Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:52:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183831 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 16, 2007, 13:37:49 »

А бирената мая (на таблетки) не е ли също толкова полезна? Girl_sing
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #121 -: февруари 16, 2007, 13:59:01 »

Казват че е много полезна,дори си бях купила да пия,но съм малко несериозна и престанах.Не мога да кажа дали имат ефект.
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #122 -: февруари 16, 2007, 14:02:09 »

Даже може и да е по-полезна, защото все пак няма алкохол и разните му там консерванти, които за съжаление бутат в бирата в наши дни, но пък съм чувала, че от маята мноого се пълнее-отваряла страшен апетит. Аз съм пила един-два пъти без проблеми, но все пак съм била доста по-малка и с по-различен метаболизъм -сега не знам как би ми се отразило  sarcastic
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 16, 2007, 14:02:39 »

Казват че е много полезна,дори си бях купила да пия,но съм малко несериозна и престанах.Не мога да кажа дали имат ефект.

Наистина е полезна, но и аз съм, като теб и забравям да я пия!!! pardon Някои казват, че от нея малко се напълнява... Girl_sing nea
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 16, 2007, 14:04:24 »

Даже може и да е по-полезна, защото все пак няма алкохол и разните му там консерванти, които за съжаление бутат в бирата в наши дни, но пък съм чувала, че от маята мноого се пълнее-отваряла страшен апетит. Аз съм пила един-два пъти без проблеми, но все пак съм била доста по-малка и с по-различен метаболизъм -сега не знам как би ми се отразило  sarcastic

Ми аз като я пия редовно (понякога и това се случва girl_wink), не напълнявам и не ми се яде много!!! Girl_sing Но може би е различно при различните хора? nea huhhuh.gif
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #125 -: февруари 16, 2007, 16:39:46 »

А бирената мая (на таблетки) не е ли също толкова полезна? Girl_sing

Аз пиех бирена мая като тийнеджър, защото лицето ми беше  girl_impossible и наистина имаше много добри резултати. Другите добри витамини за кожата са "Геритамин"- аз си ги пия за по няколко седмици през годината (иначе не е добре да се пият постоянно).
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 19, 2007, 01:00:56 »

някои да си е правил лазерна епилация и от парвия път ли става трайното обезкосмяване че нещо не схващам blush или трябва няколко процедури и колко?
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #127 -: февруари 19, 2007, 14:25:33 »

didibaby,silverarrow бихте ли ми дали сайт на CREDE,да видя за какво става въпрос...вече съм отчаяна от всички шампоани. По принцип поръчвам на лабораторията на Пиер Фабре, Рене Фуртерер,Давинесс- и никога не ги купувам от БГ.Но месец след като съм ги ползвала успешно, скалпа ми започва да се бели. И пак наново търся нов, мек, овлажняващ шампоан.
Благодаря ви предварително
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #128 -: февруари 19, 2007, 17:50:48 »

някои да си е правил лазерна епилация и от парвия път ли става трайното обезкосмяване че нещо не схващам blush или трябва няколко процедури и колко?


здравеи!маика ми има клиника за епилация в чужбина и мога да ти дам инфо!лазерната е болезнена,наи новия метод е фотоепилация.безболезнено е но трябват няколко процедури 5-6 за да не се появяват  космите повече.иначе след всяка процедура космите намаляват.много е хубаво,но все още държи много високи цени.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #129 -: февруари 20, 2007, 08:40:17 »

didibaby,silverarrow бихте ли ми дали сайт на CREDE,да видя за какво става въпрос...вече съм отчаяна от всички шампоани. По принцип поръчвам на лабораторията на Пиер Фабре, Рене Фуртерер,Давинесс- и никога не ги купувам от БГ.Но месец след като съм ги ползвала успешно, скалпа ми започва да се бели. И пак наново търся нов, мек, овлажняващ шампоан.
Благодаря ви предварително

Аз изчетох няколко различни сайта за CREDE след като беше препоръчан от silverarrow. Препоръчват го не само за изкуствено изправена коса, но и за дехидратирана и изтощена коса. Поръчах го от този сайт (там също така може да се види и видео клипче за така нареченото японско изправяне на косата, ако на някой му е интересно):
http://peterlouissalon.com/shopsite_sc/store/html/crede.html
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #130 -: февруари 20, 2007, 20:03:50 »

благодаря.
намерих аз един сайт, в GOOGlE, нещо от рода на LABEAUTY...обаче гледах едни 75$ балсама, 50$ шампоана...не бях подготвена за такива цени:)
за парфюм съм готова да ги извадя веднага,без да се замисля. Обаче 80 лв. за шампоан са си пари.
Повече от 40лв. не съм давала за шампоан.
Все пак много благодаря
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #131 -: февруари 20, 2007, 20:09:50 »

но пък забелязвам,че продуктите на PHYTO и Furterer,са  по-евтини от тези, на които го купувам аз/тати-от тук не купувам нищо/.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #132 -: февруари 20, 2007, 20:15:11 »

изобщо не ми отваря страницата за това изправяне. а стилистката ми обясни, че това било изправяне с къдрин/издърпване/. струва ми се адски нелогично , 2007 година, някой да не е заменил къдрина с нещо по-малко "отравящо" косите ни.
Та...може ли да ми обясните какво е това
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #133 -: февруари 20, 2007, 23:23:41 »

благодаря.
намерих аз един сайт, в GOOGlE, нещо от рода на LABEAUTY...обаче гледах едни 75$ балсама, 50$ шампоана...не бях подготвена за такива цени:)
за парфюм съм готова да ги извадя веднага,без да се замисля. Обаче 80 лв. за шампоан са си пари.
Повече от 40лв. не съм давала за шампоан.
Все пак много благодаря

Да, скъпички са цените. mwpo, пробвала ли си Biolage? (не зная от къде поръчваш шампоани обикновено, но аз съм много доволна от овлажняващия шампоан на Biolage)

изобщо не ми отваря страницата за това изправяне. а стилистката ми обясни, че това било изправяне с къдрин/издърпване/. струва ми се адски нелогично , 2007 година, някой да не е заменил къдрина с нещо по-малко "отравящо" косите ни.
Та...може ли да ми обясните какво е това

А за японското изправяне се използва йонен комплекс, който се нанася предварително на косата (не е къдрин) , който разгражда протеиновите връзки в косата, които са причина за къдравата коса. След това с маша за изправяне на коса се довършва желания резултат.
silverarrow може да обясни по-подробно каква е процедурата, защото тя е минавала през нея.
« Последна редакция: февруари 20, 2007, 23:33:48 от didibaby » Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #134 -: февруари 21, 2007, 20:04:07 »

не съм купувала BIOLAGE. Поръчвам си ги на тате- той пътува, и си ме снабдява.
определено гледам да е медицинска козметика, но ме е страх да не "привикна". Тук избягвам да купувам- жестоко се бях изринала от фон дъо тена на vichy,купен естествено от тук /цената тук беше по-висока, отколкото тате ми ги купува/,след като доста време съм го ползвала от там.
сега ще търся твоите да ги видя:)
Много ми хареса CREDE като реклама и отзиви, но чувствам,че няма да ме огрее ако ги поръчам на тате:)
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines