Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 16:35:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183872 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #135 -: февруари 21, 2007, 21:40:05 »

не съм купувала BIOLAGE. Поръчвам си ги на тате- той пътува, и си ме снабдява.
определено гледам да е медицинска козметика, но ме е страх да не "привикна". Тук избягвам да купувам- жестоко се бях изринала от фон дъо тена на vichy,купен естествено от тук /цената тук беше по-висока, отколкото тате ми ги купува/,след като доста време съм го ползвала от там.
сега ще търся твоите да ги видя:)
Много ми хареса CREDE като реклама и отзиви, но чувствам,че няма да ме огрее ако ги поръчам на тате:)

Аз също получих страхотна алергия от продуктите на vichy (само Clinique ми понася на чувствителната кожа).
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #136 -: февруари 22, 2007, 17:56:57 »

а назад във времето какво ли е било? прабаба ми се е мила с хума и картанен сапун, 90 годишна е жената, обаче кожата и до днес е бяла,през живота си не е ползвала крем:) А ние днес се разнежили... Благородно завиждам на жените,които не избират шампоана си повече от 15 минути, и не се изриват ако случайно се пипнат,без да са "стерилно" чисти.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #137 -: февруари 22, 2007, 19:20:36 »

а назад във времето какво ли е било? прабаба ми се е мила с хума и картанен сапун, 90 годишна е жената, обаче кожата и до днес е бяла,през живота си не е ползвала крем:) А ние днес се разнежили... Благородно завиждам на жените,които не избират шампоана си повече от 15 минути, и не се изриват ако случайно се пипнат,без да са "стерилно" чисти.

Точно така е за съжаление--много лошо ни е повлиял съвременният живот на чувствителните кожи. Без дерматолог и препоръчаните от него продукти, не съм за никъде.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 22, 2007, 19:24:12 »

Ох аз освен традиционната синя НИВЕА нищо друго не мога да си сложа на лкицето, ставам като торта с орехи!!! Cray sarcastic

Иначе от Юсерин също не съм никак доволна, толкова зле станах от едно намазване, че не ми се говори!!! girl_impossible

С косата си поне няма проблеми (поне до момента), мога и по 6 дни да не я мия и си е ОК, шампоани, които ползвам са "Красная линия" и деткия "Па-Па" Curtsey
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #139 -: февруари 22, 2007, 19:44:52 »

Ох аз освен традиционната синя НИВЕА нищо друго не мога да си сложа на лкицето, ставам като торта с орехи!!! Cray sarcastic

Добре го каза, Bulechka! И при мен е точно така!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 22, 2007, 19:52:16 »

Ох аз освен традиционната синя НИВЕА нищо друго не мога да си сложа на лкицето, ставам като торта с орехи!!! Cray sarcastic

Добре го каза, Bulechka! И при мен е точно така!

Ами, така си е! Даже и със сапуните е така, сам "Тет-а-тет" ползвам (а и всички в къщи, покрай мен), иначе резултата е същият след две-три измивания, дори и с бебешки сапун!!! nea Girl_sing
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #141 -: февруари 22, 2007, 20:02:32 »

е тук наистина ви завиждам / вече не толкова благородно:) /.
Сапуна ми за лице задължително е AVENE-сапун без сапун-така се води-9лв. Шампоана-не по-малко от 30 на месец/-добре,че не го купувам лично. Крем-40-50лв. Фон дъо тен-30лв.Интимни гелове, лосиони за тяло,антицелулитен гел,парфюм и съответно джунджурийките,които с които се прибирам на всяко излизане-ами една месечна заплата-грубо казано-отива за това. Статистика
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #142 -: февруари 22, 2007, 20:10:02 »

предложение за кристали освен biopharma? smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #143 -: февруари 22, 2007, 20:11:02 »

Аз купувам качествена козметика, но пък ми трае много дълго. Шампоан и балсам купувам само в големи опаковки и ги използвам по няколко месеца наред. За лицето-пудрата ми е в комбинация с фон-дьо-тен и също я използвам по няколко месеца, без да има опасност от изсъхване. Давам пари на драго сърце за добра козметика, защото зная че няма да ми се налага след няколко дни да полети към кошчео за боклук.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #144 -: февруари 22, 2007, 20:23:23 »

Пудра не ползвам никаква, козметичката ми забрани/тя и кафе ми забрани???/. Фон дъо тена ми е за "дишаща кожа",перфектен- Виши-за чувст.кожа-препоръчвам го.
Честно казано,никога не съм виждала хубава козметика в големи опаковки.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #145 -: февруари 22, 2007, 20:30:19 »

Честно казано,никога не съм виждала хубава козметика в големи опаковки.

Салонните шампоани и балсами тук идват точно в големи опаковки (25-30 унции, което е средно около 750-900 милилитра). Шампоанът на картинката е 25 унции опаковка.


* crede.JPG (14.13 KB, 400x372 - видяно 225 пъти.)
« Последна редакция: февруари 22, 2007, 20:37:41 от didibaby » Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #146 -: февруари 22, 2007, 20:36:55 »

вярно,не се сетих. извини ме. не съм се сещала за това решение
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #147 -: февруари 22, 2007, 20:39:04 »

вярно,не се сетих. извини ме. не съм се сещала за това решение

Няма проблеми, нали за това сме тук--да обменяме идеи и опит.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 23, 2007, 11:56:30 »

Моят фон дьо тен е на Боржоа, страшно съм доволна от него, ползвам го вече няколко години и нямам никакви обриви от него, но преди да го намеря... не ми се говори! Понякога ползвам и пудра, но много рядко, защото фон дьо тен-а ми е от "умните" и балансира да не ми лъщи кожата!! Доволна съм, че съм си намерила подходящите продукти за лице и нямам проблеми поне за сега!!! pardon girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 16, 2007, 11:14:45 »

оооо аз имам голям проблем с козметиката понеже кожата на лицето ми е склонна към появата на пъпки и единствената козметика която ми помага е AVEN, фон-дьо-тенът ми е на MAYBELLINE PURE MAKEUP и съм много доволна !!!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines