Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 16:52:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183908 пъти)
 
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #150 -: март 28, 2007, 12:14:03 »

аз искам само да ви кажа, че сапуна -не зависимо какъв -е изсушава адски много !дори и бебешкия .пробвайте с почистващи емулсии или пенливи гелове, който са специално за лице! Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 28, 2007, 12:15:48 »

аз искам само да ви кажа, че сапуна -не зависимо какъв -е изсушава адски много !дори и бебешкия .пробвайте с почистващи емулсии или пенливи гелове, който са специално за лице! Wink
О със сапун никога не съм си мила лицето.Наистина изсушава! *THUMBS*Пяната за лице е супер -мекичка ,нежничка и личицето ти е като ново.Аз ползвам на Freeman
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 28, 2007, 12:26:23 »

О със сапун никога не съм си мила лицето.Наистина изсушава! *THUMBS*Пяната за лице е супер -мекичка ,нежничка и личицето ти е като ново.Аз ползвам на Freeman
аз съм напълно съгласна с вас моми4ета
аз също не ползвам съпун, а пяна
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #153 -: март 28, 2007, 13:55:50 »

Не само че не ползвам сапун за лице,но не ползвам и хавлиена кърпа,само хартиени салфетки,имам си в банята,и повече от 10 години на съм си бърсала лицето с кърпа.Много ми е чувствителна кожа и имах проблеми с пъпките.Вече нямам и съм много благодарна на една козметичка която ми даде този съвет преди години,на лице никаква хавлиена кърпа,другия вариант е да се ползва само по един път.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 28, 2007, 13:57:48 »

Не само че не ползвам сапун за лице,но не ползвам и хавлиена кърпа,само хартиени салфетки,имам си в банята,и повече от 10 години на съм си бърсала лицето с кърпа.Много ми е чувствителна кожа и имах проблеми с пъпките.Вече нямам и съм много благодарна на една козметичка която ми даде този съвет преди години,на лице никаква хавлиена кърпа,другия вариант е да се ползва само по един път.
vanis
просто салфетки?
и аз имам проблем с пъпките от време на време, но не само когато.....нали се се6та6
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #155 -: март 28, 2007, 14:01:52 »

ами ,да. само се попива със салфетка good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 28, 2007, 14:02:45 »

ами ,да. само се попива със салфетка good
ок
дано имам добър отзив и аз
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #157 -: март 28, 2007, 14:04:20 »

vanis
просто салфетки?
и аз имам проблем с пъпките от време на време, но не само когато.....нали се се6та6
Да просто салфетка с която попиваш ..нищо не ти пречи да пробваш,ако не стане номера  ще ти дам рецепта за един лосион който приготвят специално за мен в една аптека.Ползвам го от 2-3 години и още доста хора покрай мене.Всички са доволни.
« Последна редакция: март 28, 2007, 14:06:16 от vanis » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 28, 2007, 14:08:08 »

За салфетките и аз не го знаех  Girl_sing
Може да го пробвам! Но със сапун и аз не си мия лицето, защото ми изсушава кожата, а ползвам пяна и съм много доволна  girl_wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 18, 2007, 10:07:17 »

Момичета реших да ппусна нова тема. тук например би било интересно всяка от нас да сподели какви специални грижи за кожата, косата и т.н. полага в месеците, седмиците преди сватбата.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: април 18, 2007, 10:19:47 »

спазване на лека диета за да няма изненади
1 месец преди сватбата да отида на козметик
1 ден преди сватбата на масаж за да се поуспокоя
в самия ден маникюр,прическа,грим
засега е това
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 18, 2007, 10:53:58 »

Аз започнах пилинг с трихлорцетна киселина тъй като имам пигменатции от морето, ските . И ще направя 10 процедури. Иначе лека диета. Мога да я споделя с вас ако ви интересува. Хубавото е , че не се гладува, но въпреки това се отслабва, бавно , но сигурно good Смятам 1 седмица преди сватбата да си направя последно почистване на лицето + ензимен пилинг и хидратация. Само косата е малко преблем. Реших да я каносам с кафява къна (да си върна естествения цвят на косата) но се получи черна. Така , че смятам да започна д аполагам и допълнителни грижи за нея.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: април 18, 2007, 12:23:33 »

Miri, сподели за диетата, тъй като трябва да отслабвам, но само да не гладувам  sad. Ина4е мисля поне два месеца преди сватбата да по4на да посещавам козметик.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 18, 2007, 12:41:07 »

mehandjijska, аз мисля да наблегна на плодовете през лятото като за диета и да засиля фитнес режима
смятам, че ще направя козметично избелване на зъбите, солариум, за да нямам разлика от слънчевите бани DANCE
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 18, 2007, 13:47:37 »

Мисля че ще е хубаво всеки да сподели колко дали иска да свали някой килограм и как мисли да го напарви и какви резултати е постигнал.Ако има такава тема можете да махнете тази.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines