Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:02:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183455 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 22, 2009, 09:11:48 »

Мда, разбрах те Wink  и двете аптеки ги харесвам, че имат различни неща smile
Колкото до сутрешното мазане пак можеш да си вземеш нещо против стрии превантивно, или пък наистина от тези бътър, ти щом си имаш добър крем за вечер, няма какво толкова да му мислиш, но сега идва топлото време и май не трябва да е много мазен крема, за да не ти лепне и да не се изпотяваш... good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: май 12, 2009, 14:49:17 »

Здравейте,здравейте реших да споделя продукти,от които съм доволна
Нека започенем със спиралите .....Loreal спирала Telescopic
 
И 2 от Мейбълин

От тези 3 спирали съм най-доволна,а имам наистина ужасяващи мигли ....къси,редки....но с тези 3 ефекта е супер  good
Тези дни ще пускам по още нещица,че да не ставам досадна  blush
« Последна редакция: май 12, 2009, 16:42:34 от Данитка » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: май 12, 2009, 16:36:08 »

И аз да кажа за спиралите от кои съм недоволна, напоследък ползвам само от тези двойните със силикон за обем, но от всички изпробвани от този тип съм най-доволна от тази на Ейвън
, но не се е появявала в брошура от много месеци и затова замествам с други марки от които не съм особено доволна:



Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: май 13, 2009, 21:37:17 »

Аз също съм била доволна от много и различни спирали, но тази година за Коледа реших да си направя личен мини подарък и реших, че ще си купя спирала, която много искам и съм ужасно доволна, просто съм влюбена в спиралата на Диор- Айконик:))))


* Dior-Diorshow-Iconic-Mascara.jpg (9.92 KB, 250x250 - видяно 3930 пъти.)
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #409 -: май 17, 2009, 00:04:23 »

Мили дами искам само да споделярче почти всички спирали са еднакви като консистенциялНо е много важна типа четка и да знаеш как да нанесеш!А съм  гримиор и най-много съм доволна от четки тип гребенлНяма да правя реклама на марки вие знаетерче вече почти всяка голяма козметична компания ги произвеждалМного сарно всъщност разликата е само в цината!
Надявам се да съм полезна smile
Активен
Eli_ooo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #410 -: октомври 10, 2009, 05:56:54 »

Вчера се запознах с тази козметика.Честно да ви кажа не съм ползвала нищо на тази марка....но се срещнах с един представител които се  pleasantry опита да ме зариби  crazy хубаво че не сам от хората които се хващат на такива "вързачки".Според дамата която ми обясняваше всичките тези за мен глупости разбрах три много ясни неща:
Първото-тези хора са им втълпени някакви дълги дълги....речи в които присъстват малко икономика и много лаладжииски приказки
Второто-Влагаш 200 лв. (но в други сайтове който разглеждах по темата сумата ми направи впечатление че варира 98 лв. 118 лв.) от който 98лв. според тази представителка са за мостри а другите пари са за да си поръчаш продукти и да ги ползваш
Третото- и за мен най-смешно повтарят като зомбирани къпи се и разпространявай колко е хубаво.
Направи ми впечатление,че те не се сравняват с Ейвън и Орифлейм.Ужжж се печели между 49% и 61% и се подаряват коли след усилена работа??????Продуктите им са на доста солидни цени поне за България.А и още едно смещно нещо тази дистрибуторка ми разправяше за някакво средство което се пие и е на основата на алое вера(нищо лошо даже прекрасно),но само не ми го предложи като лечебно средство за хемороиди.Цитирам я:Помага за всичко за болки в  корема,при дразнене на гърлото,при генекологични проблеми........ crazy Oh my ... witch Xixixi
И нека да ви задам няколко въпроса:
Бихте ли се вклучили към такова нещо?
Бихте ли дали около 40 лева за фон дьо тен?(И то от каталог.Говорим за нормална жена която има поне едно дете,грижи се сравнително добре за кожата си,и има нормален доход)


Разочарована съм и то много зарибяват хора малко по-найвни......и им хвърлят прах в очите просто след като се прибрах бях разочарована и възмутена от наглостта им smile
« Последна редакция: октомври 10, 2009, 06:03:23 от Eli_ooo » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: октомври 10, 2009, 10:00:02 »

Само дето не мисля че темата е за форумски игри....  blush

Иначе ще ти отговоря че имам една колежка дето се е зарибила. Обяснили са и как може да не участва в продажбите, а само да намира представители, на които тя да е нещо като шефка и за всеки зарибен взема по 100лв на месец, отделно други премии и не знам си какви глупости...нормално заплатата й трябва да стигне поне 5000-6000лв. Та даже се скарахме с нея защото всеки ден ни кара да се съберем, да отидем на кафе и да ни разкаже за какво иде реч. Хиляда пъти обясних че това не ме вълнува и нито ще си купя от продуктите, нито искам да бъда консултант  pardon

Бихте ли дали около 40 лева за фон дьо тен?(И то от каталог.Говорим за нормална жена която има поне едно дете,грижи се сравнително добре за кожата си,и има нормален доход)

Бих дала 40лв за ФДТ, но не и такъв от каталог на неизвестна фирма. Тези цени могат да бъдат обявени от вече наложили се фирми  good
Активен
natalia_nat
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #412 -: януари 12, 2010, 09:46:26 »

Само дето не мисля че темата е за форумски игри....  blush

Иначе ще ти отговоря че имам една колежка дето се е зарибила. Обяснили са и как може да не участва в продажбите, а само да намира представители, на които тя да е нещо като шефка и за всеки зарибен взема по 100лв на месец, отделно други премии и не знам си какви глупости...нормално заплатата й трябва да стигне поне 5000-6000лв. Та даже се скарахме с нея защото всеки ден ни кара да се съберем, да отидем на кафе и да ни разкаже за какво иде реч. Хиляда пъти обясних че това не ме вълнува и нито ще си купя от продуктите, нито искам да бъда консултант  pardon

Бих дала 40лв за ФДТ, но не и такъв от каталог на неизвестна фирма. Тези цени могат да бъдат обявени от вече наложили се фирми  good

само малко да се вмъкна и аз в темата, разбира се ако ми позволите  girl_wink
представител съм на ЛР продуктите вече 6ти месец не смятам, че е зарибяване или нещо подобно все пак никой на сила не може да те накара да купиш или да предлагаш неща към които си скептично настроен... Wink в началото бях просто потребител на марката и реших да си поръцам един най обикновен крем за ръце...останах доволна от него после поръчах други кремчета и мазила и така в един момент се оказах много доволна от цялата им продуктова гама...просто бях доволен клиент...продуктите им нямаха нищо общо с подобните на ейвън или орифлейм... сметнах че аз и моите познати имаме нужда от истински качествени продукти и затова реших да стана техен представител...направих го за себе си в качеството на доволен потребител, а не в ролята на зарибяващ и да търся финансовата изгода...да има я и нея...но не смятам че е удачно да се печели, лъже и мами от покупките на приятели и роднини...а "търговията" на ЛР продуктите става именно по този начин-предлагане на приятели  girl_wink
надявам се не съм обидила никой с тези си писания...то скептични хора има и винаги ще има, но ще има и такива доволни, рискували и спечелили с начинанията си  blush give_rose
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 04, 2010, 11:41:44 »

Предлагам ви една страхотна домашна маска за лице, много е лесна:

 За маската са ви необходими само едно киви и пакетче зелен чай. Направете запарка за чай, прецедете малко количество от него и го изсипете в подходяща купичка.

Изчакайте да поизстине малко, а през това време размачкайте кивито добре с вилица, докато се получи мека каша.

Прибавете плодовата смес към зеления чай и отново разбъркайте. С получената маска намажете лицето и шията и оставете да престои около 15 минути.

След това изплакнете с вода и по желание нанесете от любимия си хидратиращ крем за лице.

Тази домашна маска е полезна за цялостния вид на кожата на лицето, тъй като стимулира кръвообращението и веднага след като я изпробвате ще забележите колко по-свежа и румена е на пръв поглед кожата ви.

Здравословните качества на зеления чай са ни до болка познати, а кивито е един от плодовете в зимния сезон, който снабдява организма с витамини и органични киселини, които не само почистват ефективно кожата, но й придават и много по-свеж и здрав вид.

Това пък е резултатът, който ние жените искаме да виждаме всеки път, когато се погледнем в огледалото – чиста кожа и младежко излъчване.
 


 
Активен
Vaqq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #414 -: февруари 24, 2010, 22:32:37 »

Zahira маслата за тяло на Fruttini ухаят страхотно аз съм ползвала портокал и пилинг за тяло с череша и ванилия,но мисля,че попиват малко по - трудно от обикновено и това не ми допадна и го смених с lait veloute на Yves Rocher малина и попива страхотно и кожата ти ухае доста дълго на хубаво Aviator,но сега ще опитам нещо друго,което ми препоръча една моя приятелка от един онлайн магазин на марката gosh за,която мислех,че имат уникални сенки за очи,но не и друга козметика,но се оказа,че имат страшно много неща и на прилични цени и се продават в България защото сенките,които ползвах ми ги носеше една приятелка словачка.
Някой ползвал ли е от тяхната козметика и какви са отзивите? http://www.shopforbeauty.eu/category/46/losion-za-tyalo.html
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #415 -: февруари 26, 2010, 20:11:14 »

Декоративната козметика за лице на Гош е ОК, но кремовете за тяло са кофти,душ гела също. Гланца с лампичката е прекрасен-супер фин брокат и блясък има. За коса не съм ползвала.
Активен
Vaqq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #416 -: февруари 28, 2010, 22:14:48 »

mwpo декоративната козметика им е добра наистина.Не знам за кремовете за тяло от тях все още не съм ползвала,но си поръчах шампоан за увредена коса и го ползвах два пъти вече и много ми хареса косата след измиването с него,прави плътен и гладък косъма и мек,но не лигав и ухае страхотно просто!Трябваше ми нещо подобно защото аз се боядисвам от повече от 10 години без прекъсване.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #417 -: март 01, 2010, 18:26:38 »

Ще пробвам за коса,мерси.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #418 -: март 04, 2010, 10:48:20 »

Мацки,помощ! girl_impossible
Косата ми е много зле!Няма блясък,стои като безжизнена и като че ли боледува!
Кажете ми какви шампоан и балсам или маска да си взема!В голяма чуденка съм!
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #419 -: март 06, 2010, 17:26:53 »

Никога не съм мислила,че шампоана,който дефакто стои по-малко от минута на косата ми,може да я подхрани. Затова си ползвам бебешки шампоан на чико или Хип - без парабени и консерванти и залагам на маската и кристалите за коса-определено го докарват за блясък:)
Живот и здраве,скоро витамините ще се насочат във вярната посока, сега отиват малко по надолу:)
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines