Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 03:34:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 175195 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: януари 23, 2007, 20:21:04 »

Лелелее, ама как се хващате за думите!!! shok

Не е задължително коса на 9 месеца да е ужасна!!! Косата винаги може да е хубава и добре поддържана, а и като е в прическа, по-прибрана не пречи!!! Аз лично обичам дългата коса и е имало периоди, които не съм се подстригвала доста време но косата ми НИКОГА не е била с цъфтящи краища и зле поддържана!!! girl_in_love
« Последна редакция: ноември 27, 2008, 13:32:17 от maria_lakova » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 23, 2007, 20:30:26 »

Лелелее, ама как се хващате за думите!!! shok

Не е задължително коса на 9 месеца да е ужасна!!! Косата винаги може да е хубава и добре поддържана, а и като е в прическа, по-прибрана не пречи!!! Аз лично обичам дългата коса и е имало периоди, които не съм се подстригвала доста време но косата ми НИКОГА не е била с цъфтящи краища и зле поддържана!!! girl_in_love
не се обиждай де Булечка!Просто аз съдя по своята коса.Огромна е ,много гъста ии задължително трябва да се поддържа поне 1 път на два месеца!И не се виждам 9 месеца без подръжка!Извинявай за  Offtopic
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #2 -: януари 23, 2007, 20:40:35 »

момичетааа според мен форума е затова(и темите)всеки да си каже  и сподели своето мнение...
 Mail и няма нужда да се обиждаме нали..в смисъл никой да не се обижда за своето от мнението на другия....е незнам дали ме разбрахте Oh my ...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 23, 2007, 20:40:53 »

Лелелее, ама как се хващате за думите!!! shok

Не е задължително коса на 9 месеца да е ужасна!!! Косата винаги може да е хубава и добре поддържана, а и като е в прическа, по-прибрана не пречи!!! Аз лично обичам дългата коса и е имало периоди, които не съм се подстригвала доста време но косата ми НИКОГА не е била с цъфтящи краища и зле поддържана!!! girl_in_love
не се обиждай де Булечка!Просто аз съдя по своята коса.Огромна е ,много гъста ии задължително трябва да се поддържа поне 1 път на два месеца!И не се виждам 9 месеца без подръжка!Извинявай за  Offtopic

Няма проблем, споко!!! girl_wink Явно всеки изхожда от себе си? good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 24, 2007, 11:04:06 »

относно подстригването на косата и аз съм го чувала !!!!! но дори и да вярвате и не искете да си подстригвате косите има разрешение на косата ! това е терапия на косата за премахване на цъвтежа и се прави на две седмици или на 1 месец! използва се като шампоан и просто цъфтежите остават по ръцете ! косата става мекичка и не накъсана ! е разбира се други е да се скъси малко, но ако не иска човек това е разрешение !!!!!!!!!!!!!!!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 24, 2007, 11:11:25 »

относно подстригването на косата и аз съм го чувала !!!!! но дори и да вярвате и не искете да си подстригвате косите има разрешение на косата ! това е терапия на косата за премахване на цъвтежа и се прави на две седмици или на 1 месец! използва се като шампоан и просто цъфтежите остават по ръцете ! косата става мекичка и не накъсана ! е разбира се други е да се скъси малко, но ако не иска човек това е разрешение !!!!!!!!!!!!!!!


Каква е тази терапия? Кажи нещо повече!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 24, 2007, 11:33:38 »

ами точно не знам, защото фризьорката ми я прави ! знам че е на Шварцкопф и че се прави  през около две седмици ! и косата става супер след това ! можеш да попиташ някоя фризьорка !!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 24, 2007, 11:49:27 »

относно подстригването на косата и аз съм го чувала !!!!! но дори и да вярвате и не искете да си подстригвате косите има разрешение на косата ! това е терапия на косата за премахване на цъвтежа и се прави на две седмици или на 1 месец! използва се като шампоан и просто цъфтежите остават по ръцете ! косата става мекичка и не накъсана ! е разбира се други е да се скъси малко, но ако не иска човек това е разрешение !!!!!!!!!!!!!!!

Ехаааа, значи има решение!!! Супер!!! Много ти благодаря, eli.atanasova!!! girl_in_love kiss2
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 24, 2007, 12:43:38 »

Благодаря eli.atanasova, ще попитам в някой фризьорски салон! smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #9 -: януари 24, 2007, 19:43:25 »

Аз си подстригвам косата всеки 6 седмици и нямам проблеми с цъфтеж. Makeup
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 26, 2007, 13:38:28 »

Bulechka_TS  може да направиш отделна тема за косата и потдръжката и. Там да пишем разни предложения. И аз имам някои неща за споделяне....
 Ако искаш.  pardon
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 27, 2007, 12:41:20 »

Сега е по-добре. Тук можем да споделим кой как се грижи за косата си. Какви продукти ползва, от кои е доволен и от кои не.
 Аз лично ползвам само шампоани които си купувам от аптеката. Преди време имах много проблеми с косата. Падаше много, бях се отчаяла. Всеки път като се реша и плачех, до  толкова бях се уплашила. Отидох при моята дерматоложка и тя ми предписа шампоан  и лосион с които повярвайте ми след 2-3 месеца имах значително подобрение. Растежа на косата ми се засили чувствително. Тя ми забрани всякакви процедури със каквито и да било други препарати (поне в началото) докато не се подобря.
 Единия шампоан се казва Прегаин той е по-слаб. Другият е на фирма Хегор, казва се Климбазол. Той има два варианта 50 и 150 това е съдуржанието на активната съставка. Ако някоя реши да ги използва, може да се посъветва с дерматолог дали е подходящ за нея.
 Вторият шампоан се използва по упутването за да е ефективен. Надявам се тази информация да помогне на някого така както помогна на мен.  LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 27, 2007, 12:47:03 »

Юле, при всички случай ще е полезна!!! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 27, 2007, 16:07:00 »

Ето и още малко инфо за косата тук Curtsey
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 27, 2007, 22:36:12 »

А аз използвам само шампоани от серията Klorane,много съм доволна :loving:Последно си взех с седра,т.е. див лимон,а преди това с овес.Невероятни са,седрата придава блясък на косата,а овеса я прави мека heart.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines