Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:19:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 174105 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: август 23, 2010, 06:39:19 »

Мога да ви помогна с друга домашна маска която е много ефикасна. :)Разбивате белтък със захар и с една част от него намазвате лицето и изчаквате да подсъхне малко ,после с остатъка от белтъка си намазвате ръцете и започвате да ги допирате до подсъхналия белтък и да ги отдръпвате , така се изчиства кожата и от черни точки и става мека и гладка.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: октомври 21, 2010, 13:05:47 »

Аз пък няколко дни преди сватбата си направих маска от жълтък за лицето, избелва го и го прави гладко без никакви неравности. Само с една маска, отдавна не я бяха правила, лицето ми стана свежо и чисто. Просто се разбива 1 жълтък и се нанася по лицето и шията, измива се след като стегне и ви е трудно да говорите smile ,защото жълтъка опъва. Не обичам да ходя на козметик за лицето, не давам да ми го пипат, но тази маска има ефект и това и правих преди сватбата. Хубаво е да се прави 2 пъти в месеца. Евтино и бързо. Имах и пилинг крем за лице на Сейнт Ивс, с праскова (мисля, че и в БГ ги има и бях доволна), тук взимах на Гарниер, не хо ползвам, никакъв ефект. Но пък използвах някакво българско на майка ми пак за пилинг на лице с костилки от праскови мисля , че беше, наистина е много хубаво.
Активен
essi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #437 -: ноември 06, 2010, 12:18:51 »

Не знам доколко е уместно да публикувам мнение за студио?
мЮЛХПЮ ЯЕ Б лКЮДНЯР,яНТХЪ,МЮ аСК.иЕПСЯЮКХЛ АК 51 А.
Има чудесни програми за лице и тяло!



admin Teo:
Аз пък знам, че това е спам!

« Последна редакция: ноември 15, 2010, 21:12:38 от Teo » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: ноември 08, 2010, 10:27:44 »

За козметик за лицето - никога не съм ходила, а и не смятам да ходя.  nea
За маска на лицето с мед  става много добре!
Давам една, която съм ползвала за суха кожа. Понеже моята е такава.
1. 1 средноголяма краставица – обелена, изчистена от семките и нарязана на малки парчета
2. 2 супени лъжици мед

Приготовление:
1. С помощта на пасатор намачкайте кубчетата краставица до получаването на пюре.
2. Изцедете пюрето с цедка, като събирате стичащите се капки в бурканче или друг подобен съд с капак.
3. Добавете меда.
4. Затворете съда и съхранявайте в хладилника до една седмица.
Употреба:
1. С напоено памуче от нея масажирайте нежно кожата на лицето и шията сутрин и вечер.
2. Оставете да подейства 3-4 минути.
3. Измийте с хладка вода.   good good good
« Последна редакция: ноември 08, 2010, 10:29:15 от ♥Сиси♥Петрова♥ » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: ноември 18, 2010, 11:52:48 »

Искам да ви попитам има ли някой,който да си е правил маската с тривитаминола?И ако има моля да сподели през колко дни си прави маската и след колко време има действие. give_rose
Активен
borovinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #440 -: януари 06, 2011, 14:44:14 »

момичета, аз има проблем с мазна коса. сменила съм мног и различни видове шампоани и скъпии не толкова и още не мога да попадна на някой, който да ме впечатли с особен резултат. ще ви бъда признателна, ако ми препоръчате нещо изпитано!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #441 -: януари 06, 2011, 20:09:03 »

Колко често я миеш ? А колко често се омазнява?
Активен
borovinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #442 -: януари 08, 2011, 13:07:13 »

Мия я през два дни, на третия , иначе е сякш са ми изсипали олио върху главата. Имаше период , в който  се опитвах да я изтрая по 4-5 дни, но промяна нямаше, само дето не можех да я поняся и постоянно я връзвах...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #443 -: януари 08, 2011, 16:33:32 »

В нормално сьстояние (в момента от бременността не ми се омазнява изобщо) сьм в сьщото положение.

Използвам на Weleda шампоана за мазна коса с див кестен.
http://www.weleda.fr/fr/les-produits/cosmetiques/hygiene/soins-capillaires/shampooing-au-marron/index.html

Сравнително доволна сьм от него. За да разредя шампоаните с един ден без да изглеждам ужасно, прьскам сьс сух шампоан на Клоран. Той е под формата на спрей, поема себума и дава обем.



Това ми помага да забавя истинското миене с един или два дни. Точно, защото колкото повече миеш, толкова повече се вьзбуждат мастните жлези и произвеждат повече себум.

За мен тази комбинация се оказа най-подходяща. Ако искаш пробвай.
« Последна редакция: януари 08, 2011, 17:39:18 от inaxastra » Активен
borovinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #444 -: януари 08, 2011, 17:33:40 »

благодаря, Inaxsastra, ще пробвам и това, иначе на Клоран доста време използвах шампоан и маска за коса...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: януари 08, 2011, 18:55:22 »

Новата тема
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines