Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:54:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183465 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: декември 20, 2007, 21:58:05 »

Аз сега ползвам български крем за лице и около очите, купих си тези на "Билка" - с екстракт от грозде мавруд, за сега ми действат много добре, кожата ми е гладка и не й се отразява студа изобщо, когато излизам good Иначе до сега ползвах само "Нивеа"
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: декември 23, 2007, 11:39:56 »

Преди няколко дни си купих крема на nivea-Rich moisturising Day care
кожата ми зимата става мноооого суха,а и от бременността се изсуши.

За около очите от доста време насам използвам Garnier-Ultra lift.......работех и нощно време,очите ми изглеждаха мнооого уморени.Мисля,че има някакъв ефект от него good


* Bild.jpg (6.79 KB, 200x200 - видяно 3150 пъти.)
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #347 -: декември 27, 2007, 13:43:33 »

Ей Сиска този околочния контур който ползваш не е ли за по стара кожа?Аз отдавна съм му се нагледала ама знам че е за над 35+ години ...
Аз в момента ползвам крем за лице и околоочен контур на Clinians

Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: декември 27, 2007, 15:11:56 »

Ами vanis   в продтължение на 2 години работех нощно време-нищо чудно като ми погледнеш очите да кажеш,че съм на 35,а не на 20 funnytooth Изглеждаха мноооого уморени-крайна мярка беше този крем .........мисля,че позаличи тъмните петна под очите ми good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: декември 27, 2007, 18:50:04 »

За около очите от доста време насам използвам Garnier-Ultra lift.......работех и нощно време,очите ми изглеждаха мнооого уморени.Мисля,че има някакъв ефект от него good

И аз ползвах до скоро този крем точно за уморени очи въпреки че е 35+, а аз съм на 25. Имаше много добър ефект върху моите очи и съм много доволна от него. Сега съм си взела крем който е специално за изморени очи и торбички под очите пак на Garnier. И той също ми действа много добре и мисля че става за всякакви възрасти smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: януари 02, 2008, 14:34:40 »

Аз наскоро си купих крем на NUXE за нормална кожа , въпреки,че моята е смесена. Много съм доволна от него, защото не омазнява въобще кожата , изцяло е на растителна основа. малко се бях изпъпчила, но за 4 дни пъпчиците завехнаха и кожата се изглади. Много съм доволна от него. Купих го от аптеката в МОЛ, предполагам ,че се предлага и в по-големите вериги аптеки.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #351 -: януари 03, 2008, 09:42:36 »

Като говорите за кремчета от една седмица ползвам крем на Avene и съм ного доволна.Кожата хем е по-скоро суха,хем ми излизаха ужасни пъпки като в пубертета.Води се хидратант за акнеична кожа.Взех си и почистващ гел за измиване,защото и най-хубавият крем да слагате когато кожата не е предварително почистена ефекта е никакъв.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: януари 03, 2008, 22:26:29 »

И аз съм ползвала гелът за измиване на Avene. Много съм доволна от него, но сега ползвам Garnier pure, ползвам го и като маска, а за сваляне на грима използвам 3в1 на Vichy - много добре ми се отразява. Доволна съм и от нощният крем на Garnier Nutrition.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: януари 04, 2008, 09:18:05 »

И аз съм ползвала гелът за измиване на Avene. Много съм доволна от него, но сега ползвам Garnier pure, ползвам го и като маска, а за сваляне на грима използвам 3в1 на Vichy - много добре ми се отразява. Доволна съм и от нощният крем на Garnier Nutrition.

и аз позлвам на Garnier Pur точно като теб и като маска и като измиващ гел, но снощи видях, че е насвършване и щя трябва да си купя нов, но ми иска нещо друго да пробвам, дайте ми предложения момичета !!!!!:) по принцип кожата ми е нормална, но зимата ми е суха !!!!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #354 -: януари 04, 2008, 09:33:40 »

Ели пробвай Авен.Аз дълго време слушах само хубави неща за тази марка и сега най-накрая си взех.Според мен е хубаво гелът за измиване и кремът да са на една фирма и взаимно да се допълват.Гелът на Авен който ползвам струваше към 22лв, 150мл.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: януари 04, 2008, 10:18:48 »

Ели пробвай Авен.Аз дълго време слушах само хубави неща за тази марка и сега най-накрая си взех.Според мен е хубаво гелът за измиване и кремът да са на една фирма и взаимно да се допълват.Гелът на Авен който ползвам струваше към 22лв, 150мл.

да аз съм доволна от Авен !!! бях си купила за лятото със защитен фактор 50 + тъй като имам "слънчева алергия" и съм много доволна тъй като за разлика от 2006 г. която ми се появи 2 пъти 2007 нито един път !!! smile и много се радвам
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #356 -: януари 15, 2008, 22:36:29 »

Аз наскоро си купих крем на NUXE за нормална кожа , въпреки,че моята е смесена. Много съм доволна от него, защото не омазнява въобще кожата , изцяло е на растителна основа. малко се бях изпъпчила, но за 4 дни пъпчиците завехнаха и кожата се изглади. Много съм доволна от него. Купих го от аптеката в МОЛ, предполагам ,че се предлага и в по-големите вериги аптеки.

Може ли да го опишеш по-подробно този крем, че ми е интересно give_rose И за какви парички си го взе smile
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 15, 2008, 23:55:42 »

Прочетох всичките изписани страници с голям интерес good! В крайна сметка развих симпатии към няколко продукта, които няй-вероятно ще опитам. Разбира се, аз също не правя изключение от търсещите идеалните продукти за коса, лице, стрии, целулит. Есента на 2002г. имах характерния за сезона косопад. Но след изтощително кандидатстване във ВИАС през него лято, нервите ми бяха доста изтънели и виждах в това невероятен проблем, който остраних с бръснаркото ножче crazy! Поддържах прическата 1 месец и се оказа, че си расте напълно равномерно след това. Всичко е било от сезона. Започна да расте здрава и силна, но с дължината отново изтъняваше. Харесвах се без коса (правилен се оказа черепът ми) blum. По улицата минувачи ми подхвърляха Деми Мур smile. Някои колеги ми викаха Шинийд О'конър smile. С години бях мечтала да го направя! Почувствах се свободна и без всякакви задръжки! Това беше нещото, което при всеки косопад в продължение на години исках да направя! И никога няма да съжалявам! Тъпото е, че искам отново да се освободя така (чувството е невероятно!), но вече не върви да го направя! Пък и милото ще се разреве от мъка cray! Понеже е чуплива косата ми, трудно я оформях докато растеше. Най-често използвах забрадки. Оказа се, че МНОГО момичета са искали да го направят и то сред колегите! Идваха при мен да ми споделят, че благородно ми завиждат на смелостта. А аз наистина ви казвам, НЯМА ТАКОВА ЧУВСТВО! СВОБОДА! Това е напрежение, което трупаме с години покрай отглеждането на това косище! Имах дълга къдрава коса до кръста, но я свалих и се почувствах по-силна от нея! Все пак- не го правете blum! Мъжете ви са ви харесали с косички...


* kosa0.jpg (70.46 KB, 800x569 - видяно 294 пъти.)
« Последна редакция: февруари 15, 2008, 23:58:54 от Alannah » Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 16, 2008, 00:19:20 »

Иначе оттогава насам, след като ирастна достатъчно, започнах да я подрязвам на фризьор на всеки 3 месеца. Общо взето съм пробвала какви ли не продукти за измиване, но те трябва да се сменят, защото косата привиква към тях и губят ефект. Така че би било субективно да кажа "от това съм доволна, а от това- не", защото няма такъв продук, който да използвам винаги. И маската МИОСОТИС ми помогна само първия път, после вече си беше просто балсам. Мога да ви гарантирам едно средство- мас, гас и урина! Но просто е трудоемко и затова не го правя. Иначе косата става неустоима! Правех я маската най-вече като ми беше малка косата. После вече не ми се занимаваше. Както и да е, в търсене съм...
Що се отнася до лицето- ползвам за измиване Атодерм гел на БИОДЕРМА (то е и за тяло, за суха и чувствитлена кожа като моята). След това го мажа с един крем, който се води детски крем и е от дистрибутори. Македонски е, в Пловдив е фирмата вносител. Около очите нанасям Долива на Медифарма (рекламират ги). Доволна съм, но не знам дали няма нещо, което наистина трайно да ми хидратира и подобри кожата! Просто се чувствам напрегната от това, че просто я закрепвам да не се олющи всеки момент! Хайде, то лицето все пак е лесно за мазане. Но тялото! Как да го хидратирам трайно? МНОГО СУХА Е!
p.s. За лицето ползвах скоро Норма Дерм на Виши (рекламират го). Те казват, че за 4 седмици трайно се променяла структурата на кожата. Да, ефектът е супер! Първите 2 седмици (по 2 пъти на ден, както е обяснено) кожата стана като бебешка! И то не само след мазане, ами дори след многократно миене си стоеше супер! Но след точно 2 седмици започна да се лющи все едно е най-сухата кожа на света и го спрях! Сега си стои на рафта...
« Последна редакция: февруари 16, 2008, 00:24:56 от Alannah » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #359 -: февруари 16, 2008, 09:32:29 »

Аланах за много суха кожа си вземи лосион или крем за тяло на Гарние,червения! Сега го рекламират много.Аз съм го ползвала и съм доволна,а и има много приятен аромат!
А за лице в момента ползвам на Авен хидратант за акнеична кожа.Цената му е като на Вишито.Ползвам и гел за измиване на Авен преди да нанеса крема иначе е безмислено да мацотя върху замърсена кожа.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines