Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 03:03:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 174605 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 27, 2007, 22:54:12 »

Аз съм доволна от Красная линия, продуктите им за коса са много добри!!! Curtsey
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 28, 2007, 10:47:37 »

аз съм пробвала всички шампоани обаче косицата ми е доста тънка и без обем и едиствено"Wash end Go" и придава обем а което е най странно на милото от него му изчезна пърхута.Този шампоан е на голяма почит в нашата къща girl_wink
а фризюрката ми каза да не си харча парите за маски за коса защото били малко по скъп балсам,а да си правя сама ж дом. условия от кисело мляко,яйце  и витамини.А когато искам да расте по барзо я мажа с хининова вода.
По едно време се бях запалила да пия Merz но нямаше голям ефект sad сефа един дерматолог ми препоръча една лечебна серия на "Anakaps"-дражета и шампоан за изтощени коси,малко са скъпички но мисля да пробвам защото аз преди си боядисвах косата всеки месец и сега е запраличила на .........да не казвам на какво smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 28, 2007, 13:18:35 »

Аз съм много доволна от дражетата "Merz", и косата, и кожата и ноктите ми станах доста по-хубави като ги пих! Curtsey НО ми казаха, че не на всеки действат така!!! nea

А иначе аз никога не съм си боядисвала косата и може би и това има голямо значение! pardon Но знам, че генетичния фактор също е от значение! Dance
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #18 -: януари 28, 2007, 23:26:44 »

Аз използвам само натурални продукти за косата- Aveda, или салонни продукти - Biolage. Косата ми е много суха, затова не мога да използвам други продукти.
« Последна редакция: януари 29, 2007, 00:03:20 от didibaby » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 28, 2007, 23:30:17 »

Моята пък е мазна и чуплива Curtsey и доста капризна... Но когато си обичаш косата и се грижиш за нея тя ти се отблагодарява - красива и силна е!!! girl_in_love
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #20 -: януари 29, 2007, 16:37:50 »

моята коса е уникум,мазна в корените,суха по краищата,каквито и шампоани да ползвам и от най-скъпите и от най-евтините,просто ефекта е един и същ,мия я през ден и това си е... Makeup Плачещо момиче
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 29, 2007, 17:26:36 »

Мила vanis  ако искаш пробвай тези които съм написала. На мен ми регулираха омазняватето. Дано да ти помогнат и на теб.
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #22 -: януари 29, 2007, 18:38:29 »

И моята е като на vanis-в корените е склонна де се омазнява, а в краищата се изсушава. Обаче честото миене вообще не помага в случая, даже засилва омазняването впоследствие  cray Ползвала съм продукти специално за този тип коса, но не съм забелязала разлика, интересното е, че сега като съм бременна по-малко се омазнява-хормони  blum, тъй че vanis  look Не че иначе е чак "мазна баница", но и аз си знам-никакви маски, балсами (освен домашни, виж те не пречат) и т.н. в корените, а само по краищата.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 29, 2007, 18:44:43 »

Моята коса за много жени е коса мечта.Много твърд и дебел косъм,къдрава,устойчива на всичко.Обаче аз като всяка жена с къдрава коса си я изправям много често.Ползвам шампоан и балсам на Elseve чеврвения цвят за боядисана коса.Единствения недостатък е че се боядисвам от 5-6 год,защото е прошарена-генетика какво да се прави girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #24 -: януари 30, 2007, 10:01:48 »

 Iulia тези които си ги писала не съм ги пробвала и ще ги изпробвам
А колкото до това че честото миене води до омазняване знам Денисимо обаче не мога да се понасям иначе и това е едниственото ми разрешение за проблема.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 30, 2007, 12:09:33 »

vanis  преди време и аз бях така, но си наложих да започна да я мия по-рядко. И понеже имам дълга коса в единия ден съм бързана на опашка. Само и само да не я мия. Така поодължаваш паузата между миенето. Преди да започнеш с тези шампоани защо не се посъветваш с дерматолог? Мога да ти препоръчам моята.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #26 -: януари 30, 2007, 13:18:32 »

vanis  преди време и аз бях така, но си наложих да започна да я мия по-рядко. И понеже имам дълга коса в единия ден съм бързана на опашка. Само и само да не я мия. Така поодължаваш паузата между миенето. Преди да започнеш с тези шампоани защо не се посъветваш с дерматолог? Мога да ти препоръчам моята.
Iulia до опашката и аз прибягвам,на втория ден blush, да много често на  втория ден е само за опашка,а колкото до дерматолог мисля че няма да стане с твоя защото аз съм в бл-град,но мога и тук да  потърся и да се консултирам с някого... smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 30, 2007, 14:33:22 »

Аз моята коса мога и 6 дни да не я мия и няма да й личи много!!! Е, на 6-тия ден е на опашка!!! girl_in_love
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #28 -: януари 30, 2007, 14:38:47 »

късметлийка ...аз на 6-я ден  sarcastic look Oh my ... crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 30, 2007, 14:47:51 »

късметлийка ...аз на 6-я ден  sarcastic look Oh my ... crazy

Дааа!!! girl_in_love

Даже преди ми беше права като метла, но аз много исках да е къдрава (като на баща ми) или поне чуплива... и... тя взе, че се начупи доста!!! secret Много е послушна!!! dance
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines