Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:46:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183763 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 06, 2007, 17:15:15 »

браво  good а тези продукти как са им цени4ките?
Около 10-12 лв,но наистина са много добри! *THUMBS*Точно за моя тип коса няма подходящ шампоан и балсам,но мужлето ползва с овес!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 06, 2007, 17:22:51 »

благодаря fiibi_bg .ще пробвам! щом всички са много доволни трябва и аз да остана доволна smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 06, 2007, 17:45:36 »

Не знам дали цъфтежа на косата зависи от подстригването, но аз моята не съм я подстригвала от ммммммм май около 3-4 месеца. И Не  е цъфнала ама никак. Преди години много цъфтеше, какво и стана просто спря.  pardon Може да е от шампоаните които ползвам.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #78 -: февруари 06, 2007, 17:50:47 »

Не знам дали цъфтежа на косата зависи от подстригването, но аз моята не съм я подстригвала от ммммммм май около 3-4 месеца. И Не  е цъфнала ама никак. Преди години много цъфтеше, какво и стана просто спря.  pardon Може да е от шампоаните които ползвам.

Юле, когато косата е здрава и поддържана добре, няма да цъфти. Така че продължавай с добрите грижи! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 06, 2007, 17:51:35 »

ееееееееее ти си голяма касметлийка.кажи кои са шампоаните,че аз по 3 пати в месеца се постригвам и пак цъфти  tease
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 06, 2007, 17:54:29 »

http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=708.60 ето на тази страница съм обяснила подробно.  girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 06, 2007, 17:58:11 »

ееееее верно аз съм го чела ама кой да помни blush
значи трябва да отида на дерматолог или да пробвам парво шампоаните на klorane
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 06, 2007, 18:00:55 »

Както си решиш по принцип. На мен ми помогнаха тези. За цъфтеж не знам дали е от тях просто предположих. А иначе доста добре ми се отразиха.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #83 -: февруари 06, 2007, 18:05:38 »

ееееее верно аз съм го чела ама кой да помни blush
значи трябва да отида на дерматолог или да пробвам парво шампоаните на klorane

maslinka, дерматолог може да помогне само ако имаш проблеми със скалпа. А за цъфтяща коса- подстригване и подранващи шампоани и маски.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 06, 2007, 18:06:24 »

ами аз съм решила от другия месец да почвам да пия пак Revalid и ще отложа посещението при дерматолог пак и положението не е чак толкова отчайващо с косата smile
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 06, 2007, 21:14:46 »

Маслинка и аз ползвам от много време шампоаните на Klorane,и съм повече от доволна,но те са главно за блясък.Аз сменям два вида този с цедра и с овес.Много са добри.А за косопад съм ползвала една маска на Denis и оттогава нямам проблем с косата.А цъфтежа е неизбежен,особено лятото.Ако имаш въпроси питай!!!
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #86 -: февруари 07, 2007, 09:11:38 »

за сухи и цъфтящи коси изполэвайте шампоан и балсам с манго на klorane ;)за да расте косата може да пробвате ампулите на rene furterer,които са без отмиване.аз съм много доволна.10 ампули са около 50лв.и не си режете косата всеки месец!няма значение че цъфти,тя расте все пак от корените.казвам го от личен опит.за една година косата ми порастна с 10см,постригвана е 2пъти и въпреки грижити,които полагам пак ми цъфти.но не се отказвам,сега ще видя флуида на davines как ще ми подейства smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 07, 2007, 10:43:48 »

че тя моята коса и без ампули расте по 12-13 см на година sad
а този флуид за цафтящи краища ли е.
шампоана на klorane и аз ще го пробвам good
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #88 -: февруари 07, 2007, 16:59:38 »

Като че ли някои коси просто са по-предразположени към цъфтеж от други, моята примерно почти не цъфти дори и дълго време да не я подстригвам, но за сметка на това краищата стават едни такива изтънели, не се оформя и в крайна сметка пак трябва да се реже. То какъв е смисъла на коса, която е дълга, пък не изглежда добре, поне според мен никакъв, но знам, че много хора не мислят така. Тъй че не е само цъфтежа проблем. Аз на моята някакси и се наситих вече, от доста години е дълга-по едно време почти до кръста беше и вече не и се радвам като преди, постригвам я смело колкото има нужда и хич не ми е жал. Е все още драстично не се решавам, не за друго, ами после ако искам пак да я пусна се минава пред едни форми и дължини дето хич не ми харесват  crazy Ще видим след раждането какво ни чака, като нищо ще трябва да препоръчвате продукти против косопад  cray.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 07, 2007, 18:21:08 »

При бременните е ясно защо има косопад. Прост бебчо изсмуква битамините на мама. За това и се препоръчва по-витаминозна храна.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines