Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 20:42:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 184032 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 12, 2007, 04:04:30 »

Ох, аз имам голям проблем. Откак съм в Германия за 2 години качих 20 кила и сега се мъча да ги свалям. Вече трета седмица съм на диета и съм свалила 7 кг.  Yes Не знам дали ще успея да махна и останалите 13, но се надявам да успея в следващите 2 месеца. Стискайте ми палци!
Стискаме палци!Не забравяй че най-важното е да се чувстваш добре.И щом мислиш да отслабваш още тогава не бързай с роклята!

Тъпото е, че ще я поръчвам от Америка, а доставката трае 2 месеца.  Cray Няма как, слаба или не началото на другия месец трябва да си пратя мерките. Въпреки това мисля да пратя малко по-малки мерки, за да мога хубаво  да отслабна. good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 12, 2007, 21:52:37 »

оххххх и твоята не е лесна :girlsigh:да кажеш после да ли си успяла good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 13, 2007, 18:11:32 »

Аз да попитам настоящите може и бъдещите като мен мами, да споделят какви мазила са ползвали (ако са ползвали такива) по време на бременността против стрии?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 13, 2007, 18:45:15 »

Аз да попитам настоящите може и бъдещите като мен мами, да споделят какви мазила са ползвали (ако са ползвали такива) по време на бременността против стрии?
Bulechka,не мажех тялото си с нищо друго освен бебешко олио-кожата наистина доста се изсушава,особено на корема,където от разтягането започва да опъва неприятно и дори да сърби pardon Не съм използвала специални продукти против стрии,а не ми се появи нито една,а корема ми беше дооооста голям.Все пак знаеш,че това си е и до кожа,до еластичност и предразположеност,казват,че и до наследственост pardon Най-важното е кожата да се овлажнява редовно,пък ти си прецени кое е най-добро за теб,дано не те сполетят неприятните стрии и целулит good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 13, 2007, 18:47:20 »

Аз да попитам настоящите може и бъдещите като мен мами, да споделят какви мазила са ползвали (ако са ползвали такива) по време на бременността против стрии?
Bulechka,не мажех тялото си с нищо друго освен бебешко олио-кожата наистина доста се изсушава,особено на корема,където от разтягането започва да опъва неприятно и дори да сърби pardon Не съм използвала специални продукти против стрии,а не ми се появи нито една,а корема ми беше дооооста голям.Все пак знаеш,че това си е и до кожа,до еластичност и предразположеност,казват,че и до наследственост pardon Най-важното е кожата да се овлажнява редовно,пък ти си прецени кое е най-добро за теб,дано не те сполетят неприятните стрии и целулит good

Благодаря ти, за отговора! Ако е до наследственост не би трябвало д аимам никакви проблеми и без да се мажа снищо, но все пак малко помощ към природата няма да ми навреди!!! Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 13, 2007, 21:40:40 »

Аз да попитам настоящите може и бъдещите като мен мами, да споделят какви мазила са ползвали (ако са ползвали такива) по време на бременността против стрии?
Моята кума и двата пъти ,когато беше бременна се мажеше с крем против стрии на Виши и е много доволна.Има много добър ефект!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 13, 2007, 21:56:38 »

Аз да попитам настоящите може и бъдещите като мен мами, да споделят какви мазила са ползвали (ако са ползвали такива) по време на бременността против стрии?
Моята кума и двата пъти ,когато беше бременна се мажеше с крем против стрии на Виши и е много доволна.Има много добър ефект!

И на мен ми го препоръчаха! good Както и традиционните бабини мазила, като домашна мас + невен или зехтин!!! huhhuh.gif
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #247 -: май 14, 2007, 07:19:27 »

аз мисля че всеки крем е хубав стига да почнеш да се мажеш навреме crazy
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #248 -: май 14, 2007, 07:34:07 »

оле дано успееш да отслабнеш колкото трябва pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 03, 2007, 18:59:41 »

Повече инфо за лятната козметика вижте ТУК
« Последна редакция: юли 04, 2007, 19:00:05 от Bulechka_TS » Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юли 03, 2007, 20:29:26 »

Bulechka, мила една приятелка като беше бременна се мажеше само със свинска мас и вечер спеше така и сега няма никакви проблеми, звучи гадничко, но мисля, че си струва жертвата good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юли 03, 2007, 20:37:24 »

Bulechka, мила една приятелка като беше бременна се мажеше само със свинска мас и вечер спеше така и сега няма никакви проблеми, звучи гадничко, но мисля, че си струва жертвата good

И на мен са ми го казвали, но не понасям мас bad
Аз сега се мажа с бебешко олио на Нивеа, което и срещу стрии и ми понася мног добре!!! good
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 04, 2007, 18:44:33 »

Аз също съм чувала много добри отзиви за маста, наистина обаче изглежда неприятно особено сега, когато е много топло.
А този лосион на нивеа е страхотен. Аз си го ползвам от доста време понеже имам много суха кожа. Сега ще си продължа с него.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: август 15, 2007, 21:11:35 »

аз наскоро си взех на шварцкопф серията BC за изтощена коса,много сам доволна,няма нищо общо с масовите шампоанчета и серуми.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: август 19, 2007, 11:36:15 »

аз наскоро си взех на шварцкопф серията BC за изтощена коса,много сам доволна,няма нищо общо с масовите шампоанчета и серуми.

Ооооо да, и аз съм голяма фенка на Шварцкопф!  good
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines