Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:50:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 184013 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 19, 2007, 07:00:35 »

ами аз съм на Ясмин от 1 година - не съм сменяла (само 1 месец пих Жанин, но то беше много отдавна). Освен това са ми предписани от гинеколога - установихме, че те са най - подходящи за мен. Rossistela, аз нямам намерение да спирам да се пазя след сватбата - ще изчакаме поне още година  Wink Като цяло, както вече написах, останалите ефекти на Ясмин са много благоприятни, но.....  pardon  Все пак се надявам да смъкна тези кг, които са излишни, и да се нормализират нещата, ако ли пък не, след сватбата ще се наложи да сменя метода за предпазване  pardon


Сега по темата....  blum
Аз лично преди сватбата не правя нещо по-различно от обикновено. Най - свежа ще изглеждам от факта, че държавният ми изпит ще е минал 2 седмици преди сватбата  ROFL
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 19, 2007, 08:31:20 »

по въпроса за контрацептивите - не съм компетентна - зашото никога не съм пила такива.
пазим се по по примитивни начини и с кондоми - но това наистина май е друга тема.
По отношение на поста на anisp, не съм съгласна - да ежедневните грижи са естествени и са на лице, но според мен преди някакво важно събитие е хубаво да имаме малко повече грижи за себе си, за да се почувстваме по-добре.
не става дума да станем от 80 - 50 кг или нещо подобно, но тези 2,3 кг, които са дошли през зимата да ги махнем, не че не го правим всяко лято, но сега има и друг повод. Освен това, може да искаш малко по-стегнат корем или една идея по-стегнати бедра.
по-официален маникюр.
Изобщо, аз искам, поне за себе си да се чувствам необикновено Curtsey
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #182 -: април 19, 2007, 16:35:22 »

Нека да споделя нещо по темата за грижите за красота-наскоро четох в едно от любимите ми списания, че много звезди използват новите капсули на LUMENE с Витамин C, които спомагат за подновяването на кожата на лицето и изравняване на тена. Използват се в период от 28 дни. Аз съм решила да пробвам.


* LumeneEnergy.jpg (14.8 KB, 165x195 - видяно 2592 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 19, 2007, 16:52:01 »

Нека да споделя нещо по темата за грижите за красота-наскоро четох в едно от любимите ми списания, че много звезди използват новите капсули на LUMENE с Витамин C, които спомагат за подновяването на кожата на лицето и изравняване на тена. Използват се в период от 28 дни. Аз съм решила да пробвам.
а страни4ни ефекти?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #184 -: април 19, 2007, 16:57:17 »

Нека да споделя нещо по темата за грижите за красота-наскоро четох в едно от любимите ми списания, че много звезди използват новите капсули на LUMENE с Витамин C, които спомагат за подновяването на кожата на лицето и изравняване на тена. Използват се в период от 28 дни. Аз съм решила да пробвам.
а страни4ни ефекти?

Страничните ефекти са строго индивидуални и зависят от кожата на човек. Най-добре е всеки сам да пробва, ако се интересува. Отзивите от продукта са много добри.
« Последна редакция: април 19, 2007, 17:01:27 от didibaby » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 19, 2007, 17:05:00 »

права си Диди,
хубаво е човек и да се доверява понякога Wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 20, 2007, 08:48:04 »

Най - добре е да помолите да ви дадат мостри от продукта. В продължение на 3 дни продукта се втрива в свивката на лакътя. На 4-я ден ако има някаква реакция  значи сте алергични или просто този продукт не е подходящ за вашата кожа. По отношение на Лумен , мога да кажа , че са много добра козметкиа- финландска, ако не се лъжа. Аз съм ползвала фон дьо тен  за чувствителна кожа и съм много доволна. Имата и добра декоратвина козметика.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 20, 2007, 10:20:17 »

аз ползвам комплекта за микродермоабразия на oriflame той е за 30дни два пъти в годината ,но мисля и точно преди сватбта да е второта сесия,за 2седмици така ми се изглади кожата и стана една розовичик
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 20, 2007, 12:10:32 »

masliknka , мен честно казано ме е страх да ползвам козметиката на Oriflame или Avon . Веднъж съм ползвала един крем на Oriflame и се изпъпчих , от тогава само медицинска козметика - Avene или Неострата.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 20, 2007, 12:16:43 »

момичета,
по принцип ако имате проблемна кожа, която реагира на някои кремове - най-добре е консултация с дерматолог.
аз не съм имала проблеми с моята кожа, но има кремове, които ми допадат и такива, които не ми допадат като усещане.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 20, 2007, 12:32:42 »

За съжаление не винаги можеше да откриеш компетентен дерматолог.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 20, 2007, 13:29:42 »

masliknka , мен честно казано ме е страх да ползвам козметиката на Oriflame или Avon . Веднъж съм ползвала един крем на Oriflame и се изпъпчих , от тогава само медицинска козметика - Avene или Неострата.
ами аз от много малка ползавам тяхна козметика но нищто до сега не ми се е случвало
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 20, 2007, 13:45:32 »

вчера  си взех  ексфолиантът против черни пъпки(комедони) на Johnson. Сега ще видим наистина ли маха тези досадни малки пъпчици   LAUGHTER( нямам много , но ме дразнят страшно PUGILISM). А пък си поръчах един гел за измиване на лицето и овлажняваща маска с алое на AVON  - пробвала съм ги и друг път и съм много доволна  good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #193 -: април 24, 2007, 19:16:03 »

аз си взех капсулите на Орифлейм за сияйна кожа, много ми харесва ефекта, пъпчиците ще видя с какво ще ги лекувам, но самия тен наистина се избистря, бих ги препоръчала good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #194 -: април 24, 2007, 19:45:24 »

аз съм си много лоялен клиент на Орифлейм, само шампоана ми е ГЛИС, много ми харесва съотношението цена- качество DANCE
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines