »

Промених заглавието на темата, защото иначе се дублираше с тази за булчинските прически!
Нека наистина всеки дава съвет и задава въпроси относно грижата за косата и прическите!  good
« Последна редакция: септември 11, 2007, 14:44:13 от maria_lakova » Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #257 -: септември 11, 2007, 13:12:14 »

Ехаааа, имаме си вече темичка  hiphip  Напоследък ми се иска да направя нещо с косата си ама не знам какво точно (май всички го имаме този проблем  laugh ) Порових се малко в нет-а и всички са полудели по такъв тип прически, а мен не ми харесват чак толкова:

« Последна редакция: септември 11, 2007, 13:14:18 от cherry » Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: септември 11, 2007, 13:15:53 »

Аз понеже много се занимавам с мойта и да се изкажа като любител, аматьор. Значи не трябва да се прекалява със сешоара и пресата, това всеки го знае и пак се правим на приятно разсеяни!!! Е, аз вече пострадах,много ми пада косицата, много съм възмутена, с какво ли не се мазах, какво ле не купих, толкова пари оставих в аптеката и Ревалид и Фитовал сега на Фито пия едни хапченца, за коса и нокти, преди това пих Пантогар, за който дадох 40 лева и нищо! А не съм се превила със сешоар или преса от 3-4 месеца и пак нищо... cray И сега вече михан на природна медицина-мажа се с чесън, много бил помагал, е незнам помага ли, ама направо не можем да спим с Бейби от тая смрад laugh laugh laugh А сътрин, за да не мириша толкова се мажа с едни ампули, който миришат на водка с мента, е мпжете да си представите каква кръчма съм laugh
ЩЕ си слагам и една домашна маска дето мирише на баница и кекс, а накрая ако не стане и с това мисля на мас, газ и оцет да мина, е тогава вече очаквам Емил да ме изгони от вкъщи!!! laugh laugh laugh laugh laugh laugh
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: септември 11, 2007, 13:18:15 »

Прическата е много крассива, ама половината свят вече е подстриган така и няма да си много актуална, дори и да се решиш, това тръгна от Мадона, която се беше подстригала така в един клип, преди време, след това Виктория Бекъм се подсрига и всички като послушни овчици след нея, много е красива, но вече малко банална, надявам се да не обидя някой! blush
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #260 -: септември 11, 2007, 13:21:23 »

Прическата е много красива, ама половината свят вече е подстриган така и няма да си много актуална, дори и да се решиш, това тръгна от Мадона, която се беше подстригала така в един клип, преди време, след това Виктория Бекъм се подсрига и всички като послушни овчици след нея, много е красива, но вече малко банална, надявам се да не обидя някой! blush
Абсолютно съм съгласна  good , всички като прическата на Виктория, чак смешно става - като на конвейр... само в различни вариации.
« Последна редакция: септември 11, 2007, 13:34:08 от cherry » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: септември 11, 2007, 13:22:52 »

Baby, и аз имам проблем с косопада и ми препоръчаха това с чесъна. Но ми казаха, че мирише само когато си намокриш косата, а сега ти казваш друго и май няма да се мажа, че да не ме изгонят.  laugh
Пих Ревалид преди сватбата и ми помогна. Обаче трябва 3месеца, а не е малко пари. Дайте ми някакви идеи за домашни маски.  help. Иначе отивам и я удрям нула номер, да видя дали имам правилен череп.  laugh
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #262 -: септември 11, 2007, 13:33:40 »

И аз по това есенно време имам проблеми с косата. Ползвала съм ампулите на Vichy няколко пъти и съм много доволна. Сега не знам защо реших да си вземе ампули на Ducray ама още ефекта е никакъв, ще видим... Baby, това за чесъна и аз съм го чувала, ама мно-о-о-го миришееееееее....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: септември 11, 2007, 13:47:53 »

момичета и аз имам големи проблеми с падащата коса :'(дори и милото се е притеснил каза ми да ида на лекар страх ме е че до сватбата ще оплешивея cray cray :'(какви са тези ампули да взема и аз да пробвам пък дано помогне cray колко парички са?
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #264 -: септември 11, 2007, 13:59:27 »

Kleo, ампулите се слагат след като си измиеш косата и ги втриваш в корените като си правиш лек масаж, да засили кръвообръщението и да може да попие по-добре. Опаковката е около 10-12 бр. - цената е 40 и нещо лв. Сега, когато се сменят сезоните е нормално да пада повече, не се притеснявай излишно.  girl_wink
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: септември 11, 2007, 14:02:49 »

При мен също сега доста пада, направо ужас, но нали уж било нормално есента Girl_sing, и освен това и много бързо се омазнява и аз я мажа с какво ли не... пфу
а Baby мила, пробвала ли си с Тривитаминол?
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #266 -: септември 11, 2007, 14:03:59 »

Добре, дайте идеи за интересни прически. Какво мислите за тези:
index.php/v/cherry/Ashlee_Simpson_Dec_2004.jpg.html?action=gallery][/url]
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: септември 11, 2007, 14:06:02 »

благодаря @}->--на мен по принцип много ми пада но сега е направо ужасно навсякъде ръся косми веднъж да си прокарам четката през косата и сякаш с кичури пада cray милото понеже той оправя леглото сутрин казва че  енещо страшно и само ме кара да ходя по лекари shok не зная дали не е защото съм все вързана??така исках дълга коса а тя да вземе да ми опада bad знам че трябва бая и да я орежа но не искам да е преди сватбата в неделя на пробната фризьорката така ще ми се кара
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: септември 11, 2007, 14:08:30 »

триблабла бла какво??? crazy това за пръв път го чувам и не мога да си пречупя езика да го кажа извинете ме laugh
тази русата прическа много ми харесва
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #269 -: септември 12, 2007, 05:37:25 »

При смяната на сезоните косопадът е нормално явление. И аз забелязвам в началото на всяка есен известно засилване на косопад, но обикновено след няколко седмици изчезва. Временното взимане на витамини за коса и нокти помага също.

Ако използвате редовно сешуар, се препоръчва сешуарът да е силен и йонизиращ-така косата изсъхва по-бързо и е изложена значително по-малко време на горещата струя въздух. Аз използвам сешуар всяка сутрин с години--с професионален сешуар, добър овлажняващ шапмпоан, и подхранваща маска за коса веднъж в седмицата всичко е наред.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines