Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:47:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183458 пъти)
 
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: февруари 16, 2008, 11:40:04 »

mariana, мерси good! Ще го пробвам това за тялото. Но другото за лицето може и да не ми свърши работа, защото аз нямам акнеична кожа crazy.

Това ли е продуктът?


* garnier-intensiv%20-body%20milk%20-exdry%20skin%20copy.jpg (42.78 KB, 300x300 - видяно 3948 пъти.)
« Последна редакция: февруари 16, 2008, 11:49:45 от Alannah » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #361 -: февруари 16, 2008, 11:58:46 »

Ами Аланах понеже си използвала НормаДерм и затова реших,че имаш акне.сигурно и затова ти се е лющило лицето.НормаДерма е за проблемна кожа в смисъл черни точки,пъпки и др.такива. Тогава си вземи нещо на Авен засуха кожа и задължително от добра аптека.Там ще те консултират правилно.

Аз пък послушах съвета на Роси и си поръчах шампоан на Биопойнт от тук http://www.aromati.org/display.php?page=shop_3&offset=10 За първи път поръчвам нещо от интернет и ми е малко притестено. От Клорана не останах особено доволна нещо pardon Може другите да са хубави,но този за мазна коса нещо не ми хареса nea
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 16, 2008, 12:22:57 »

Ааааа, добре good! Честно казано Норма Дерм си го взе Тишо най-вече заради пъпките, но не знам защо ми хрумна, че и на мен ще помогне blush... Ще се консултирам тогава в аптеката. Иначе не се тревожи от он-лайн поръчките. Аз цял матрак си купих така. Болеше ме гърбът и една вечер станах в 2ч., отворих сайта на ТЕД и си харесах един, поръчах го и ми го докараха през деня. След това и други неща взех да купувам така. Голямо удобство е! Offtopic
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #363 -: март 18, 2008, 21:02:06 »

За лицето мога да ви похваля трите стъпки на Клиник,много добре ми се отразяваха на кожата,пак ще си ги взема.
Сега съм с "Pure Zone" на Лореал,ама са гола вода!
И аз съм ползвала "Нормадерм" много съм доволна,ама малко силничко ми идваше не става за всекидневна употреба.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #364 -: март 26, 2008, 02:09:43 »

Аз бях насъбрала тестерчета на доста кремове за лице и на Eucerin най-добре ми понесоха на кожата. Но продуктът, без който не мога , е ексфолиант за лице  pardon С моята комбинирана кожа съм склонна да образувам комедони и само ексфолиантът ме спасява.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 26, 2008, 09:03:12 »

Precious , мила много е хубав ексфолианта като продукт, но нали знаеш, че не е полезно да се ползва често, защото колкото повече търкаш, толкова по-бързо се появява всичко, което си изтъркала, освен това и клетките на кожата се обновяват на 20 и няколко дни, което значи че ако се търкаш днес и след 5 дни отново, махаш здрав слой клетки, а не мъртви и така объркваш процеса! Посъветвай се с дерматолог е моят съвет, той ще ти каже кое е най-доброто за теб! ако си от София, мога да те пратя на някокло места, където съм ходила и съм наистина доволна и имам поразителен ефект върху иначе проблеманта ми кожа!
И освен, че смених козметиката, от която уж си бях доволна (то не е важно какво ние си мислеим, а как влияе на кожата от медицинска гледна точка), си направих и Билков пилинг, които наистина ми изглади и изчисти доста кожата и избистри тена, махнаха ми се стари петна и белезчета от стискани пъпчици. Просто е много важно да си при специялист, защото няма да казвам при колко квартални козметички съм ходила и всичките все много компетентни, пък нито една не ми е помогнала като хората радикално, всеки път само моментно е било разрешението!
Успех и дано махнем всички проблеми! yahoo
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #366 -: март 26, 2008, 09:34:09 »

Да, BaBy, знам, че не трябва да се прекалява. На козметички никога не съм ходила, защото винаги ме е било страх, че може да ми развалят лицето sad Наплаших се, когато една приятелка си изпати от някаква многознаеща козметичка и още има белези sad Не съм в София, но можеш да споделиш за Билковия пилинг, звучи интересно, а и можеш да кажеш при кой специалист си ходила, за да се възползват и други момичета  give_rose А на дерматолог съм ходила по друга причина, при наистина доказан специалист, който ми каза, че имам чудесна кожа и не изисква много грижи, за да се поддържа. Майка ми никога не е използвала никакви козметични продукти, а има суперсияйна и нежна кожа без нито една пъпчица. Макар че мръсотията в София може да съсипе и най-здравата кожа без допълнителни грижи.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 26, 2008, 11:10:59 »

за Eucerin съм ЗА с двете ръце.На мен много добре ми действа белия чай като състъвка.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #368 -: март 27, 2008, 00:30:05 »

Що се отнася до лицето- ползвам за измиване Атодерм гел на БИОДЕРМА (то е и за тяло, за суха и чувствитлена кожа като моята).

И аз съм се замислила за крем на тази фирма, защото и моята кожа е хем суха, хем чувствителна! angry
 give_rose give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 27, 2008, 10:07:10 »

Дали някой е пробвал нещо на La Roche? Имам предвид от серията Posay.
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 27, 2008, 11:49:01 »

Да, аз ползвах слънцезащитния крем SPF 60+ ANTHELIOS XL за лице. Лично аз съм доволна. Налагаше ми се да го ползвам 2006, но вече не. Има го в два цвята, препоръчвам белия. Ползвала съм ги и двата. Иначе е скъпичко, но икономично pardon. Също и братчето на милото го ползва. И на него му се налага. Много е доволен.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #371 -: март 28, 2008, 11:40:04 »

Дали някой е пробвал нещо на La Roche? Имам предвид от серията Posay.

Най-добре, ако има откъде да си вземеш тестер и да я пробваш. Аз лично ползвах за кратко едно нейно кремче за лице преди 1 година и бях доволна, но не повторих повече, защото си харесвам повече друга марка козметика pardon
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 04, 2008, 22:05:36 »

BaBy билковият пилинг на Schrammeck ли си си правила? Аз също съм си го правила и бях много доволна , за съжаление тук го предлагат само в Лас Вегас, което на доста час път от там където живея.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: април 12, 2008, 21:16:30 »

Аууууу, чак сега видях, че си ме питала blush
Ами честно да ти кажа даже не съм и питала как мъ е името shok blush Нямам идея, но съм изключително доволна, но водещо за мен е било да е в качествен салон, аз го направих в един много добър и хвален не случайно, но да не правя реклама, няма да казвам good Wink blum
Активен
elizabethu
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #374 -: юли 17, 2008, 08:43:43 »

аз ползвам от 1 година Клиник и съм много доволна, кожата ми се изчисти и не ми излизат пъпчици.
Сега - лятото вместо третата стъпка ползвам на Елизабен Арден - дневен крем с 30 фактор защото след бремеността кожата ми е предразположена към поява на петна и трябва да ползвам по- голям фактор.

За целулита - Биотерм , има ефект поне при мен.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines